KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Pojedynek Improwizacyjny w Okolicach Odry

Pojedynek Improwizacyjny w Okolicach Odry

Agnieszka Górska, Agnieszka Stańczak, Agata Czugała - Nielsen, Paula Hawrus, Grzegorz Aleksander Młudzik, Joanna Żygadło, Lena Wieczorek, Tadeusz Jaśkiewicz, Przemysław Ozga, Piotr Węglarz, Daniel Mazurczak i Bartłomiej Śliwiński.

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>0</b> na 5
Średnia ocena: 0 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Schludnie, elegancko i na czarno - Grupa Improwizacyjna "Pod Pretekstem". Piątka Szczecinian wieku różnego i płci również różnej to młoda krew impro, która nigdy nie przestaje płynąć i pulsować nowymi arteriami fantazji. Powstali z prochu w roku 2012 po SZPAKowych warsztatach, ale to był bardzo dziwny proch - ten, do którego dodaje się lont. Głodni nowych doświadczeń, wiedzy i wyzwań przemierzają świat polskiego impro, by kiedyś stanąć u boku najlepszych. Ewentualnie mogą trochę wystawać zza pleców. Teatr Improwizacji To Mało Powiedziane powstał w Opolu w 2013 roku. Ma na swoim koncie udziały w licznych konkursach, przeglądach oraz festiwalach. Każdy ich występ to mieszanka humoru, błyskotliwości i odrobiny słodkości. Teatr regularnie występuje w Opolu. Realizuje zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W skład teatru wchodzą Joanna Żygadło, Lena Wieczorek, Tadeusz Jaśkiewicz, Przemysław Ozga, Piotr Węglarz, Daniel Mazurczak i Bartłomiej Śliwiński. Grupa Improwizacyjna z Opola "To Mało Powiedziane"!!! "Pod Pretekstem" będzie więc ciągnąć za języki. Koniec zabawy w dobrego i złego glinę - spontanicznego przesłuchania na scenie dokona publiczność poprzez niemoralne propozycje, takie jak: lincz drukarki, nałogowego wąchacza szalików czy modę, która sama z siebie wyszła
Pojedynek Improwizacyjny w Okolicach Odry - filmy i grafiki
Foto #1 - Pojedynek Improwizacyjny w Okolicach Odry
Foto #2 - Pojedynek Improwizacyjny w Okolicach Odry
Foto #3 - Pojedynek Improwizacyjny w Okolicach Odry
Foto #4 - Pojedynek Improwizacyjny w Okolicach Odry
Foto #5 - Pojedynek Improwizacyjny w Okolicach Odry
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
Brak komentarzy - jeszcze nikt nie ocenił tej kategorii!
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno