KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Absurdy lat 80

Absurdy lat 80

reżyseria: Sylwester Chęciński

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>1</b> na 5
Średnia ocena: 1 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
O filmie "Rozmowy kontrolowane": W grudniu 1981 roku Ryszard Ochódzki (Stanisław Tym) otrzymuje od pułkownika UB, Zygmunta Molibdena (Krzysztof Kowalewski), zadanie przeniknięcia do struktur "Solidarności" w Suwałkach. Wyposażony we wspólne zdjęcie z Lechem Wałęsą udaje się do województwa suwalskiego. Tam zastaje go stan wojenny. Po spowodowaniu wypadku samochodowego, Ochódzki porzuca swój pojazd i pożyczonym autem wraca do stolicy. Zatrzymuje go patrol milicji, który w bagażniku samochodu znajduje solidarnościowe ulotki.Bojąc się aresztowania, rzuca się do ucieczki...
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
14 grudnia 2014
Ocena: 1 na 5
pl
Anonim oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza troszkę nie na poziomie. Słaba organizacja i zdecydowanie organizatorów. Dużo błędów technicznych i organizacyjnych. Słaby marketing , target na całą sale a nie wiem czy ledwo ubierało się 100 osób. Słabe nagrody i dziwnie przeprowadzane losowanie. Ogólnie pomysł dobry chwalić za to ale organizacyjnie totalna klapa. Na przyszłość polecam nie brać się za podobne przedsięwzięcia tylko zatrudnić do organizacji odpowiednią firmę. "
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno