KupBilecik

Światowa gwiazda we Wrocławiu - INNA

12 października 2018 o godz. 21:00

Wrocław

- woj. Dolnośląskie

Jamaica, Ruska 51B, 50-079 Wrocław

To wydarzenie już się odbyło!
Trwa ładowanie komentarzy...
Adam: super wszystko poszlo i polecam
Mariusz: Wszystko przebiegło sprawnie, zamówiłem bilet, otrzymałem go bez większych problemów. Polecam zamawianie przez kup bilecik.
Sławomir: Ok, tak jak powinno to wyglądać.
PAWEŁ: WSZYSTKO JAK NALEŻY . BILETY DOSZŁY . SZKODA TYLKO ŻE WYTĘP INNA TAK PÓŹNO SIĘ ODBYŁ.
Aneta: Bilet.zakupiony szybko i sprawnie polecam
Ekskluzywny koncert światowej gwiazdy muzyki dance pochodzącej z Rumunii - INNA. Koncert odbędzie się w klubie Jamaica we Wrocławiu już 12 października 2018.
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została już zakończona!
Aby nie przegapić kolejnego występu tego artysty, aktywuj koniecznie Alert Fana!
Subskrybuj alerty i zamawiaj bilety przed innymi
Darmowy alert mailowy wydarzeń z okolicy!
Darmowy alert SMS wydarzeń z okolicy!
+48
Zobacz komentarze naszych klientów
Mariusz
2018-10-15 13:12:43
"Wszystko przebiegło sprawnie, zamówiłem bilet, otrzymałem go bez większych problemów. Polecam zamawianie przez kup bilecik."
PAWEŁ
2018-10-14 17:39:42
"WSZYSTKO JAK NALEŻY . BILETY DOSZŁY . SZKODA TYLKO ŻE WYTĘP INNA TAK PÓŹNO SIĘ ODBYŁ."
Sławomir
2018-10-14 06:32:02
Aneta
2018-10-14 01:51:16
"Bilet.zakupiony szybko i sprawnie polecam"
Adam
2018-10-14 00:52:17
Zobacz inne wydarzenia z okolicy
12 maja 2024
godz. 18:30

Najlepszy spektakl komediowy

12 maja 2024 o godz. 18:30
11 maja 2024
godz. 17:00

Ale numer - Tajemnica 16. piętra - spektakl komediowy PREMIERA

11 maja 2024 o godz. 17:00
19 maja 2024
godz. 15:30

Spektakl komediowy

19 maja 2024 o godz. 15:30
4 kwietnia 2024
godz. 21:00

Wiosenna Integracja Studencka we Wrocławiu - Single Night!

4 kwietnia 2024 o godz. 21:00
13 maja 2024
godz. 17:00

Berek, czyli Upiór w Moherze

13 maja 2024 o godz. 17:00
14 czerwca 2024
godz. 17:30

Spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie!

14 czerwca 2024 o godz. 17:30
17 stycznia 2025
godz. 19:00

VIVA Wiedeń - VIVA Broadway Gala Sylwestrowo - Noworoczna

17 stycznia 2025 o godz. 19:00
2 czerwca 2024
godz. 16:00

Imię - W. Malajkat, M. Foremniak, S. Bobrowski, D. Krempa, M. Hycnar / M. Banasiuk

2 czerwca 2024 o godz. 16:00
Powiązane wiadomości z tym artystą
Piosenka przewodnia 11. edycji Męskiego Grania nosi tytuł "Świt", a śpiewają ją Daria Zawiałow, Król i Igo. Ponadto w nagraniu udział wzięli Piotr "Emade" Waglewski, Andrzej Smolik i Olek Świerkot. Męskie Granie to jedna z najpopularniejszych tras koncertowych w Polsce, na którą bilety błyskawicznie się wyprzedają. Już w maju fani wyczekują premiery singla i odsłony składu zespołu Męskie Granie Orkiestra, a później podczas wakacyjnych koncertów stają się świadkami artystycznych kolaboracji i przekraczania muzycznych barier. Nie inaczej miało być w tym roku. Niestety, ze względu na epidemię koronawirusa, organizatorzy musieli zrezygnować z przygotowania tradycyjnej trasy.
- Za nami dziesięć edycji trasy Męskie Granie, podczas których wystąpiły dziesiątki artystów, a tysiące fanów najlepszej polskiej muzyki bawiły się pod sceną - czytamy w ośwoadzceniu organozatora. - Ze względu na panującą wciąż epidemię koronawirusa, organizatorzy podjęli bardzo trudną decyzję o rezygnacji z trasy w standardowej formule. Marka Żywiec, sponsor wydarzenia wraz z organizatorem trasy agencją Live, pracuje jednak nad zmianą formy projektu, aby i w tym roku zapewnić miłośnikom Męskiego Grania artystyczne doznania na najwyższym poziomie. Szczegóły zostaną podane już w czerwcu. Męskie Granie to jedna z najpopularniejszych tras koncertowych w Polsce, na którą bilety błyskawicznie się wyprzedają. Już w maju fani wyczekują premiery singla i odsłony składu zespołu Męskie Granie Orkiestra, a później podczas wakacyjnych koncertów stają się świadkami artystycznych kolaboracji i przekraczania muzycznych barier. Nie inaczej miało być w tym roku. Niestety, ze względu na epidemię koronawirusa, organizatorzy musieli zrezygnować z przygotowania tradycyjnej trasy. Na Męskie Granie 2020 planowane są jednak specjalne działania, które pozwolą poczuć emocje pamiętane z poprzednich edycji. – Jest nam bardzo przykro, że w tym roku nie będziemy mogli spotkać się na trasie ze wspaniałymi polskimi artystami i naszą fantastyczną publicznością – mówi Dorota Nowakowska, kierownik marki Żywiec. – Przez ostatnie dziesięć lat projekt był dla nas nieodłączną częścią każdych wakacji. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa, tegoroczna trasa nie może się odbyć w tradycyjnej formie. Pracujemy jednak nad rozwiązaniami, które z pewnością nie rozczarują fanów Męskiego Grania. Męskie Granie od zawsze łączyło ludzi, pokazywało prawdziwe emocje i dawało radość. To dlatego, ze względu na panującą pandemię, pierwsze – dość nietypowe – tegoroczne koncerty odbyły się już wczesną wiosną. Chcąc zapewnić Polakom odrobinę otuchy i wytchnienia, w czasie kwarantanny marka Żywiec zorganizowała sześć koncertów z cyklu Męskie Granie #wdomu. Artyści związani z projektem zaprosili wirtualnie fanów trasy do swoich domów, gdzie zagrali specjalnie dla nich. Mimo że koncerty były dostępne w serwisach streamingowych jedynie przez 24 godziny, zostały wyświetlone ponad 3 600 000 razy, a licznik fundacji siepomaga.pl, na którą zbierane były pieniądze, wzrósł o 5 200 000 zł. Szczegółowe informacje dotyczące trasy Męskie Granie 2020 zostaną ujawnione na początku czerwca na Facebooku Męskiego Grania.
Początkowo Freddiego Mercury'ego miał zagrać Sacha Baron Cohen. Aktor nie doszedł jednak do porozumienia z członkami Queen i musiał zrezygnować. - Brian May to wspaniały muzyk, ale niezbyt dobry producent filmowy - mówi Sacha Baron Cohen. - Freddie Mercury był szalony. Jest o nim całe mnóstwo niesamowitych historii. Pewnego razu urządził na przykład imprezę, na której karły nosiły na głowach talerze z kokainą. Queen chcieli jednak zrobić pomnikowy film. Ostatecznie Freddiego Mercury'ego zagrał Rami Malek. Partnerują mu Ben Hardy (jako Roger Taylor), Gwilym Lee (jako Brian May) i Joe Mazzello (jako John Deacon). W filmie grają także Mike Myers, Lucy Boynton, Allen Leech, Aaron McCusker i Aidan Gillen. Akcja filmu skupia się na okresie od założenia legendarnego zespołu, aż do koncertu Live Aid w 1985 roku. Premiera w Polsce zapowiedziana została na 2 listopada 2018 roku. Queen to legendarny zespół rockowy, mający na koncie ponadczasowe hity jak "Bohemian Rhapsody", "We Are The Champions", "Under Pressure", "Radio Ga Ga", "A Kind Of Magic", "I Want It All" czy "Innuendo". Freddie Mercury, uważany za jednego z najwybitniejszych rockowych wokalistów, zmarł 24 listopada 1991 roku w wyniku powikłań związanych z AIDS.
O możliwości wydania płyty Björn Ulvaeus opowiedział w wywiadzie dla "Evening Standard". - Może wydamy album, może tylko cztery piosenki - mówi Björn Ulvaeus. - Na pewno nie będziemy koncertować. To pewne. Dwie nowe piosenki mają trafić do fanów pod koniec roku. Jedna z nich to "I Still Have Faith In You". Członkowie Abby którzy mają dziś od 68 (Agnetha Fältskog) do 73 lat (Björn Ulvaeus) spotkali się w tym roku z powodu pomysłu pod nazwą Virtual Abba. Pomysłodawcą jest twórca Idola Simon Fuller, a chodzi o to by Abba w formie wirtualnej wyruszyła w trasę koncertową. - Decyzja by wyruszyć w trasę z awatarami Abby okazuje się mieć niespodziewane konsekwencje - napisali członkowie kapeli w oświadczeniu. - Uznaliśmy, że po 35 latach wejście wspólnie do studia będzie dla nas przyjemnością. Poczuliśmy się jakby czas stanął w miejscu a my byliśmy tylko na krótkich wakacjach. Posunęliśmy się w latach, ale piosenka jest ciągle młoda. Wirtualny tour Abby ma się rozpocząć w przyszłym roku. Kwartet ze Sztokholmu reaktywował się w czerwcu 2016 roku na jeden krótki występ w swoim rodzinnym mieście, z okazji 50-lecia konkursu Eurowizji. ABBA działała od 1972 do 1982 roku. Według różnych szacunków, płyty zespołu rozeszły się w nakładzie od 380 do 500 mln egzemplarzy. Szwedzka grupa wylansowała mnóstwo przebojów, między innymi "Waterloo", "SOS", "Gimme, Gimme, Gimme", "Mamma Mia".
W internecie pojawiły się sugestie, że "This is America" przypomina kompozycję "American Pharaoh" Jase'a Harleya. Dość nerwowo zareagował na to Fam Udeorji, rzecznik Childisha Gambino. Na swoim Twitterze Fam Udeorji w niewybrednych słowach skomentował oskarżenia i jednocześnie dodał, że piosenka "This is America" ma trzy lata i że są na to dowody w postaci plików pro tools. Tymczasem Jase Harley stwoerdził, ze pochlebia mu iż ktoś połączył jego twórczość z piosenką "This is America", ale zaapelował by nie tracić z oczu tego co chce przekazać Childish Gambino bo to jest w całej sprawie najważniejsze. Wpis na Instagramie można zobaczyć poniżej. Nazwisko Donalda Glovera kojarzone jest ostatnio głównie z aktorstwem (wystąpił np. jako Lando Calrissian w filmie "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie") jednak jego dorobek artystyczny jest dużo szerszy. Przez kilka lat był scenarzystą "Rockefeller Plaza 30", później występował w sitcomie "Community". Glover jest również raperem, tworzy pod szyldem Childish Gambino i jest autorem oraz wykonawcą jednego z najbardziej kontrowersyjnych numerów w ostatnim czasie, wspomnianego "This is America". I feel extremely humbled to be recognized and labeled as one or the original inspirations for one of the most important pieces of music and visual art of our time. I appreciate all the love and support! But PLEASE DON’T let this controversy dilute the message me and @childishgambino are trying to convey. We are speaking about injustices we’ve encountered and he’s helped to provide a platform for all our voices to be heard. Let’s not discredit him for that! The focus should be on affecting change in our communities and building equality. This is bigger than me and him and bigger than music. Let’s not lose focus #noonewinswhenthefamilyfeuds #futurists Post udostępniony przez JASE HARLEY (@jaseharley) Cze 25, 2018 o 8:41 PDT
Jinjer wystąpi też w roli supportu Arch Enemy na koncertach w Krakowie (16 czerwca) oraz Gdańsku (17 czerwca). Oprócz Jinjer i Sinoptik na nadchodzących koncertach zaprezentują się: Minetaur (we Wrocławiu i Warszawie), The Sixpounder (tylko we Wrocławiu) oraz Carnal (tylko w Warszawie). Lubią u nas grać, co nie dziwi, bo muzyka Jinjer przyjmowana jest przez fanów w Polsce entuzjastycznie. Ukraińska grupa dała u nas już całkiem sporo koncertów i niedalekiej przyszłości ich liczba zwiększy się o kolejne występy. Bo najpierw zaprezentują się jako support Arch Enemy, by potem zagrać w charakterze głównej gwiazdy. Biografia ukraińskiej formacji jest już dość dobrze znana w Polsce. Przypomnijmy pokrótce, że Jinjer powstał w Doniecku w 2009 roku z inicjatywy gitarzysty Dmitrija Oksena. Muzyka była zarówno pasją, jak i środkiem do oderwania się od przygnębiającej rzeczywistości, naznaczonej wojną na Ukrainie. W obecnym wcieleniu kapeli Dmitrija nie ma, są za to znakomita frontwoman Tatiana Shmailyuk, na gitarze gra Roman Ibramkhalilov, bas obsługuje Eugene Abdiukhanov, a zestaw perkusyjny okłada Vlad Ulasevich. Ten ostatni jest w Jinjer od 2016 roku. Jinjer, choć wsadza się go z uporem maniaka do metalcore'owej szufladki, najlepiej czuje się z wielkim wyczuciem, mieszając elementy różnych gatunków (djent, jazz, funk, reggae, progmetal). Na koncie zespołu są trzy płyty studyjne. Dwójka, "Cloud Factory", wydana pierwotnie własnym sumptem w 2014 roku, jest dostępna ponownie za sprawą Napalm Records, wydawcy Jinjer. Ukraińskie trio Sinoptik deklaruje, że łączy w swoich utworach trzy generacje rock and rolla, moc i piękno, przesterowane gitary i kosmiczne dźwięki klawiszy. To zespół dla tych, którzy są otwarci zarówno na mocno podszyte psychodelią rockowe granie z drugiej połowy lat 60., jak i mocniejsze uderzenie z kolejnej dekady, a do tego nie mają nic przeciwko spojrzeniu na rockowy old school z perspektywy XXI wieku. Główną postacią Sinoptik jest wokalista, gitarzysta i klawiszowiec Dimitri Sinoptik, który kawałek swego życia przeżył w Anglii i nagrywał tam muzykę z zespołem The Wow Signal. Nawet dzielił kiedyś scenę z samym Iggym Popem! Sekundują mu basista Dima "Frosby", a sekcję rytmiczną uzupełnia Wiktor Gerczew. Panowie mogą pochwalić się występami, chociażby na Sziget Festival oraz w Reading. W swojej ojczyźnie Sinoptik zagrał między innymi w strefie kibica podczas Euro 2012. Jeśli lubicie połączenie Tame Impala z QOTSA i Led Zeppelin, koniecznie sprawdźcie, co trio ma do zaoferowania. Wiosną 2018 roku ukazała się płyta "Fields Of Fire", którą Ukraińcy będą promować w Polsce. W 2012 roku czterech muzyków znanych z paru stołecznych kapel (chociażby w Hedfirst, Backbone, Vecordii, Erased), postanowiło połączyć siły, aby stworzyć muzykę... No właśnie, muzykę, która jest wypadkową kilku stylistyk i niełatwo ja wsadzić do konkretnej szufladki. Najczęściej na określenie tego, co tworzy Minetaur, pojawia się dość pojemne określenie groove metal. W tym "worku" znajdziecie i coś, co skojarzy wam się z Panterą, Gojirą, Crowbar, Meshuggah, a nawet z klasycznym hard core'em. Innymi słowy, bywa ciężko, szybko, klimatycznie. Jedyną dużą płytą w dorobku Minetaura pozostaje "Gravel Pit", który nagrano w 2016 roku, a wydano w roku kolejnym. Miksy i mastering powierzono Haldorowi Grunbergowi. Dobrze się do tej muzyki kiwa i macha piórami. Mocna muzyka plus poczucie humoru. Tak można by maksymalnie skrótowo opisać wrocławski kwartet The Sixpounder, o którym jest ostatnio głośno z powodu pojawienia się na ścieżce dźwiękowej komedii "Gotowi na wszystko: Exterminator". Kapela napisała na jej potrzeby główny utwór "Time To Kill". Historia The Sixpounder to jednak coś więcej niż tylko minionych kilka miesięcy, w których o grupie zrobiło się naprawdę głośno. The Sixpounder powstał w 2008 roku. Muzyka, jaką tworzą Jeff Vader, Mike the Shredding Noodle, Paul Shrill i Frantic Phil to coś pomiędzy thrashem, death metalem a groove metalem. Plus spora dawka poczucia humoru. Na koncie zespołu są trzy duże płyty – "Going to Hell? Permission Granted!" (2011), "The Sixpounder" (2013; gościnnie Jacek Hiro ze Sceptic, Vogg z Decapitated oraz Peter z Vader) oraz "True To Yourself" (2016), który zmiksował światowej sławy spec Daniel Bergstrand (m.in. Behemoth, Meshuggah, Decapitated). The Sixpounder koncertował w Polsce i poza granicami kraju. Na koncie mają występy na Przystanku Woodstock i Wacken Open Air. Zespół przygotowuje materiał na czwarty album, który powinien pojawić się jeszcze w 2018 roku. Historia warszawskiego Carnal zaczęła się w 1999 roku, czyli zespołowi niebawem stuknie 20 lat. Nie biegła ona jednak ciągle i została na parę lat przerwana. Wtedy kwintet miał już na koncie demówkę, dwa single i trzy duże płyty, z których ostatnia to "Re-Creation" z 2009 roku. Po dość długiej hibernacji Carnal powrócił koncertowo na początku 2018 roku i na razie na kolejny wypoczynek się nie wybiera. Skład kapeli pozostaje niezmieniony. Carnal tworzą więc: Robert Gajewski (wokal), Krzysztof Gorczewski (gitara), Kuba Leszko (gitara), Marek Gajewski (gitara basowa) i Michał Wiśniewski (perkusja). Muzyka zespołu to przede wszystkim coś pomiędzy death metalem, doomem, porcją klimatycznego rocka, nawet gotyckiego. Bilety kolekcjonerskie na obydwa koncerty przez cały czas dostępne sklep.knockoutprod.net.
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Koncert INNA w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Twoję imię
Miejscowość
Adres mailowy
Numer telefonu +48
© 2011 - 2024 dla KupBilecik.pl - internetowy system biletowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES