KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Zajmijmy się seksem

ZNAKOMITA KOMEDIA ZAJMIJMY SIĘ SEKSEM

15 kwietnia 2016 o godz. 18:30

Sprzedaż trwa do: 11 kwietnia 2016 o godz. 11:59

Al. 3 Maja 12, Piotrków Trybunalski - mapa »

Dostępność: brak
Ceny biletów: brak danych
UWAGA! Wydarzenie to zostało odwołane - sprzedaż biletów została zakończona!
Komedia Zajmijmy się seksem! mówi o dominacji seksu we współczesnym życiu. Panujący w zachodniej kulturze model swobody seksualnej, "bycia seksy" spowodował, że seks stał się narzędziem marketingu i wszechobecnym elementem konsumpcji jak ciastko czy piwo. Postaci sztuki, poszukują seksu, który ma być lekarstwem na ich osobiste problemy w świecie kipiącym seksem. Bo dzisiaj seks jest kryterium wartości człowieka, jak mówi jeden z bohaterów: "nie wstyd być łajdakiem, złodziejem, wstyd być impotentem". 
"Unikalny protest przeciwko szarości życia", "Pięknie skomplikowany", "Teatr wybucha śmiechem" - tak pisano o Zajmijmy się seksem! po premierach komedii w Rosji czy Stanach Zjednoczonych. O jej popularności i entuzjastycznym przyjęciu zadecydowały dynamiczna i intensywna akcja, żywy i łatwy dialog. Słowa "łatwy" nie należy łączyć z banalnością. Krytycy wielokrotnie podkreślali zręczność z jaką autor buduje paradoksalne sytuacje i nietypowe działania, by zaangażować czytelników i widzów w świat stworzony w jego wyobraźni. 
Walentin Samojłowicz Krasnogorow - dramatopisarz, prozaik, teoretyk dramatu, chemik, urodził się 20 grudnia 1934 roku w Leningradzie, dzisiejszy Sankt Petersburg. Dramaty Krasnogorowa to fuzja gatunków łączących komedię z tragedią, w których są elementy satyry, groteski, absurdu, teatru jarmarcznego i liryzmu.
Zapisz się, a otrzymasz powiadomienia o nowych wydarzeniach! i uzyskasz dostęp do najlepszych miejsc przed innymi!
Zobacz inne wydarzenia z miasta Piotrków Trybunalski...
22 października 2018
godz. 18:30
80 opinii:
Średnia ocena: 4.85 / 5
27 października 2018
godz. 17:00
0 opinii:
Średnia ocena: 0 / 5
6 października 2018
godz. 19:00
352 opinie:
Średnia ocena: 4.86 / 5
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno