KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Walentynki w Dworze Artusa - Piosenki o miłości

Walentynki w Dworze Artusa - "Piosenki o miłości"

Agata Maciołek, Agnieszka Lewalska, Agata Krzywka, Anna Malicka, Nikoletta Mańkowska, Leszek Miliński, Michał Kwaśniak, Krzysztof Sypek, Jacek Kwaśniak

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4</b> na 5
Średnia ocena: 4 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Jak co roku, w lutym, zastanawiamy się jak świętować Walentynki? To idealny czas, żeby zrobić niespodziankę ukochanej osobie, a wszak nie od dziś wiadomo, że romantyczny koncert złożony z nastrojowych piosenek to najlepszy wstęp do udanej randki. Na dzień Św. Walentego, patrona zakochanych, Dwór Artusa przygotował specjalny walentynkowy koncert, podczas którego zabrzmią najpiękniejsze miłosne songi z repertuaru tak wybitnych twórców jak Anna German, Piotr Szczepanik, Marek Grechuta, Ewa Bem, Krystyna Prońko, Lora Szafran, Katarzyna Groniec czy Leonard Cohen i wielu innych. O wykonanie tego barwnego muzycznego pejzażu, zadbają artyści pod wodzą dobrze znanego toruńskiej publiczności Leszka Milińskiego. Do zaśpiewania partii wokalnych zaprosił on współpracujących z nim, młodych utalentowanych wokalistów. Wśród nich jest między innymi, znana z brawurowego wykonywania piosenek Anny German, Agata Maciołek. Artyści przygotowali dla publiczności również kilka muzycznych niespodzianek? Walentynki w Dworze Artusa z pewnością będą okazją nie tylko do przeżycia romantycznego wieczoru, ale także do odkrycia na nowo klasycznych piosenek miłosnych, które mimo upływu lat wciąż się nie zestarzały.
Walentynki w Dworze Artusa - "Piosenki o miłości" - filmy i grafiki
Foto #1 - Walentynki w Dworze Artusa - Piosenki o miłości
Foto #2 - Walentynki w Dworze Artusa - Piosenki o miłości
Foto #3 - Walentynki w Dworze Artusa - Piosenki o miłości
Foto #4 - Walentynki w Dworze Artusa - Piosenki o miłości
Foto #5 - Walentynki w Dworze Artusa - Piosenki o miłości
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
18 lutego 2015
Ocena: 4 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert. Z przyjemnością słuchaliśmy piosenek w wykonaniu pięknych, młodych, utalentowanych pań. Troszkę jestem zawiedziona bo oczekiwałam bardziej wesołych utworów. Obsługa przed koncertem sprawna i kompetentna. Oczekuję na powtórkę za rok."
17 lutego 2015
Ocena: 4 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert. Z przyjemnością słuchaliśmy piosenek w wykonaniu młodych, pięknych utalentowanych kobiet. Spodziewałam sie bardziej weselszych i skoczniejszych piosenek o miłości a te były troszkę za smutne. Zakup biletu bez problemu. Czekam na kolejny koncert w Dworze Artusa."
16 lutego 2015
Ocena: 4 na 5
pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo udany ale ważniejsza jest możliwość zakupu biletu przez internet z podglądem rozmieszczenia miejsc. Dziękuję również za powiadomienie o koncercie bo choć zaglądam często na stronę Dworu Artusa to zawsze takie przypomnienie o imprezie mobilizuje do zakupu ciekawego biletu "
15 lutego 2015
Ocena: 2 na 5
pl
Kasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dziękuję za możliwość wypowiedzenia się na temat wczorajszego koncertu. Uważam, że pomysł zorganizowania takiego spotkania w walentynkowy wieczór jest jak najbardziej na miejscu. Doceniam młode talenty wokalistek, poczucie humoru pana Leszka, lecz niestety muszę przyznać, że ów koncert będzie o wiele radośniejszy. W święto zakochanych nie zawsze smutek, nostalgia i liryczny charakter dobrze wpływa na atmosferę. Szkoda, że dziewczyny dobrały sobie właśnie taki repertuar. BYŁO ZA SMUTNO-pozdrawiam"
15 lutego 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert. Wspaniałe, piękne i uzdolnione młode artystki. Zakup biletu jak zwykle bez problemu."
15 lutego 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Adam oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetna impreza. Koncert w bardzo sympatycznym klimacie z młodymi, dobrze zapowiadającymi się wokalistkami. Świetne głosy wszystkich, szczególnie pani z repertuarem m.in. Anny German. Więcej takich koncertów!!!"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno