Jak rozmawiać z chłopem jełopem?

Interaktywny, pełen humoru seans typu One Man Show TYLKO DLA KOBIET.

24 maja 2017 o godz. 20:00
*) Sprzedaż biletów trwa do: 24 maja 2017 o godz. 19:00
ArtBem Bemowskie Centrum Kultury
Górczewska 201, Warszawa - mapa »
Średnia ocena:Ocena: 3.29 na 5
Ceny biletów: 67 PLN
Dostępność biletów: 30 szt. / 0 szt.
Złóż rezerwację - kup bilet »
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
Interaktywny, pełen humoru seans typu One Man Show TYLKO DLA KOBIET. Grzegorz Kordek w kobiecym stylu, w lekki i dowcipny sposób opowiada o facetach oraz odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące, MĘŻCZYZN. Czy zastanawiałaś się kiedyś dlaczego coś co jest oczywiste dla Twojej przyjaciółki, nijak nie da się wytłumaczyć Twojemu mężczyźnie ? Lejdis Odkryjecie SEKRET, który sprawia, że KAŻDY mężczyzna z przyjemnością będzie zaspokajał Twoje potrzeby i spełniał prośby nawet zanim je wypowiesz. Poznasz KOD by rozszyfrowywać męski język oraz prawdziwe i utajone ich potrzeby. Panowie Pytacie "Co zrobić by Kobieta którą kocham w końcu była zadowolona?" (masz wrażenie że już wszytko zrobiłeś). Odpowiedź jest prosta. One chcą byś to Ty był szczęśliwy, odnosił sukcesy i był głową rodziny. Pozwól by od eksperta dowiedziała się co ma zrobić by Cię uszczęśliwić. Przyszedł czas by Kobiety były szczęśliwe, zadowolone i uśmiechnięte!! "Oh, gdyby ktoś mi to wyjaśnił wcześniej?". "Tego powinno się nauczać w szkole", "Takie staże powinny być finansowane z ubezpieczenia socjalnego", "Powinno się robić obowiązkowe kursy tego typu przed zawarciem małżeństwa", "Znam już sposób na mojego faceta" tego typu komentarze pojawiają wśród widzów po seansie. W oparciu o wiedzę przekazaną osobiście Grzegorzowi przez Johna Gray'a, autora wydanego w ponad 40 krajach bestsellera "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus" oraz Anne Moir autorki bestsellera "Płeć mózgu" powstała ta zabawna forma przekazywania wiedzy.

Sprzedaż biletów na wybrane wydarzenie została już zakończona!

29 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
Zbigniew oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo ciekawa pogadanka.Mimo tego,że zaznaczono "tylko dla kobiet",byłem jednym z trzech facetów na wykładzie. Super.Na następne występy p.Grzegorza,na pewno też pójdę."

16 sierpnia 2015
Ocena: 3 na 5
Adriana oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ciekawe wystąpienie. Pan Grzegorz w ciekawy i zabawny sposób opowiada o relacjach damsko-męskich. Podpowiada jak rozmawiać z płcią przeciwną tak by się porozumieć. Ogromnym minusem był jeden wielki bałagan w jego wypowiedziach. Niepotrzebnie dawał się wciągać w dyskusję z uczestniczką, która ewidentnie przyszła tam rozwiazywać swoje prywatne problemy, a to nie jest terapia. Można przyjsć z partnerem, dla niego z pewnością to też będzie ciekawe doświadczenie"

24 listopada 2014
Ocena: 1 na 5
Kasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Strata czasu. Nie bylismy jedyni, którzy opuścili sale w trakcie, no właśnie w trakcie czegoś co cieżko klasyfikować nawet."

20 września 2014
Ocena: 5 na 5
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Podobało mi się wystąpienie pana Grzegorza, przedstawiał wątki damsko-męskich relacji w konkretny i humorystyczny sposób :-)"

20 września 2014
Ocena: 4 na 5
Mariia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Czy "TYLKO DLA KOBIET" oznacza, że nie mogę iść z partnerem? Proszę o odpowiedz."

5 września 2014
Ocena: 2 na 5
kasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dość wesoło ale za długo i raczej oczekiwałam czegoś innego, Pan Grzegorz zbyt głośny (źle ustawiony mikrofon) popełniał mnóstwo błędów językowych co bardzo mnie raziło."

14 sierpnia 2014
Ocena: 1 na 5
szpal oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mnie nie przekonała ani osoba ani występ Pana Kordka. Nie przepadam za amerykańskim stylem interakcji z publiką znaczy lizusostwem. A to chyba już o krok od manipulacji. Ten niby luz to zwykła "ściema"."

11 maja 2014
Ocena: 5 na 5
Justyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Show super. Grzegorz w fajny, lekki, żartobliwy sposób opowiada relacje i zachowania między kobietą i mężczyzną. O tym co zrobić żeby być najszczęśliwszą kobietą na świecie z idealnym mężczyzną u boku:) Polecam warte swojej ceny:))"

6 maja 2014
Ocena: 5 na 5
Kamilka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wesoło i sympatycznie, bardzo miło spędzony czas, choć spektakl nie dla każdego :)"

2 maja 2014
Ocena: 3 na 5
Ela oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było sympatycznie, choć spodziewałam się czegoś innego, trochę sie rozczarowałam."

1 maja 2014
Ocena: 5 na 5
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pan Grzegorz Kordek, na swoim show( które w zasadzie jest bardzo jasnym szkoleniem z zakresu psychologii) w sposób zartobliwy, lekki tłumaczy meandry mechanizmów behawioralnych, jakie funkcjonują u kobiety i miężczyzny - niby takie same a jednak..... i to "jednak" jest własnie tłumaczone, po to aby w przyszłości nie popełniać błędów, które niestety mogą rzutować na sukces związku. Seminarium jest przygotowane i prowadzone bardzo rzetelnie - super sprawa, świetna zabawa, POLECAM!!! "

1 maja 2014
Ocena: 1 na 5
Aneta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Żenująco niski poziom występu. Wiele Pań nie dortwało do końca, a to samo w sobie stanowi ocenę."

1 maja 2014
Ocena: 1 na 5
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dziewczyny ! Kobiety ! O inteligencji wyższej od kury - nie idźcie na ten tzw. spektakl. Za 49 zł dostaniecie papkę , która bynajmniej nie jest żadnym seansem, tak jak go zapowiadają . Jest żenującym występem spoconego Pana , który naprawdę nie ma nic ciekawego do zaprezentowania. Czekałyśmy pól godziny na zmianę konwencji tego spektaklu - wyszłyśmy rozczarowane, zażenowane i zniesmaczone. Może mamy inne wymagania , może mamy idealnych facetów. A może po prostu nie lubimy być oszukiwane. K"

30 kwietnia 2014
Ocena: 5 na 5
Justyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajna sprawa, gorąco polecam.Niby wszystko oczywiste a jednak nie takie proste.Grzegorz Kordek super facet, luzacki i bezpośredni i w taki sam sposób prowadzi swój program.polecam"
Więcej informacji o "Jak rozmawiać z chłopem jełopem?" »

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij