KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Sylwia Lorens, Anna Sokołowska, Michał Gasz, Orkiestra i Chór Filharmonii Futura

komentarzy
|
4.81
średnia ocena
|
2
wydarzenia
|
13
zakończonych
Filharmonia Futura zaprasza mikołajkowo na widowisko "Do Betlejem - Multimedialne Oratorium na Boże Narodzenie". Poetyckie teksty m.in. Leszka Aleksandra Moczulskiego (autora słów do Nieszporów Ludźmierskich), Jerzy Stuhr jako narrator (głos), urzekająca muzyka Mikołaja Blajdy, krakowskiego producenta muzycznego, dyrygenta i kompozytora. Wyjątkowi wykonawcy: Sylwia Lorens, Anna Sokołowska, Michał Gasz, Orkiestra i Chór Filharmonii Futura."Do Betlejem" to barwne, porywające widowisko opowiadające w przystępny i lekki sposób historię przyjścia na świat Dzieciątka Jezus. Propozycja krakowskiej, nowatorskiej Filharmonii Futura to połączenie tradycyjnej formy z nowoczesnymi rozwiązaniami scenicznymi. Projekcje filmowe i efekty świetlne znakomicie uzupełniają warstwę muzyczną. Widowisko ma charakter familijny i jest przeznaczone dla widzów w każdym wieku. Filharmonia Futura, zaprasza na świąteczną podróż do Betlejem!
12 stycznia 2020
godz. 18:00
12 stycznia 2020 o godz. 18:00

Familijne widowisko muzyczne, niezwykłe wizualizacje, Jerzy Stuhr jak narrator (głos)

12 stycznia 2020
godz. 13:00
12 stycznia 2020 o godz. 13:00

Familijne widowisko muzyczne, niezwykłe wizualizacje, Jerzy Stuhr jak narrator (głos)

Zobacz komentarze naszych klientów

Janina
2019-12-08 02:00:40
"Przepiękny koncert. Bardzo podobała mi się formuła/konwencja koncertu. Artyści pokazali szacunek dla widzów niezależnie od wieku i wypełnienia widowni. I właśnie - nie rozumiem dlaczego zabrakło w Poznaniu reklamy i informacji o koncercie? Godzina koncertu nie była najlepsza, jednak wiedza o mającym odbyć się Oratorium żadna. Szkoda - i trudu aktorów i artystycznej uczty....."
Anna
2019-12-06 19:05:02
"Koncert miły (choć ma pewne niedociągnięcia), ale zdecydowanie nie dla widzów w każdym wieku. Ponieważ w opisie było napisane, ze przedstawienie ma. Charakter rodzinny, dla osób w każdym wieku, to wybraliśmy się cała rodzina- razem z 4,5 letnim synkiem. Niestety uważam, ze przedstawienie jest za trudne i za długie (90min). Dla takich malych dzieci. Według mnie przedstawienie powinno być dla dzieci od 7 roku życia."
Urszula
2019-12-04 20:33:59