KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Koncert Gwiazd Cygańskiego Taboru

Koncert Gwiazd Cygańskiego Taboru

16 stycznia 2019 o godz. 19:00

Sprzedaż trwa do: 16 stycznia 2019 o godz. 18:00

ul. Kopernika 3, Ciechocinek - mapa »

Dostępność: mniej niż 20 biletów
Ceny biletów: 50 PLN
Gwiazdy Cygańskiego Taboru posiadają duże doświadczenie estradowe. Członkowie zespołu od wielu lat związani są ze scena muzyki romskiej. Artyści grali,śpiewali w różnych znanych zespołach. Występowali na różnych scenach,w tym na Międzynarodowym Festiwalu Kultury Romów w Ciechocinku i Glinojecku. Cygański Tabor zaprezentował się na Festiwalu Kultury Romów w Lubaniu na Ogólnopolskiej Biesiadzie w Połczynie Zdroju itp. Naszych artystów  Inez,Sara,Roberto,Angelo i  innych można było zobaczyć w programach takich jak: The Voice of Poland, Jaka to melodia ? Tv Puls, Polsat ,TV Polonia, Tvp 2, Tvp 3 itd. 

Zespół wyróżnia się utalentowanymi wokalistami i muzykami, którzy graja piękną i porywającą serca muzykę. Żywiołowy taniec oraz przepiękne i barwne stroje tancerek pozostają na długo w pamięci widzów. Gwiazdy Cygańskiego Taboru z Ciechocinka proponują Państwu wspaniałą i nie zapomnianą zabawę z ich udziałem. 

W programie znajdują się przede wszystkim piękne, znane i lubiane piosenki romskie , biesiadne i wiele innych znanych i lubianych. Na występach Gwiazd Cygańskiego Taboru można zobaczyć pokazy tańca romskiego,orientalnego, isis.(taniec z skrzydłami) taniec egipski itd. Marzysz żeby zobaczyć  show to zapraszamy na nasz koncert do Teatru Letniego w Ciechocinku. To jedyny niepowtarzalny tego rodzaju koncert.
Zapisz się, a otrzymasz powiadomienia o nowych wydarzeniach! i uzyskasz dostęp do najlepszych miejsc przed innymi!
Ostatnie komentarze naszych widzów...
24 marca 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ogólnie extra. Jedyna mała uwaga. Nagłośnienie mogło być bardziej z pełnym zakresem tonów (niskich i wysokich)."
Zobacz inne wydarzenia z miasta Ciechocinek...
4 lipca 2019
godz. 15:00
54 opinie:
Średnia ocena: 4.89 / 5
28 sierpnia 2019
godz. 19:00
1 opinia:
Średnia ocena: 5 / 5
26 lipca 2019
godz. 19:00
54 opinie:
Średnia ocena: 4.89 / 5
6 sierpnia 2019
godz. 19:00
54 opinie:
Średnia ocena: 4.89 / 5
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno