Apteka

Koncert zespołu Apteka // Alternatywne Piątki

26 maja 2017 o godz. 20:00
*) Sprzedaż biletów trwa do: 26 maja 2017 o godz. 19:00
Mysłowicki Ośrodek Kultury
ul. Grunwaldzka 7, Mysłowice - mapa »
Średnia ocena:Ocena: brak danych na 5
Ceny biletów: 30 PLN
Dostępność biletów: 141 szt. / 0 szt.
Złóż rezerwację - kup bilet »
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
Zespół Apteka Jędrzeja "Kodyma" Kodymowskiego, który początkowo miał być tylko rodzajem przewrotnego eksperymentu, alternatywnym sposobem spędzania czasu kumpli z liceum, wyrósł ponad swoje założenia stając się zespołem legendarnym, punktem odniesienia, wyróżnianym mianem kultu. Pomimo wielu metamorfoz, zmian personalnych, zespół wydał kilka krążków ("Synteza", "AAA...", "Big Noise", "Narkotyki", "Live'92", "Urojone całe miasto", "Menda", "Spirala") i ma w swoim dorobku setki koncertów, nagrody i wyróżnienia prestiżowych periodyków muzycznych. Apteka od lat zajmuje czołowe miejsce na polskim rynku muzycznym. Jest niezależną przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. To przywilej dany tylko nielicznym.
Wydany przez UNIVERSAL MUSIC POLSKA album zatytułowany po prostu "APTEKA" ukazał się w maju 2007. Zawarty na nim materiał muzyczny nie tylko nie zawiódł dotychczasowych fanów zespołu, ale okazał się również atrakcyjny dla wszystkich słuchaczy otwartych na nowe brzmienia i niebanalne teksty Zarówno płyta jak i promująca ją trasa koncertowa DRUG STORY 2007 była jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych ostatnich lat w naszym kraju.
Apteka to trans, psychodelia, rock, niesamowita energia i żywiołowość - o czym najlepiej przekonać się w czasie występów na żywo. Jędrzej "Kodym" Kodymowski: "Zespół, grupa, środowisko związane z nazwą "Apteka" to, nieograniczona hurtownia pewnej filozofii życia. Nieelastyczna, a jednocześnie fantastycznie współgrająca z aktualnym tłem, daleka od pochlebstw, a jednak zespalająca tak skrajne życiowe ekstrema(...)".

Sprzedaż biletów na wybrane wydarzenie została już zakończona!

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij