KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Wiedeńska Gala Noworoczna 2019 - National Cherniowitzer Philharmonic Orchestra

Po raz pierwszy w Polsce - National Cherniowitzer Philharmonic Orchestra & Ballet!!!

13 stycznia 2019 o godz. 17:00

Sprzedaż trwa do: 13 stycznia 2019 o godz. 16:00

ul. Żeromskiego 12, Kielce - mapa »

Dostępność: ostatni bilet
Ceny biletów: 95 PLN
PO RAZ PIERWSZY W POLSCE!!!! Wiedeńska Gala Noworoczna 2019 Johann Strauss Gala, National Cherniowitzer Philharmonic Orchestra, Soliści &Tancerze Baletu (OPERETKA, MUSICAL )

Zapraszamy Państwa w podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia, magicznego świata operetki, gdzie rozbrzmiewać będą najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa, gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć będzie można szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, czy miłosnych westchnień w alkowach. Znamienite kompozycje w wykonaniu National Cherniowitzer Philharmonic Orchestra oraz solistów cherniowitzkiej, odeskiej, lwowskiej i polskiej sceny operetkowej i operowej, przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca oraz polki prezentując niezwykły kunszt wokalny i wykreują dla Państwa najwspanialsze światowe duety miłosne. Niespodzianką tego wieczoru będzie niezwykły ukraiński tenor Volodymyr Fisiuk, którego głos charakteryzuje się typowo włoską barwą przypominającą głos Pavarottiego a także znamienici soliści sceny Opery z Odessy oraz polska Diva Pani Jolanta Kremer, obok nich solistka filharmonii Lwowskiej Ivanna Komarevich i solista opery w Odessie Pavlo Smirnov.  Ta niezwykła gala wzbogacona będzie wirtuozerskim tańcem par tanecznych, barwnymi kreacjami i bogatą choreografią, co pozwoli na doświadczanie wielu doznań artystycznych w iście książęcym stylu.

Publiczność wysłucha między innymi arie Adeli czy aria Barinkaya  "Wielka sława to żart", duety wszech czasów m.in. "Usta milczą dusza śpiewa", walce "Nad pięknym modrym Dunajem", "Wiedeńska krew", polki "Trik Trak", "Grzmoty i błyskawice" oraz marsze Straussów, zachwycające zarówno poddanych Franciszka Józefa jak i współczesną publiczność. "KONCERT BISÓW  W PIGUŁCE !!!" - Tego nie można przeoczyć !!!

Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych, a także laureaci znaczących międzynarodowych konkursów wokalnych. Zabrzmią największe przeboje Króla walca Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii i duetów z najsłynniejszych operetek "Zemsta Nietoperza", "Księżniczka Czardasza", "Baron Cygański", "Wesoła Wdówka", "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy między innymi walc "Nad pięknym modrym Dunajem", arię Barinkaya  "Wielka sława to żart", duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa", polkę Trisch - Trasch jak i marsza Radeckiego. Koncert swoim charakterem nawiązuje wiernie do tradycji wielkich wiedeńskich gali noworocznych koncertów odbywających się w Wiedniu. Wspaniali artyści, światowe głosy, bogactwo strojów, nowatorstwo choreografii wzbogacone wirtuozerskim tańcem par baletowych to bogactwo doznań artystycznych w najlepszym wykonaniu, na które Państwa serdecznie zapraszamy. 

Wykonawcy:
National Cherniowitzer Philharmonic Orchestra & Balet
Pavlo Lesyuk - skrzypce solo / koncertmistrz dyrygent

Soliści:
Jolanta Kremer  sopran
Ivanna Komarevich  sopran
Volodymir Fisiuk  tenor
Pavlo Smirnov  tenor
Zapisz się, a otrzymasz powiadomienia o nowych wydarzeniach! i uzyskasz dostęp do najlepszych miejsc przed innymi!
Ostatnie komentarze naszych widzów...
21 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super"
18 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Wiesław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękne przedstawienie. Interesujący wybór muzyki klasycznej dla osób, które nie są w temacie ale chciałyby poznać trochę ten świat. Muzyka, śpiew i taniec w jednym. No i piękne wnętrze sali koncertowej filharmonii kieleckiej."
16 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert. Jestem zachwycona. Gorąco polecam :)"
15 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert, bardzo widowiskowy :)"
15 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Justyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko super. Polecam ;)"
15 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Bogusława oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert rewelacyjny, cudownie spędzony wieczór, bardzo polecam, na pewno skorzystam w przyszłości."
15 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Gorąco polecam, świetna gala, super wrażenia"
14 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przepiękna muzyka, doskonali soliści, orkiestra, balet nie tylko dla znawców muzyki poważnej. Bardzo miły wieczór, prowadzony przez uroczą solistkę."
14 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Jarosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wraz z rodziną jesteśmy wielce zadowoleni. Wysoki poziom orkiestry, solistów w tym dyrygenta/ skrzypka. Szczególnie mojemu sercu przypadł balet a dokładniej jedna z baletnic Julia :)"
14 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Agata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"wspaniały koncert, świetna organizacja, dobrze dobrany repertuar, cudowni wykonawcy, uczta dla każdego miłośnika muzyki i znanych utworów, chętnie poszłabym jeszcze raz"
Zobacz inne wydarzenia z miasta Kielce...
26 października 2019
godz. 18:00
775 opinii:
Średnia ocena: 4.95 / 5
6 października 2019
godz. 17:00
175 opinii:
Średnia ocena: 4.79 / 5
2 czerwca 2019
godz. 16:30
4 opinie:
Średnia ocena: 5 / 5
2 sierpnia 2019
godz. 20:30
0 opinii:
Średnia ocena: 0 / 5
1 czerwca 2019
godz. 20:30
979 opinii:
Średnia ocena: 4.92 / 5
2 czerwca 2019
godz. 19:00
6 opinii:
Średnia ocena: 5 / 5
29 maja 2019
godz. 20:00
42 opinie:
Średnia ocena: 4.88 / 5
3 listopada 2019
godz. 19:00
71 opinii:
Średnia ocena: 5 / 5
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno