KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Wielka Trasa Stand-up Polska

Wielka Trasa Stand-up Polska

29 października 2018 o godz. 19:00

Sprzedaż trwa do: 29 października 2018 o godz. 18:00

ul. Podgórna 50, Zielona Góra - mapa »

Dostępność: mniej niż 100 biletów
Ceny biletów: od 59 do 79 PLN
7 biletów jest aktualnie w rezerwacji i nieopłacone w terminie wrócą do sprzedaży!
Ostatnia rezerwacja została złożona 6 godzin i 3 minuty temu!
Wielka Trasa Stand-up to wyjątkowy projekt, w ramach którego komicy prezentują starannie wyselekcjonowane najlepsze dwie godziny stand-up'u z ostatniego półrocza. Nikt nie oparł się jeszcze takiej dawce śmiechu, dlatego w październiku 2018 r. odbędzie się już VII taka trasa! Na każdym wydarzeniu wystąpi 8 najbardziej znanych, kontrowersyjnych polskich komików. Każdy z nich będzie przedstawiał nowy materiał w stosunku do poprzednich tras, żadnych powtórzonych żartów!

Specjalnie dla was wystąpią:

Antoni Syrek-Dąbrowski
komik, improwizator, scenarzysta, aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Wziął udział w takich programach jak: "HBO Stand-up Comedy Club", obu sezonach "Comedy Central Prezentuje: Stand-up!" oraz "Tylko dla dorosłych" w TVP2. Udało mu się również zakwalifikować do programu "Stand-up Express" - kolaboracji komików z całej Europy wschodniej, gdzie występował po angielsku.

Michał Kempa
Komik, prawnik, kolarz. Jest komikiem, ale propaguje humor nieśmieszny i smutny. Dużo biega, bolą go piszczele. Uważa się za mądrzejszego i lepiej wykształconego od pozostałych komików ze Stand-up Polska. Może nie jest bardzo śmieszny, ale jest sympatyczny. Ludzie nieustannie z zażenowaniem określają go, jako gorszą wersję Andy Kaufmana, Andrzeja Poniedzielskiego czy inne gorsze wersje innych wersji.

Sebastian Rejent
Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało, natomiast trzykrotnie żartem sprawił, że ktoś się posikał ze śmiechu... i nie było to dziecko. Sukces. Sebastian nigdy nie zgodzi się z ludźmi, którzy twierdzą, że czas spędzony na śmiechu jest czasem straconym, bo to by oznaczało, że Sebastian marnuje czas setkom osób dziennie.

Wojtek Fiedorczuk
Stara się kierować absurdem, prowokacją, delikatnym, acz znaczącym wariactwem. Celuje w zaskoczenie, nowoczesne niedopowiedzenie, szermuje szczerością. Liczy na inteligencję widza i często się nie przelicza. Nie ma ulubionego Stand-uppera z za granicy.

Maciek Adamczyk
Jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce, stand-upem zajmuje się̨ od 7 lat. W swoich występach szuka ze stoickim spokojem absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego, wyciągając je na światło dzienne, ale jednocześnie serwując im kubek dobrego kakao. Komedia Maćka Adamczyka to sycąca strawa dla duszy, na pewno nie odejdziecie od stołu zawiedzeni.

Jasiek Borkowski
Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych polskich komików. Występować zaczął dzięki Stand-up Polska w 2010 roku, zdobywając w tym czasie uznanie i sympatię widzów, swoim zaskakującym i emocjonalnym Stand-upem. Jego przemyślenia i wnioski szokują jego samego co jest powodem jego kolejnych wniosków i kolejnych przemyśleń.

Michał Kutek
Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania komik, z rozpędu improwizator. Za pomocą komedii daje upust narastającym w nim od zawsze frustracjom. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Występuje od 2014 roku. Połowa duetu kopanie leżącego.

Bartek Walos
Wychowany w wypożyczalni kaset wideo. Czujny obserwator i analityk światów zmyślonych i okolic. Indiana Jones sceny kawiarniano-barowej. Człowiek słowa bardziej niż czynu. Poławiacz pereł, miłośnik pizzy, ramenu i pierożków. Leniwy, ale zdolny.

UWAGA
Występy zaczynają się punktualnie, dlatego organizator ma prawo odmówić wejścia na widownię osobie spóźnionej. Bilet traci ważność z momentem rozpoczęcia występu wskazanego na bilecie, co oznacza, że spóźniona osoba nie ma prawa do zwrotu uiszczonej ceny biletu ani możliwości przepisania biletu na inny termin. Informujemy, że ceny na tym wydarzeniu ustalane są dynamicznie, mogą one rosnąć lub spadać w czasie w zależności od popytu i podaży.
Zapisz się, a otrzymasz powiadomienia o nowych wydarzeniach! i uzyskasz dostęp do najlepszych miejsc przed innymi!
Ostatnie komentarze naszych widzów...
22 października 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Dominika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jak dla mnie bomba. Z każdego monologu stand up'era mozna było się pośmiać. Szkoda tylko ze takie krótkie. ;) "
22 października 2018
Ocena: 4 na 5

pl
Maciej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Każdy z artystów ma swój styl, przez co nie było nudno. Inteligentne żarty pomieszane z chamskimi, dosadnymi tekstami - ale taki właśnie jest stand-up :) Całość jak najbardziej na plus. Dla mnie najlepszy występ zaliczył Michał Kutek."
22 października 2018
Ocena: 4 na 5

pl
Angelika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ok"
22 października 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Prześmiesznie, świetne, chociaż czasem krótkie występy. Brawo, polecam!"
22 października 2018
Ocena: 4 na 5

pl
Sylwia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Organizacja wystepu w MCK bardzo dobry pomysł :) Co do występów, wszystko fajnie, jednak stanowczo za krótko. Darek Gadowski zarąbisty gość, Rejenta stać na więcej, szkoda,że tego nie pokazał. Antoni Syrek-Dąbrowski oficjalnie najlepszy według mnie :) mimo, że krótko , ale zaje...cie :D czekaliśmy na jego występ i się nie zawiedliśmy! Do następnego :D"
22 października 2018
Ocena: 3 na 5

pl
Radosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jeśli chodzi o nazwę to może i jest wielka trasa ale stand-up już taki nie jest. Jak na ten poziom to autorzy powinni mieć nieco więcej do powiedzenia niż kilka przysłowiowych k........ Jestem rozczarowany."
22 października 2018
Ocena: 3 na 5

pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nie jest to zbyt wysoki poziom stand-upu, humor rubaszny, chwilami obleśny i nawet brutalny i nie chodzi i q..a w każdym zdaniu, były momenty bardzo dobre ale i takie, że niesmak pozostał do dziś, nie umiem się śmiać z przemocy. "
22 października 2018
Ocena: 5 na 5

pl
dariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko super, jasno i prosto"
22 października 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Adam oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super zabawa :) "
22 października 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Jakub oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było grubo. Dużo śmiechu. Polecam."
Zobacz inne wydarzenia z miasta Zielona Góra...
25 listopada 2018
godz. 16:00
522 opinie:
Średnia ocena: 4.85 / 5
25 listopada 2018
godz. 19:00
522 opinie:
Średnia ocena: 4.85 / 5
23 listopada 2018
godz. 19:00
88 opinii:
Średnia ocena: 4.69 / 5
23 listopada 2018
godz. 19:00
181 opinii:
Średnia ocena: 4.94 / 5
27 października 2018
godz. 17:30
47 opinii:
Średnia ocena: 4.89 / 5
18 listopada 2018
godz. 16:00
111 opinii:
Średnia ocena: 4.8 / 5
17 grudnia 2018
godz. 19:00
28 opinii:
Średnia ocena: 4.86 / 5
27 października 2018
godz. 20:30
47 opinii:
Średnia ocena: 4.89 / 5
27 maja 2019
godz. 19:00
1529 opinii:
Średnia ocena: 4.91 / 5
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno