KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Standuperzy.pl prezentują

Bezczelnie śmieszna trasa Standuperzy.pl (7 standuperów)

24 maja 2016 o godz. 20:00

Sprzedaż trwa do: 24 maja 2016 o godz. 16:50

ul. Tadeusza Gajcego 2, Częstochowa - mapa »

Dostępność: brak
Ceny biletów: brak danych
UWAGA! Wydarzenie to zostało odwołane - sprzedaż biletów została zakończona!
Bezczelnie śmieszna trasa Standuperzy.pl. Częstochowa - Tomasz Nowaczyk, Adam Van Bendler, Paweł Reszela, Juliusz Sipika, Maciej Brudzewski, Michał Juszczak, Janek Wolańczyk. Wystąpią:

Tomek Nowaczyk (Poznań)
Obiecujący stand-upper. Zwycięzca konkursu One Ryj Show podczas XIX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 2014. Członek kabaretu Czesuaf, nałogowy biegacz, autor wierszy dla dzieci. Jako stand-upper tworzy raczej nie dla dzieci. Ma wielu fanów, z tym że nie wszyscy już o tym wiedzą. Występował na wielu scenach w całej Polsce, a także na ekranach telewizorów w programie Tylko dla Dorosłych (TVP2) oraz relacji z Rybnickiej Jesieni Kabaretowej (Polsat).

Adam Van Bendler (Trójmiasto)
Trójmiejski komik, producent ambitnych i zabawnych filmów i klipów na YouTube. Scenarzysta i aktor. Pierwsze kroki na scenie stawiał pod okiem Abelarda Gizy i Kacpra Rucińskiego. Wyrósł na stand-upera nie bojącego się żadnej publiki. Bardzo charyzmatyczny człowiek o wielkim sercu i jeszcze większym nosie. Jego nowy program gwarantuje piekielnie mocną rozrywkę. Stały bywalec największych imprez komediowych w kraju.

Paweł Reszela (Poznań)
Wyjątkowe połączenie doświadczenia, młodości i energii na scenie. Jednak najważniejszy i tak jest cięty język oraz ostry żart.

Juliusz Sipika (Łódź)
Półtora roku temu wszedł po raz pierwszy na scenę i obraził wszystkich niepełnosprawnych w kraju. Swoją misję obrazy wszelkich możliwych świętości kontynuuje do dziś. Jako, że pochodzi z Łodzi żarty same mu się piszą. Z dużym dystansem podchodzi do samego siebie i całego świata.

Maciej Brudzewski (Olsztyn)
Komik z Olsztyna. Myśli, że jest cwany, ale tak naprawdę to zwykły hultaj. Uwielbia hasać i swawolić - głównie na scenie. Finalista 2 Antrakt Stand-Up Festiwal, zwycięzca Stand-Up War 2016. Poczucie humoru przeszło mu w genach, jego matka w przedszkolu zdobyła Medal Roześmianego Ziemniaka.

Michał Juszczak (Wrocław)
Michał to współlider Wrocławskiego Stand-upu. Opowiadaniem żartów zajmuję się od 2 lat. Zwycięzca w 2015 roku 2 festiwalu stand-upu w Poznaniu. Jest też członkiem grupy improwizacyjnej Nieomylni. Przy tej mieszance można zobaczyć jego dość dziwną wyobraźnię i to co go denerwuje. Bez taryfy ulgowej dla siebie i innych.

Janek Wolańczyk (Wrocław)
Jedyny w Polsce jąkający się Standuper, Należy do grupy Wrocławski Stand-Up. Poza komikiem, także konferansjer.

Standuperzy - niesztampowe żarty na temat otaczającej rzeczywistości, występy kipiące czarnym humorem z pogranicza absurdu, łamanie tabu i skracanie dystansu do odbiorcy - tego wszystkiego można spodziewać się po komikach będących członkami grupy Standuperzy. Wśród nich są m.in. słynący z ciętego języka Paweł Reszela, Wojtek Pięta opisujący życie po rzuceniu pracy, jąkający się Janek Wolańczyk oraz wielu, wielu innych.
Zapisz się, a otrzymasz powiadomienia o nowych wydarzeniach! i uzyskasz dostęp do najlepszych miejsc przed innymi!
Ostatnie komentarze naszych widzów...
10 grudnia 2018
Ocena: 4 na 5

pl
Olga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Na występie Jakuba Poczętego-Błażewicza bardzo (!) podobała mi się kameralna atmosfera ("
9 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wieczór uważam za spędzony bardzo pozytywnie. Czuję się zaproszona na kolejne spotkania. Pozdrawiam :-)"
30 maja 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Podziwiam wszystkich występujących Panów za odwagę w wystąpieniach i przygotowanie. Często markotnie i apatycznie współpracująca publika musi dawać w kość. Spotkanie było naprawdę udane, dobrze spędzony czas, społeczeństwo dostarcza powodów nawet do gorzko-słodkich żartów więc o przyszłość stand up-u się nie martwię a z Panów udziałem będzie na poziomie."
29 maja 2016
Ocena: 4 na 5

pl
Maciej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występ pierwszego komika (nie zapamiętałem jak się nazywa) był tragiczny. Zdecydowanie nie dla myślących. Banalne schematyczne żarty, brak charyzmy, wyczuwalna niepewność na scenie. Bartosz Zalewski jak zwykle genialnie, z wyczuciem, celnie i bezlitośnie ;) "
29 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobre występy, humor dla myślących, świetnie się bawiłam!"
Zobacz inne wydarzenia z miasta Częstochowa...
30 marca 2019
godz. 18:00
488 opinii:
Średnia ocena: 4.96 / 5
26 marca 2019
godz. 19:00
52 opinie:
Średnia ocena: 4.98 / 5
10 lutego 2019
godz. 16:00
336 opinii:
Średnia ocena: 4.67 / 5
10 marca 2019
godz. 19:30
0 opinie:
Średnia ocena: 0 / 5
16 grudnia 2018
godz. 18:00
60 opinii:
Średnia ocena: 4.97 / 5
7 kwietnia 2019
godz. 17:00
122 opinie:
Średnia ocena: 4.87 / 5
7 kwietnia 2019
godz. 20:00
122 opinie:
Średnia ocena: 4.87 / 5
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno