KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Enej i Poparzeni Kawą Trzy

Enej i Poparzeni Kawą Trzy

Enej, Poparzeni Kawą Trzy

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Pod koniec lutego 2015 roku zespoły Enej i Poparzeni Kawą Trzy ruszają w kolejną trasę koncertową! Podróżując po całej Polsce wraz ze swoją muzyką zaprzyjaźnione grupy dotrą do największych miast naszego kraju, by wystąpić na scenach najważniejszych i najbardziej znanych klubów muzycznych. Widzowie którzy mieli okazję pojawić na koncercie zespołów doskonale wiedzą czego się spodziewać, lecz tym razem widowisko będzie jeszcze bardziej energetyczne i żywiołowe jednocześnie częściej odwołujące się do słowiańskiej liryki. Stoi za tym nowy album zespołu Enej nad którym muzycy właśnie kończą pracę, planując jej wydanie na luty 2015 roku. Enej na koncertach zaprezentuje zupełnie nowy materiał nie zapominając o starych przebojach. Wszystkim którzy nie mieli jeszcze okazji słuchać na żywo pełnych inteligentnego humoru piosenek PK3 i wyjątkowej, polsko-ukraińskiej twórczości grupy Enej można gorąco polecić jeden z koncertów trasy, z pewnością nikt się nie zawiedzie. Oba Zespoły na jednej scenie tworzą widowisko, którego widzowie długo nie zapomną ze względu na niezwykłą muzykę jak i zabawę, której już teraz można pozazdrościć.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
30 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Olo oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fajnie było. Masa pozytywnych ludzi i multum energii! Polecam PKT oraz Enejowców"
30 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Chłopaki z Enej dają czadu na scenie jak żaden inny zespół, pozytywna energia udziela się całej publiczności. Chłopaki z PK3 również potrafią rozruszać publiczność."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno