KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
The Musical Show

The Musical Show

Artyści doświadczeni na scenach całego kraju.

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.13</b> na 5
Średnia ocena: 4.13 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Szanowni Widzowie, przygotujcie się na jedyny w swoim rodzaju wybór przebojów z musicali wprost ze scen Broadwayu. Widowisko, które sprawi, że wieczór spędzony z Lubelskim Teatrem Muzycznym, nie tylko wywoła w Was w szampański nastrój, ale również przypomni największe hity światowej muzyki współczesnej. To impreza dla kulturalnej śmietanki - ludzi na poziomie, dlatego udział w niej biorą doskonali śpiewacy, a repertuar został starannie dobrany tak, by zawarły się w nim songi, bez których nie wyobrażamy sobie współczesnego musicalu. Wystarczy wspomnieć, takie tytuły jakUpiór w operze, Nędznicy, Cabaret, Człowiek z La Manchy, Grease, Hair, czy Chicago, aby jasnym stało się, że będzie to spotkanie z muzyką rozrywkową najwyższych lotów, jednocześnie wysmakowaną i wpadającą w ucho, przepięknie i bogato aranżowaną przez artystów doświadczonych na scenach całego kraju. Zapraszamy wszystkich znawców i sympatyków ambitnej rozrywki na poziomie na rozśpiewaną i roztańczoną rewię przebojów, która stanowić będzie ozdobę i wspaniałe otwarcie niepowtarzalnego wieczoru.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
8 stycznia 2015
Ocena: 4 na 5
pl
Bożena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"przedstawienie dobrze wykonane, zaśpiewane, barwne. miło spędziłam czas."
6 stycznia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo miło spędzone popołudnie. Polecam."
5 stycznia 2015
Ocena: 1 na 5
pl
Leszek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dobór solistek pozostawia bardzo wiele do życzenia. Tylko jedna nie miała nadwagi i pasowała wiekiem i tuszą do repertuaru. Israel Kamakawiwo śpiewał Somewhere Over the Rainbow zdecydowanie lżej i z większą gracją, choć dało się zauważyć pewne podobieństwo. Tancerki niestety nie zaangażowane, niczym kołki na scenie. Panowie wszyscy - soliści i balet ratują honor przedstawienia. Występ ogólnie nie godny zawodowców, a dzieci z Domu Kultury w Pułtusku ( choć pewnie bardziej by się starały)"
5 stycznia 2015
Ocena: 4 na 5
pl
Mariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłem już drugi raz na tym koncercie, wciąż pozytywne wrażenia. Spektakl dla tych, co w "pigułce" chcą otrzymać wiele różnych przebojowych kawałków. Rok temu oglądałem go na Felinie, teraz aula Uniwersytetu Przyrodniczego, według mnie dużo lepsza akustyka. Trochę zabrakło mi na koniec "Happy New Year" - był ten utwór w programie na stronie, rok temu też wykonywano go na "bis", bo to przecież początek roku. Byłby to miły prezent dla widzów..."
5 stycznia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Danuta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Musical Światowej Klasy! Polecam!"
5 stycznia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
ola oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Forma zakupu biletów super. Musical bardzo mi się podobał.POLECAM"
4 stycznia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Kamil oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe przeżycie"
4 stycznia 2015
Ocena: 4 na 5
pl
Dariusz Świdersk oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo udany spektakl. Wspaniałe głosy. Dobra choreografia."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno