KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Pozostałe wydarzenia

targi, pokazy, show, prezentacje oraz występy nieskategoryzowane

Rodzaj wydarzeń:
Województwo (region):
Sortowanie wydarzeń:
Typ sortowania:
Szukaj tutaj:  
28 maja 2019
godz. 09:30

Szkolenia i warsztaty - Witalni

Witalni: Szkolenie - Początkujący Menedżer (2 dni) - Małgorzata Wojciechowska

30 maja 2019
godz. 18:30

Show Szalonych Naukowców

Show Szalonych Naukowców, czyli edukacyjne show dla dzieci 7-12 lat

31 maja 2019
godz. 18:30

Show Szalonych Naukowców

Show Szalonych Naukowców, czyli edukacyjne show dla dzieci 7-12 lat

31 maja 2019
godz. 19:00

Zalewski rozmawia

Zalewski rozmawia, odc.1: Łukasz Błaszczyk

1 czerwca 2019
godz. 20:00

Neon Burlesque

Neon Burlesque w BARdzo Bardzo

2 czerwca 2019
godz. 09:00

Zawody Rowerkowe dla dzieci

63. Zawody Rowerkowe dla dzieci w Koszalinie

2 czerwca 2019
godz. 16:00

Wieczór Hiszpański

VII Wieczór Hiszpański w Olsztynie

2 czerwca 2019
godz. 12:00

Melo Liryka Zakwita Muzyka - Ania Broda dla dzieci

Koncert dla dzieci w Oliwskim Ratuszu Kultury

2 czerwca 2019
godz. 15:00

Podróż do Neapolu - Muzyczny Rejs Statkiem po Odrze

Rejs Statkiem Rusałka po Odrze z przewodnikiem oraz koncertem przy lampce wina na pokładzie

2 czerwca 2019
godz. 17:30

Podróż do Neapolu - Muzyczny Rejs Statkiem po Odrze

Rejs Statkiem Rusałka po Odrze z przewodnikiem oraz koncertem przy lampce wina na pokładzie

4 czerwca 2019
godz. 09:30

Szkolenia i warsztaty - Witalni

Witalni: Szkolenie - Rekrutacja i Selekcja (2 dni) - Małgorzata Wojciechowska

6 czerwca 2019
godz. 14:00

Sztuczna inteligencja w Twoim biznesie

SZTUCZNA INTELIGENCJA W TWOIM BIZNESIE

6 czerwca 2019
godz. 09:30

Szkolenia i warsztaty - Witalni

Witalni: Szkolenie - Zarządzanie Zespołem (2 dni) - Małgorzata Henke

8 czerwca 2019
godz. 18:30

GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASY FTS XVI WAKACJADA TANECZNA

GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASY FTS XVI WAKACJADA TANECZNA

Kobylnica

Zespół Szkół w Kobylnicy
Dystrybucja: PanBilet
8 czerwca 2019
godz. 09:00

Zawody Rowerkowe dla dzieci

46. Zawody Rowerkowe dla dzieci w Słupsku

9 czerwca 2019
godz. 18:00

Miss i Mister Województwa Świętokrzyskiego 2019

Miss i Mister Województwa Świętokrzyskiego 2019

10 czerwca 2019
godz. 09:30

Szkolenia i warsztaty - Witalni

Witalni: Szkolenie - Zarządzanie Stresem (2 dni) - Beata Niedzballa

11 czerwca 2019
godz. 18:00

Growth Town

Szkolenie Strategic Thinking Intensive

12 czerwca 2019
godz. 09:30

Szkolenia i warsztaty - Witalni

Witalni: Szkolenie - Początkujący Menedżer (2 dni) - Małgorzata Wojciechowska

13 czerwca 2019
godz. 20:00

Neon Burlesque

Neon Burlesque w BARdzo Bardzo

15 czerwca 2019
godz. 17:00

Dni Żywca 2019

Dni Żywca 2019

15 czerwca 2019
godz. 18:00

Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim

Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim King Dance Cup 2019

15 czerwca 2019
godz. 18:00

Growth Town

Masterclass Sale & Marketing

16 czerwca 2019
godz. 17:30

Taneczne Oblicza Olsztyna

II Taneczne Oblicza Olsztyna

<<<   -   1  2  3  4   -   >>>
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno