KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
MILIAN 80!

MILIAN 80!

Ewa Śnieżanka, Zbigniew Wodecki, Krzysztof Krawczyk i Andrzej Dąbrowski.

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Jerzy Milian - najwybitniejszy polski wibrafonista, jazzman, kompozytor, aranżer oraz spiritus movens nieistniejącego już dziś zespołu Orkiestry Rozrywkowej Polskiego Radia i Telewizji, 10 kwietnia br. będzie obchodził 80 te urodziny. Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu zapraszamy na koncert Orkiestry Rozrywkowej PRiTV w Katowicach, która na ten jeden jedyny dzień zostanie reaktywowana. Wśród solistów usłyszymy takie sławy polskiej estrady jak, między innymi Ewa Śnieżanka, Zbigniew Wodecki, Krzysztof Krawczyk i Andrzej Dąbrowski. Wszyscy współpracowali przed laty z założoną w 1973 roku przez Jerzego Miliana Orkiestrą. Nagrywali z nią również, m.in.: Iga Cembrzyńska, Eleni, Halina Frąckowiak, Anna German, Irena Jarocka, Anna Jantar, Maria Koterbska, Halina Kunicka czy Ryszard Rynkowski.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
12 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Basia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jerzy Milian nie tylko wybitny muzyk, ale wspaniały dowcipny człowiek. To naprawdę był rozrywkowy wieczór. Doskonała orkiestra a Śnieżanka, Dąbrowski, Krawczyk, Majewska, Wodecki na żywo dopełnili całości."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno