KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
IV Polskie Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki NATURA - ZDROWIE - URODA

IV Polskich Targach Medycyny Naturalnej i Kosmetyki NATURA - ZDROWIE - URODA w LONDYNIE

6 lutego 2016 o godz. 11:00

Sprzedaż trwa do: 6 lutego 2016 o godz. 10:00

King Street 238 - 246, London - mapa »

Dostępność: brak
Ceny biletów: brak danych
W dniach od 6 do 7 luty 2016 r. organizujemy w Londynie IV Polskie Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki NATURA - ZDROWIE - URODA.
Targi poświęcone medycynie naturalnej i holistycznej, kosmetyce, minerałom, suplementom i wszystkim terapiom naturalnym w Polsce, USA, Rosji i Niemczech oraz obecnie w Anglii.
Na targi przyjeżdża czołówka wystawców oraz wykładowców z Polski oraz z Niemiec, USA i Szwecji.
Na następną edycję targów zapraszamy 6 i 7 luty 2016 r. do POSKu - serdecznie zapraszamy do współpracy nowych, ciekawych wystawców i wykładowców, aby zaprezentowali swoje umiejętności, wiedzę lub produkty służące profilaktyce zdrowia i kosmetyce. Na targach jest prezentowana piękna, artystyczna biżuteria. Dzięki targom można nawiązać nowe kontakty handlowe, znajomości i przyjaźnie.
Na targach znajdują się stoiska usługowe i handlowe oraz jest prezentowany cały blok wykładów. Na wykładach prelegenci przedstawiają najnowsze teorie i terapie służące profilaktyce zdrowia a również inne niezwykłe tematy, dzięki którym zwiedzający mogą zapoznać się z nieznanymi im do tej pory problemami. 
Już teraz pragniemy Państwa zaprosić do udziału w IV Polskich Targach Medycyny Naturalnej i Kosmetyki NATURA - ZDROWIE - URODA 6 - 7 LUTY 2016 r. w Londynie w Polskim Ośrodku Społeczno - Kulturalnym (POSK), 238 - 246 King Street, Metro Ravenscourt Park na District Line. 
Na naszych targach można wziąć aktywny udział poprzez sponsoring, wynajęcie stoiska usługowego lub handlowego oraz wygłoszenie wykładu lub umieszczenie materiałów reklamowych w postaci banerów, stendów lub ulotek. 
Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane ciekawymi stosikami oraz wykładami i szkoleniami do odwiedzin targów.
Zapisz się, a otrzymasz powiadomienia o nowych wydarzeniach! i uzyskasz dostęp do najlepszych miejsc przed innymi!
Zobacz inne wydarzenia z woj. London...