KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Spragnieni lata: Zimowa edycja - Marika, L.U.C.

Spragnieni lata: Zimowa edycja - Marika, L.U.C.

Marika, L.U.C.

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Marika to polska wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka tworząca ambitny pop z elementami reggae, funku, soulu, jazzu i elektroniki. Karierę zaczynała w 2002 r. z formacją Bass Medium Trinity, z którą wydała płytę "Mówisz i Masz" 2004. Wtedy okrzyknięta Pierwszą Damą Polskiego Reggae, publikowała jednak kolejne solowe albumy z piosenkami wykraczającymi poza ramy tego gatunku.
Łukasz L.U.C Rostkowski - kompozytor, autor tekstów, wokalista, performer, gazownik, magister prawa, oraz reżyser wideoklipów i koncertów. Jest autorem i wyznawcą wielu koncepcji m.in. 4 Galaktyk Sztuki, która zakłada kreowanie przekazu za pomocą spójnie połączonych w całość czterech dziedzin sztuki - muzyki, słowa, filmu i grafiki.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
6 lutego 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Robert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert L.U.C.-a. Pierwszy raz słyszałem Go na żywo i jestem pewien, że nie ostatni."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno