Adam Golicki Trio - "Sensibile"
22 maja 2026 o godz. 19:00
Gdańsk
- woj. PomorskieOliwski Ratusz Kultury, ul. Opata Jacka Rybińskiego 25
Oliwski Ratusz Kultury zaprasza na koncert nowego zespołu Adam Golicki Trio - "Sensibile".
"Trio fortepianowe powstało z potrzeby osobistej - z fascynacji pianistyką i kompozycjami takich artystów jak John Taylor, Brad Mehldau i Leszek Możdżer. Ich muzyka - oparta na brzmieniu, ciszy i narracji - stała się dla niego impulsem do napisania własnego materiału, w którym fortepian odgrywa centralną rolę. To projekt zrodzony z potrzeby skupienia i poszukiwania głębi w dźwięku. Realizowany z Piotrem Lemańczykiem oraz z gościnnym udziałem Michała Ciesielskiego, nawiązuje do estetyki kojarzonej z wytwórnią ECM Records - stawiając na przestrzeń, uważność i dialog między muzykami."
Zagrają:
Michał Ciesielski - piano
Piotr Lemańczyk - bass
Adam Golicki - perkusja, kompozycje
Natalia Lubrano - Złote Przeboje Polskiej Piosenki
Jubileusz 50 lat
Gdańsk / Stand-up: Sebastian Rejent - Ku Lepszej Polsce / 10.12.2026 / g. 19:00
"Pół na pół" - czarna komedia, która rozbraja śmiechem.
Pułapka - reż. Cezary Żak
International Grand Ballet - Dziadek do Orzechów
Boeing Boeing - Bałtycki Teatr Różnorodności
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!



