KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

29 stycznia 2019 o godz. 19:00

Sprzedaż trwa do: 29 stycznia 2019 o godz. 18:00

ul. Opata Jacka Rybińskiego 25, Gdańsk - mapa »

Dostępność: ostatni bilet
Ceny biletów: 20 PLN
Pomóż nam pomagać i przyjdź na koncert, z którego dochód przeznaczony zostanie na potrzeby Hospicjum Pomorze Dzieciom, które swoimi małymi podopiecznymi opiekuje się w ich domach - czyli tam, gdzie powinni być. Podczas koncertu odbędzie się także zbiórka pieniędzy prowadzona przez Hospicjum - ich potrzeby są ogromne, dlatego liczymy na Waszą hojność!

W programie koncertu:
- występ zespołu Psychopill
- recital trio smyczkowego Harmonia Dźwięku (w programie - popularne tanga)
oraz 
- relaksacyjny koncert Magdaleny Pfeifer (misy tybetańskie, gongi, śpiew) i Andrzeja Kędzierskiego (gitara elektryczna) oraz gościnnie Agaty Oriany Kwahs (wiolonczela).

Magdalena Pfeifer ARTS
Artystka wielu talentów - śpiewaczka,wokalistka, która maluje, tworzy mandale i Anioły malowane tylko na zamówienie w stanie medytacyjnym. Maluje akwarele, obrazy na kanwie, lubi tworzyć piękne i użyteczne przedmioty, a także odnawiać stare, czy tworzyć coś z niczego. Uważa, że piękno i kolor mają ogromne znaczenie. Gra na misach i gongach i ma w tym długoletnie doświadczenie. Pisze drobne utwory literackie. Doświadczona przez życie, jest na nie wciąż zachłanna i ciekawa. Interesuje się metodami astrologią, symboliką, psychotroniką, metodami dywinacji. Wszystko to, by pomóc sobie i innym. Wszystko po to, by się pięknie żyło. 

Psychopill
Autorskie teksty i muzyka, miks, alternatywy, elektroniki i przestrzennej gitary ze szczyptą gotyku (w dalekim tle).
Członkowie zespołu:
Emi Lja - wokal, teksty
Andrzej Kędzierski - muzyka, instrumenty, produkcja
Izabela Konop - akordeon

Agata Oriana Kwahs 
W 1996 roku ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku, na Wydziale Instrumentalnym, w klasie wiolonczeli prof. K. Sperskiego. Współpracowała z Państwową Orkiestrą Kameralną w Słupsku, Filharmonią Olsztyńską, Filharmonią Bałtycką, Zespołem Muzyki Dawnej "Capella Gedanensis" i kwartetem smyczkowym "Cztery Kolory". Z zespołem tym zdobyła drugie miejsce na Festiwalu Muzyki Uzdrowiskowej w Polanicy Zdroju w 1998 roku, oraz odbyła szereg koncertów kameralnych w Gdańsku, Wrocławiu, Polanicy i Kłodzku. W latach 2001-2006 była współzałożycielką i członkiem duetu smyczkowego "Del Arte". Obecnie jako "Harmonia Dźwięku" gra w duecie ze skrzypcami, duecie z fortepianem i trio smyczkowym. Chętnie poszukuje nowych brzmień i możliwości zastosowania wiolonczeli w kontekście terapeutycznym. Bierze również udział w różnych niekonwencjonalnych projektach, łącząc dźwięk wiolonczeli z muzyką elektroniczną, instrumentami etnicznymi lub misami dźwiękowymi.

Katarzyna Filipiak
W 1996 roku otrzymała dyplom ukończenia Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gadańsku. Doskonaliła swoje umiejętności biorąc udział w kursach mistrzowskich jako solistka i kameralistka. W swojej karierze koncertowała w większości krajów europejskich oraz na Dalekim Wschodzie ( Chiny).Współpracując z wieloma orkiestrami miała okazję pracować pod kierunkiem wspaniałych dyrygentów- Wojciech Rajski,Jose Maria Florencio,Tadeusz Kozłowski,Wojciech Michniewski,Tadeusz Wojciechowski,Rodrigo Tomillo,Shizuo Kuwahara,Krzysztof Penderecki. Podczas ponad dwudziestoletniej współpracy z Polską Filharmonią Kameralną,koncertowała ze światowej sławy artystami,wśród nich Krystian Zimerman,Piotr Beczała,Andrea Bocelli,Mischa Maiski,Ivo Pogorelić,Gabor Boldoczki,Siergiej Nakariakov,Jekatierina Leonskaja. Nagrała ponad trzydzieści albumów, m.in.wszystkie symfonie Beethovena,Fidelio,Madame Curie Elżbiety Sikory,Emigrę Jana Kaczmarka,Works For Strings Mikołaja Góreckiego. Obecnie Katarzyna Filipiak zawodowo związana jest z Operą Bałtycką,gdzie pełni funkcję koncertmistrza grupy drugich skrzypiec.Jednocześnie prowadzi aktywną działalność jako kameralistka.Ściśle współpracuje z Polską Filharmonią Kameralną,Orkiestrą Kameralną Ariela Ludwiczaka,Orkiestrą Kameralną Progress Szymona Morusa.

Maria Kozłów-Ratke
Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku. W czasie studiów rozpoczęła współpracę z orkiestrami, m.in. Opery i Filharmonii Bałtyckiej oraz Orkiestrą Kameralną w Słupsku i Orkiestrą Kameralną Wojciecha Rajskiego. Po studiach doświadczenie muzyczne zdobywała grając w różnych orkiestrach i zespołach z którymi koncertowała na prawie całym świecie, min: z kwartetem smyczkowym tournee po Ameryce Północnej, Środkowej i krajach basenu Morza Śródziemnego, z "Le Ensamble i strumenti" koncerty w Paryżu, z Orkiestrą Opery Dolnośląskiej pod kierownictwem Ewy Michnik brała udział w cyklu "Superwidowisk operowych" i tournee do Wielkiej Brytanii,Irlandii, Niemiec, Luksemburga i na Tajwan. Miała okazję współpracować z najlepszymi dyrygentami, min Z.Rychertem, J.Salwarowskim, J.Katlewiczem, J.Kaspszykiem, W.Michniewskim, M.Zilmem, J.M.Florencio. Poza działalnością muzyka orkiestrowego swój warsztat doskonaliła podczas seminariów i kursów pod okiem mistrzów min: Z.Brona, M.Vengerova, P.Zukermana, W.Wiłkomirskiej, F.Barbieri, H.M.Góreckiego, E.Sikory i A.Makowicza. Od 2012 roku udziela się również w kwartecie smyczkowym. Doświadczona kameralistka.
Zapisz się, a otrzymasz powiadomienia o nowych wydarzeniach! i uzyskasz dostęp do najlepszych miejsc przed innymi!
Ostatnie komentarze naszych widzów...
30 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"wspaniałe, poruszające wydarzenie "
Zobacz inne wydarzenia z miasta Gdańsk...
27 kwietnia 2019
godz. 19:30
20 opinii:
Średnia ocena: 4.9 / 5
7 kwietnia 2019
godz. 19:00
95 opinii:
Średnia ocena: 4.91 / 5
16 grudnia 2019
godz. 20:30
806 opinii:
Średnia ocena: 4.92 / 5
30 marca 2019
godz. 16:00
2032 opinie:
Średnia ocena: 4.95 / 5
22 listopada 2019
godz. 20:00
1377 opinii:
Średnia ocena: 4.95 / 5
24 kwietnia 2019
godz. 19:00
0 opinii:
Średnia ocena: 0 / 5
30 marca 2019
godz. 20:00
27 opinii:
Średnia ocena: 4.93 / 5
29 czerwca 2019
godz. 19:00
1 opinia:
Średnia ocena: 5 / 5
5 kwietnia 2019
godz. 19:00
30 opinii:
Średnia ocena: 4.97 / 5
25 października 2019
godz. 20:00
266 opinii:
Średnia ocena: 4.93 / 5
5 kwietnia 2019
godz. 12:00
30 opinii:
Średnia ocena: 4.97 / 5
18 listopada 2019
godz. 19:00
678 opinii:
Średnia ocena: 4.96 / 5
2 kwietnia 2019
godz. 19:00
24 opinie:
Średnia ocena: 5 / 5
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno