KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
I Małopolska Noc Kabaretowa

I Małopolska Noc Kabaretowa

Zenon Laskowik i Kabareciarnia, Kacper Ruciński, Abelard Giza, Katarzyna Piasecka

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4</b> na 5
Średnia ocena: 4 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Listopad zacznij kabaretowo, zwłaszcza, że masz ku temu niepowtarzalną okazję. Już 8 listopada spotkanie z wybitnymi twórcami satyry. Zapraszamy na I Małopolską Noc Kabaretową! W programie zobaczymy klasykę rodzimego kabaretu, a także tych, którzy stanowią czołówkę polskiego stand up-u. Będzie wystawa przedstawiająca znanych i lubianych oraz Pytania Niekontrolowane. Wystąpią: Zenon Laskowik ze swoją Kabareciarnią, w programie "Tego jeszcze nie było" oraz Kacper Ruciński, Abelard Giza, Katarzyna Piasecka w programie "Stand up bez cenzury" Przewidzieliśmy wiele dodatkowych atrakcji. Daj się zaskoczyć i rozbawić!
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
9 listopada 2011
Ocena: 4 na 5
pl
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko super, poziom śmieszności zależał głównie od tego czy się znało elementy skeczy czy nie. Duży plus dla Pani Kasi za otwartość czytaj: rozmowy przed klubem w przerwie na dymka :P"
9 listopada 2011
Ocena: 4 na 5
pl
tomek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kacper i Abelard jak zwykle, super, Katarzyna niestety Katarzyna troszkę odstaje"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno