KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Ania Rusowicz

Ania Rusowicz

Łukasz Jakubowicz, Ritchie Palczewski, Michał "Burza" Burzymowski, Hubert Gasiul

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
"Gdyby czyjekolwiek losy zależały ode mnie, to ja bym zajął się Anią natychmiast, gdyż, co najmniej połowa problemu z odkryciem nowej gwiazdy sceny poprockowej jest w jej wypadku załatwiona przez naturę: głos, uroda i poczucie humoru. To są rzeczy w uzbrojeniu tej dziewczyny gotowe do użycia natychmiast. I one składają się na talent, który wyczuwam nosem na kilkaset kilometrów" - powiedział Zbigniew Hołdys, jeden z wielbicieli talentu Ani Rusowicz.nAnna Rusowicz śpiewanie ma w genach. Jej rodzice byli członkami słynnego zespołu Niebiesko-Czarni. Jest córką Wojciecha Kordy i Ady Rusowicz, która zginęła w wypadku samochodowym w 1990 roku. Swoją przygodę ze sceną Ania zaczynała od startu w eliminacjach do krajowego finału festiwalu Eurowizja w 2006 roku. Jednak głośno zrobiło się o niej dopiero pięć lat później, po występie na 48. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie brawurowo wykonała wiązankę big beatowych szlagierów. Debiut Ani nosi tytuł "Mój Big-Bit". Album zwiera sześć autorskich kompozycji oraz siedem utworów z repertuaru Ady Rusowicz wykonywanych z zespołem Niebiesko-Czarni na przełomie lat 60. i 70. Płyta jest silnym nawiązaniem do najbardziej twórczego okresu w muzyce tamtych lat; do vintage'owego brzmienia, bez elektroniki i efektów, choć z nowoczesnymi aranżacjami. W projekt zaangażowali się czołowi twórcy młodego pokolenia specjalizujący się w brzmieniach z tamtej epoki: Ania Rusowicz, Kuba Galiński, Robert Cichy, Hubert Gasiul i Michał Burzymowski. Ania Dąbrowska wzięła gościny udział w nagraniu piosenki "Babskie Gad-Anie".
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
9 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Janusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Brawo organizatorzy, brawo Ania. Już dawno tak się nie bawiłem tym co Ania i jej zespół przedstawiła. Z całą pewnością chętnie pójdę na następne imprezy w Klubie Atlantic. Wszystkich, którzy chcą posłuchać i przeżyć trochę dobrej muzyki - też do tego zachęcam."
9 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Andrzej Dziennik oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Łezka się kręci jeszcze tak niedawno biegałem za autografem Ady Rusowicz od tej pory minęło już ponad 30 lat. Ania stworzyła piękny spektakl przypominając mi młode lata. Wielka osobowość duży talent. Dzięki za koncert Aniu!! "
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno