KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Pokaz filmowy w Pruszkowie

KINO - film fabularny "7 uczuć"

16 grudnia 2018 o godz. 19:00

Sprzedaż trwa do: 16 grudnia 2018 o godz. 18:00

Bohaterów Warszawy 4, Pruszków - mapa »

Dostępność: ponad 100 biletów
Ceny biletów: od 17 do 20 PLN
"7 uczuć" to najnowszy film Marka Koterskiego oparty na tak zaskakującym i brawurowym pomyśle, że nie chcemy go zdradzać, aby nie popsuć Państwu przeżywania siedmiu uczuć. Natomiast śmiało można powiedzieć, że czegoś takiego w światowej kinematografii jeszcze nie było! Ta absolutnie wyjątkowa, ważna, mądra, wzruszająca, ale i pełna charakterystycznego dla Marka Koterskiego humoru produkcja pochwalić się może iście gwiazdorską obsadą. W postać Adasia Miauczyńskiego po raz pierwszy wcielił się Michał Koterski, spełniając tym samym swoje wielkie aktorskie marzenie. Jego rodziców brawurowo zagrali Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Marcina Dorocińskiego, Katarzynę Figurę, Małgorzatę Bogdańską, Gabrielę Muskałę, Roberta Więckiewicza, Andrzeja Chyrę, Tomasza Karolaka, Sonię Bohosiewicz, Joannę Kulig, Łukasza Simlata, Edytę Herbuś, Magdalenę Cielecką, Cezarego Pazurę i wielu innych artystów.

Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy - jak większość z nas - miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca - jak się okazuje - beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.

Gatunek: Dramat, Komedia
produkcja: Polska 2018

reżyseria: Marek Koterski

obsada: Michał Koterski, Maja Ostaszewska, Marcin Dorociński, Katarzyna Figura, Małgorzata Bogdańska, Gabriela Muskała, Tomasz Karolak, Robert Więckiewicz, Adam Woronowicz, Andrzej Chyra, Cezary Pazura, Magdalena Cielecka, Sonia Bohosiewicz, Joanna Kulig, Łukasz Simlat, Magda Berus, Ilona Ostrowska, Edyta Herbuś, Piotr Gąsowski, Andrzej Mastalerz, Tomasz Sapryk, Marcin Kwaśny, Maria Ciunelis, Mateusz Banasiuk, Dorota Chotecka, Krystyna Czubówna
Zapisz się, a otrzymasz powiadomienia o nowych wydarzeniach! i uzyskasz dostęp do najlepszych miejsc przed innymi!
Ostatnie komentarze naszych widzów...
7 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Jarosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam miejsce i film. przed seansem nie ma reklam, więc jest ok, dobre nagłośnienie"
7 stycznia 2019
Ocena: 4 na 5

pl
nieidealnaanna.c oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dziękuję za fantastyczny seans. Wszystko przebiegło bezproblemowo. Cudowna atmosfera, wspaniały film. Jedynym minusem był fakt, że poślizgnęlam się na parkingu z powodu lodu. Warto byłoby zadbać o bezpieczeństwo. "
17 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko jak najbardziej ok!!! "
17 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Zofia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Film, który warto przemyśleć, sala ok nie jest gorąco, generalnie fajna sprawa, takie miejsce potrzebne było Pruszkowowi."
17 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko ok. Fajna sala kinowa, film daje do myślenia."
3 grudnia 2018
Ocena: 3 na 5

pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Chciałabym napisać: wszystko OK, ale bardzo denerwujący jest brak oznaczeń numerów foteli."
19 listopada 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Edyta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Miejsce i film spełniły moje oczekiwania. Obie z córką jesteśmy bardzo zadowolone i na pewno jeszcze skorzystamy z oferty"
19 listopada 2018
Ocena: 5 na 5

pl
BARBARA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"A film OK, chociaż po entuzjastycznych recenzjach oczekiwałam czegoś na efekt wow."Mało piosenek "
13 listopada 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Zdzisława oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem bardzo zadowolona. Bedę korzystać. Film oskarowy."
12 listopada 2018
Ocena: 4 na 5

pl
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"po raz pierwszy byłam w tym obiekcie - nowym ośrodku kultury w Pruszkowie, wszystko ok, ale lepiej gdyby miejsca były numerowane. A film OK, chociaż po entuzjastycznych recenzjach oczekiwałam czegoś na efekt wow."
Zobacz inne wydarzenia z miasta Pruszków...
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno