50 Twarzy Greya
12 lutego 2019 o godz. 19:00
Kielce
- woj. ŚwiętokrzyskieKieleckie Centrum Kultury, Plac Stanisława Moniuszki 2b
To wydarzenie już się odbyło!
Trwa ładowanie komentarzy...
Justyna: Sztuka bardzo zabawna, z humorem. Gra aktorska - majstersztyk. Polecam jeżeli ktoś ma dystans do siebie i do tego typu spraw.
Grażyna: Super przestawienie oraz wspaniała gra aktorska.
Romuald: Brawurowa gra aktorów.
Monika: Zdecydowanie polecam ☺️
Robert: Genialny spektakl, świetna zabawa. Więcej takich. Super, dzięki.
Europejska premiera spektaklu, który w Ameryce cieszy się wielkim powodzeniem. Sztuka nawiązująca do "Pięćdziesięciu twarzy Greya" E.L. James - najsłynniejszego światowego czytadła dla kobiet. Tę wyśmiewaną i lekceważoną książkę przeczytało najwięcej kobiet na świecie, w USA już w ciągu trzech pierwszych miesięcy powieść sprzedała się w liczbie 20 milionów egzemplarzy! Na scenie spotykamy autorkę książki i dwójkę stworzonych przez nią postaci, które kłócą się z autorką o ich wizerunki i zalety intelektu i charakteru. Spektakl muzyczny, ze znakomitymi piosenkami.
Obsada: Mateusz Damięcki, Magdalena Lamparska, Marta Walesiak
SPEKTAKL TYLKO DLA WIDZÓW DOROSŁYCH
Subskrybuj alerty i zamawiaj bilety przed innymi
Darmowy alert mailowy wydarzeń z okolicy!
Darmowy alert SMS wydarzeń z okolicy!
Zobacz komentarze naszych klientów
Monika
2025-12-08 10:16:24
"Zdecydowanie polecam ☺️"
Przemysław
2025-10-23 06:37:50
"Świetny spektakl - pełen humoru, dystansu i pozytywnej energii!"
Romuald
2025-10-22 08:10:10
"Brawurowa gra aktorów."
Grażyna
2025-10-20 08:02:01
"Super przestawienie oraz wspaniała gra aktorska."
Małgorzata
2025-09-08 15:43:26
"Żeby przerobić fabułę takiej kontrowersyjnej trylogii trzeba było naprawdę brawurowego pomysłu ale to ciut za mało za cenę dość drogiego biletu. Nie uważam za stracony czas w ten wieczór lecz okazje do własnej opinii na temat tak zrobionego spektaklu. Niestety nawet nazwiska aktorów nie wyrównają braków scenografii czy trafionego tekstu. Nie polecam tego widowiska."
Kinga
2025-03-31 07:39:26
"Świetna sztuka, polecam w 100%"
Anna
2024-06-05 10:39:31
"Pełna humoru sztuka no i obsada ....smakowita-gwarantowana dobra zabawa!"
Justyna
2024-06-05 07:13:57
"Sztuka bardzo zabawna, z humorem. Gra aktorska - majstersztyk. Polecam jeżeli ktoś ma dystans do siebie i do tego typu spraw."
Michał
2024-03-05 18:50:59
"Bajer. Obsada. Wątek. Samo życie"
Robert
2024-02-16 10:54:04
"Genialny spektakl, świetna zabawa. Więcej takich. Super, dzięki."
Zobacz inne wydarzenia z okolicy
24 września 2026
godz. 18:00
OCZAROWANIE
24 września 2026 o godz. 18:00
26 lipca 2026
godz. 11:00
Festiwal Gier i Fantastyki 2026
26 lipca 2026 o godz. 11:00
22 września 2026
godz. 17:00
Kabaret Ani Mru-Mru w najnowszym programie "Mniej więcej"
22 września 2026 o godz. 17:00
11 lipca 2026
godz. 10:00
Motoryzacyjny must-have 2026 roku!
11 lipca 2026 o godz. 10:00
10 listopada 2026
godz. 18:00
W programie "Wybryk natury"
10 listopada 2026 o godz. 18:00
18 września 2026
godz. 19:00
Cztery Pory Miłowania w pełnym programie koncertowym
18 września 2026 o godz. 19:00
21 lutego 2027
godz. 19:30
Największe hity lat 80. w kameralnych i stylowych aranżacjach
21 lutego 2027 o godz. 19:30
24 października 2026
godz. 21:00
Noc Gongów - Całonocna kąpiel w dźwięku Doświadcz Magii Dźwięku i Głębokiej Transformacji
24 października 2026 o godz. 21:00
12 grudnia 2026
godz. 20:00
Zapraszamy na OPEN BEER FESTIWAL!
12 grudnia 2026 o godz. 20:00
26 grudnia 2026
godz. 21:00
Noc Gongów - Całonocna kąpiel w dźwięku Doświadcz Magii Dźwięku i Głębokiej Transformacji
26 grudnia 2026 o godz. 21:00
Powiązane wiadomości z tym artystą
"Miłość jest wszystkim" to komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do świąt. Reżyserem obrazu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Michał Czernecki, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz i Joanna Balasz.
- Nasz film "Miłość jest wszystkim" opowiada o tym, co najważniejsze, czyli o uczuciach i relacjach między ludźmi - mówi Dorota Chamczyk, producent TVN. - O tym co nas łączy, a nie dzieli i o świątecznym czasie, kiedy najbardziej uświadamiamy sobie, ile znaczy wybaczenie. To ciepła, wzruszająca i pełna humoru opowieść ku pokrzepieniu serc.
Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to prawdziwy chaos. Chaos, który może zburzyć doskonałe plany oraz uruchomić lawinę wyjątkowych zdarzeń. W najnowszej komedii "Miłość jest wszystkim" czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.
Film "Miłość jest wszystkim" trafił do kin 23 listopada.
Już w listopadzie na ekranach kin zagości "Miłość jest wszystkim", komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do świąt. Reżyserem obrazu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Michał Czernecki, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz i Joanna Balasz.
- Nasz film "Miłość jest wszystkim" opowiada o tym, co najważniejsze, czyli o uczuciach i relacjach między ludźmi - mówi Dorota Chamczyk, producent TVN. - O tym co nas łączy, a nie dzieli i o świątecznym czasie, kiedy najbardziej uświadamiamy sobie, ile znaczy wybaczenie. To ciepła, wzruszająca i pełna humoru opowieść ku pokrzepieniu serc.
Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to prawdziwy chaos. Chaos, który może zburzyć doskonałe plany oraz uruchomić lawinę wyjątkowych zdarzeń. W najnowszej komedii "Miłość jest wszystkim" czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.
"Miłość jest wszystkim" w kinach od 23 listopada
30 stycznia padł ostatni klaps na planie filmu "Miłość jest wszystkim". Akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do świąt. Reżyserem obrazu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz i Joanna Balas.
- W całej tej konstrukcji udało się zachować prawdę bohaterów - komentuje Olaf Lubaszenko, grający Świętego Mikołaja. - To są prawdziwi ludzie. Grają ich świetni aktorzy. Znalazłem się w doborowym gronie, w rękach wspaniałego reżysera. Jestem przekonany, że oprócz akcji będziemy mieć tutaj sporo fajnej - życiowej i ludzkiej prawdy.
Premiera obrazu przewidziana jest na listopad 2018 roku.
Utwór promuje świąteczny album Lady Pank, "Zimowe graffiti 2". Mateusz Damięcki wcielił się w klipie w rolę klasycznego, zabieganego przedstawiciela naszych czasów, który nie zawsze pamięta o tym, co jest w życiu najważniejsze, czyli rodzinie, domu, uczuciach... Scenariusz teledysku jest dziełem Janusza Panasewicza, który jest również autorem wszystkich tekstów na płycie "Zimowe graffiti 2", a wyreżyserował go znany twórca teledysków młodego pokolenia, Pascal Pawliszewski. Jak kończy się ta "wigilijna opowieść", przekonajcie się oglądając poniżej wideo.
Longplay "Zimowe graffiti 2" pochodzi z listopada 2017 roku.
Lady Pank został założony w 1981 roku we Wrocławiu przez Jana Borysewicza i Andrzeja Mogielnickiego. Kapela ma na koncie ponad 20 płyt i takie przeboje jak "Mniej niż zero", "Wciąż bardziej obcy" czy "Kryzysowa narzeczona".
Mateusz Damięcki ostatnio zagrał w produkcjach "Serce nie sługa", "Miłość jest wszystkim" i "W rytmie serca".
- "Serce nie sługa" jest filmem o miłości, ale nie jest klasyczną komedią romantyczną - mówi reżyser, Filip Zylber. - Skala emocji i uczuć jest w nim nieporównywalnie większa. Będzie dużo śmiechu, ale też cały ogrom wzruszeń, a miejscami nawet łez. Czyli bardzo prawdziwie - jak w życiu, gdy kochamy całym sercem.
Daria i Filip - główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny Piotruś Pan i łamacz damskich serc. Po kolejnej, upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat temu. Jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Daria na początku sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, w końcu się poddaje i ulega namowom przyjaciela. Każde z nich w pewnym momencie będzie musiało odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to, co ich łączy to przyjaźń czy jednak kochanie? W chwili, gdy ich życie nabierze zupełnie nowego smaku los pokrzyżuje ich plany. Czy miłość faktycznie potrafi przetrwać wszystko? A przede wszystkim - czy trwa wiecznie?
Na premierę widzowie muszą poczekać do 2018 roku.
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Klaps! 50 twarzy Greya w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Kliknij TUTAJ aby powróć do wersji mobilnej strony



