KupBilecik

W poszukiwaniu miłości: Jakobi i Leidental

23 stycznia 2020 o godz. 19:30

Wrocław

- woj. Dolnośląskie

Impart Centrum, ul. Piłsudskiego 19

To wydarzenie już się odbyło!
Trwa ładowanie komentarzy...
Aleksandra: Sztuka urzekła nas , wrażenia niezapomniane , Aktorzy najwyższy poziom - owacje na stojąco dały najlepszy obraz zadowolenia .Serdecznie polecam .
Sylwia: Polecam spektakl. Wspaniałe teksty w połączeniu z kunsztem aktorskim oraz muzyką Czesława Mozila na pewno długą pozostaną w pamięci.
Tomasz: Świetna muzyka, naprawdę niezła gra aktorska, przesłanie na końcu sztuki niepozwalające zasnąć w nocy.
Marta: Bardzo dobry spektakl. Katarzyna Herman wspaniała. Pan Jacek Barciak - świetny. Zaskakująco skromna scenografia, która w w pełni wystarcza - pomysł na nią nietuzinkowy. Polecam
Katarzyna: Super!

Już 23. Stycznia na scenie Impart w przezabawnym spektaklu, wystąpią wybitni aktorzy znani z filmów i seriali. "W poszukiwaniu miłości" to historia dwóch przyjaciół w średnim wieku, ceniących sobie spokój i minimalistyczny styl życia. W niespodziewanym momencie w życiu jednego z nich pojawia się tajemnicza pianistka, to wydarzenie powoduje kaskadę zmian w życiu całej trójki. Jednak czy są to zmiany na lepsze? Czy tak łatwo jest po prostu "zamknąć za sobą drzwi" i zacząć wszystko od nowa? Sztuka charakteryzuje się niejednoznacznym poczuciem humoru, zarówno bawi jak i skłania do refleksji. Spektakl trzeba zobaczyć z wielu powodów- interesujący tekst, znakomici aktorzy, zaskakująca w swojej prostocie scenografia a na deser niebanalne muzyczne aranżacje Czesława Mozila. Prawdziwa uczta dla duszy, oczu i uszu.


Spektakl wielokrotnie nagradzany w kraju i za granicą.
Czas trwania 1 godz. 40 min. z przerwą

Obsada: 

Jacek Braciak, 

Katarzyna Herman, 

Michał Sitarski. 


Muzyka: Czesław Mozil, Filip Kuncewicz.

Sprzedaż biletów na to wydarzenie została już zakończona!
Aby nie przegapić kolejnego występu tego artysty, aktywuj koniecznie Alert Fana!
Subskrybuj alerty i zamawiaj bilety przed innymi
Darmowy alert mailowy wydarzeń z okolicy!
Darmowy alert SMS wydarzeń z okolicy!
+48
Zobacz komentarze naszych klientów
Anna
2020-01-25 09:47:08
"Niestety, duże rozczarowanie...fantastyczna obsada, ale zdecydowany przerost formy nad treścią. Wielka szkoda, bo po przeczytaniu komentarzy zakupiłam bilety również dla znajomych i wszyscy ledwo dociągnęliśmy do przerwy, po której już nie wróciliśmy na salę. Pomijam fakt, słabego nagłośnienia, fatalnej widoczności, rozwalających się foteli, bo Impart już od dawna wymaga gruntownego remontu. Ogólnie: strata czasu."
Justyna
2019-04-09 08:30:19
"Bardzo dobra gra aktorska, świetna muzyka (szkoda że było jej tak mało), Teatr w Rybniku raczej średni. Polecam."
Sylwia
2019-04-07 16:52:37
"Polecam spektakl. Wspaniałe teksty w połączeniu z kunsztem aktorskim oraz muzyką Czesława Mozila na pewno długą pozostaną w pamięci."
Tomasz
2019-04-06 17:39:37
"Świetna muzyka, naprawdę niezła gra aktorska, przesłanie na końcu sztuki niepozwalające zasnąć w nocy."
Dorota
2019-04-06 07:08:17
"Dobry spektakl z dardzo dobrą muzyką."
Aleksandra
2018-12-13 11:17:27
"Sztuka urzekła nas , wrażenia niezapomniane , Aktorzy najwyższy poziom - owacje na stojąco dały najlepszy obraz zadowolenia .Serdecznie polecam ."
Joanna
2018-12-13 10:23:58
"Super spektakl. Obsada rewelacyjna i świetne teksty, więc gra aktorska nie zawiodła i temat tez ponadczasowy. Doskonała rozrywka:-)"
Marta
2018-12-13 09:59:01
"Bardzo dobry spektakl. Katarzyna Herman wspaniała. Pan Jacek Barciak - świetny. Zaskakująco skromna scenografia, która w w pełni wystarcza - pomysł na nią nietuzinkowy. Polecam"
Zobacz inne wydarzenia z okolicy
21 maja 2024
godz. 19:00

KOMEDA

21 maja 2024 o godz. 19:00
8 czerwca 2024
godz. 19:30

Wyjątkowy prezent

8 czerwca 2024 o godz. 19:30
24 września 2024
godz. 19:30

SYMFONIA CZTERECH STRON ŚWIATA

24 września 2024 o godz. 19:30
8 listopada 2024
godz. 20:00

Polska Noc Kabaretowa 2024

8 listopada 2024 o godz. 20:00
9 kwietnia 2024
godz. 19:00

W programie "Widzę to inaczej"

9 kwietnia 2024 o godz. 19:00
13 września 2024
godz. 20:30

Alibi od zaraz

13 września 2024 o godz. 20:30
25 maja 2024
godz. 20:00

Gorący spektakl w gwiazdorskiej obsadzie

25 maja 2024 o godz. 20:00
5 kwietnia 2024
godz. 18:00

The Legacy / Tribute To Iron Maiden - FUTURESLAVE TOUR 2024

5 kwietnia 2024 o godz. 18:00
4 kwietnia 2024
godz. 19:00

Pieśni Lewantu - Wassim Ibrahim & Tomas Celis Sanchez

4 kwietnia 2024 o godz. 19:00
8 maja 2024
godz. 17:00

Zobacz na żywo połączenie technologii wizualnych i teatru

8 maja 2024 o godz. 17:00
Powiązane wiadomości z tym artystą
Rok po zakończeniu zdjęć do obrazu, twórcy produkcji "Córki trenera" spotkali się ponownie, by zrealizować teledysk, w którym wystąpiła prawie cała ekipa. Pełna uroku piosenka, przewrotna spowiedź Jacka Braciaka jako filmowego Macieja Korneta oraz szalone taneczne solo Agaty Buzek tworzą klimat klipu. Za słowa do tradycyjnej melodii odpowiadają Łukasz i Natalia Grzegorzek. Wykonania podjęli się Jacek Braciak, Agata Buzek, Karolina Bruchnicka, Piotr Żurawski i Andrzej Izdebski. Bohaterem filmu "Córka trenera" jest Maciej Kornet (Jacek Braciak), który podróżuje po Polsce wraz z 17-letnią córką Wiktorią (Karolina Bruchnicka). Od wielu lat są tylko we dwoje, zawsze razem. Ich trasę wyznaczają zawody w tenisie ziemnym. Ona jest jego oczkiem w głowie, córeczką tatusia i jego wielką chlubą. Chciałby, aby była najlepsza. On jest dla niej całym światem. Do czasu, gdy dołącza do nich Igor (Bartłomiej Kowalski), dobrze zapowiadający się zawodnik, którego Maciej Kornet zacznie trenować. Dzięki niemu Wiktoria otworzy się na nowe doznania. Pierwszy papieros, pierwszy kieliszek alkoholu, pierwsza miłość. Cała trójka wyruszy w długą podróż rozklekotanym vanem, podczas której każdy będzie chciał osiągnąć swój cel. Pełna dyskretnego humoru historia o poszukiwaniu własnej drogi. Do kin "Córka trenera" trafi 1 marca.
"Kler" – megahit Wojtka Smarzowskiego, od siedmiu tygodni nieprzerwanie króluje w polskich kinach. Film przekroczył kolejny znaczący próg frekwencyjny – zobaczyło go już 5 014 956 widzów. Niesłabnące zainteresowanie produkcją sprawia, że "Kler" od momentu premiery bije rekordy. Film zanotował kolejno: najlepszy weekend otwarcia w historii, numer jeden tegorocznego box office, a po zaledwie czterech tygodniach od premiery przebił wynik "Quo Vadis" i stał się największym kinowym przebojem XXI wieku w Polsce i trzecim – po "Ogniem i mieczem" i "Panu Tadeuszu" – filmem z najlepszym wynikiem oglądalności po 1989 roku. Warto zaznaczyć, że w TOP 3 polskiego box office po 1989 roku nie było żadnych przetasowań od 17 lat, tym samym wynik "Kleru" przeszedł już do historii. Wielkie sukcesy film Smarzowskiego odnosi również poza granicami Polski. Obraz, o którym pisały prestiżowe zachodnie media, na czele z "Le Monde", "The New York Times" i "The Guardian", tylko w premierowy weekend w Wielkiej Brytanii i Irlandii zarobił 1,32 miliona dolarów i z miejsca zdobył status najlepszego otwarcia w historii polskiego kina wyświetlanego za granicą. Był to dopiero początek zagranicznych triumfów "Kleru". Przypomnijmy, że dzieło Smarzowskiego zostało sprzedane do imponującej liczby terytoriów, obejmujących kraje Europy (Austria, Niemcy, Belgia, Holandia, Luksemburg, Dania, Irlandia, Wielka Brytania, Islandia, Norwegia, Szwecja) oraz Ameryki Północnej (Kanada i USA). Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. Na co dzień układa im się bardzo różnie. Lisowski (Jacek Braciak) jest pracownikiem kurii w wielkim mieście i robi karierę, marząc o Watykanie. Problem w tym, że na jego drodze staje arcybiskup Mordowicz (Janusz Gajos), pławiący się w luksusach dostojnik kościelny, używający politycznych wpływów przy budowie największego sanktuarium w Polsce... Drugi z księży - Trybus (Robert Więckiewicz) w odróżnieniu od Lisowskiego jest wiejskim proboszczem. Sprawując posługę w miejscu pełnym ubóstwa, coraz częściej ulega ludzkim słabościom. Niezbyt dobrze wiedzie się też Kukule (Arkadiusz Jakubik), który - pomimo swojej żarliwej wiary - właściwie z dnia na dzień traci zaufanie parafian. Wkrótce historie trójki duchownych połączą się po raz kolejny, a wydarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na życie każdego z nich.
Po czterech tygodniach od premiery megaprzebój Wojtka Smarzowskiego osiągnął spektakularną frekwencję 4 339 089 widzów i przebił wynik "Quo Vadis". Tym samym stał się on największym kinowym przebojem XXI wieku w Polsce i trzecim - po "Ogniem i mieczem" i "Panu Tadeuszu" - filmem z najlepszym wynikiem oglądalności po 1989 roku. Sytuacja "Kleru" wygląda jeszcze lepiej, jeśli weźmiemy pod uwagę aspekt finansowy. W tym bowiem względzie film wyprzedził już nie tylko "Quo Vadis" (zysk 69 mln złotych), ale także "Pana Tadeusza" (zysk 82,8 mln złotych), zarabiając tylko w Polsce ponad 87 milionów złotych. Sukcesy finansowe i frekwencyjne hitu Smarzowskiego wykraczają też poza granice kraju. Obraz, o którym rozpisywały się prestiżowe zachodnie media, na czele z "The New York Times" i "The Guardian", tylko w premierowy weekend w Wielkiej Brytanii i Irlandii zarobił 1,32 miliona dolarów i z miejsca zdobył status najlepszego otwarcia w historii polskiego kina wyświetlanego za granicą. Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. Na co dzień układa im się bardzo różnie. Lisowski (Jacek Braciak) jest pracownikiem kurii w wielkim mieście i robi karierę, marząc o Watykanie. Problem w tym, że na jego drodze staje arcybiskup Mordowicz (Janusz Gajos), pławiący się w luksusach dostojnik kościelny, używający politycznych wpływów przy budowie największego sanktuarium w Polsce... Drugi z księży - Trybus (Robert Więckiewicz) w odróżnieniu od Lisowskiego jest wiejskim proboszczem. Sprawując posługę w miejscu pełnym ubóstwa, coraz częściej ulega ludzkim słabościom. Niezbyt dobrze wiedzie się też Kukule (Arkadiusz Jakubik), który - pomimo swojej żarliwej wiary - właściwie z dnia na dzień traci zaufanie parafian. Wkrótce historie trójki duchownych połączą się po raz kolejny, a wydarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na życie każdego z nich.
Wojtek Smarzowski, twórca wielokrotnie nagradzanych dzieł: "Wołyń", "Pod Mocnym Aniołem", "Drogówka", "Róża", "Dom zły" i "Wesele", wraca z nowym filmem. "Kler" to obraz kościoła katolickiego jako instytucji oglądanej "od strony zakrystii", rzucający światło na tematy niewygodne, trudne, częstokroć przemilczane, ale też poruszające. Wszystko to ukazane przez pryzmat losów trójki duchownych, których wzloty i upadki udowadniają, że księżom, podobnie jak społeczności wiernych, nic co ludzkie nie jest specjalnie obce. W rolach głównych popis wielkiego aktorstwa dają Arkadiusz Jakubik, Robert Więckiewicz, Jacek Braciak oraz – po raz pierwszy u Smarzowskiego – Janusz Gajos. W doskonałej, pełnej gwiazd obsadzie znaleźli się także m.in.: Joanna Kulig, Katarzyna Herman, Rafał Mohr, Robert Wabich, Henryk Talar i Izabela Kuna. Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. Na co dzień układa im się bardzo różnie. Lisowski (Jacek Braciak) jest pracownikiem kurii w wielkim mieście i robi karierę, marząc o Watykanie. Problem w tym, że na jego drodze staje arcybiskup Mordowicz (Janusz Gajos), pławiący się w luksusach dostojnik kościelny, używający politycznych wpływów przy budowie największego sanktuarium w Polsce. Drugi z księży – Trybus (Robert Więckiewicz) w odróżnieniu od Lisowskiego jest wiejskim proboszczem. Sprawując posługę w miejscu pełnym ubóstwa, coraz częściej ulega ludzkim słabościom. Niezbyt dobrze wiedzie się też Kukule (Arkadiusz Jakubik), który – pomimo swojej żarliwej wiary – właściwie z dnia na dzień traci zaufanie parafian. Wkrótce historie trójki duchownych połączą się po raz kolejny, a wydarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na życie każdego z nich. "Kler" trafi do kin 28 września.
Maciej Kornet (Jacek Braciak) wyrusza z ukochaną córką Wiktorią (Karolina Bruchnicka) w kolejną podróż po Polsce. Przed nimi długi cykl tenisowych zawodów. Trenują razem od dwunastu lat, są nierozłączni. Wiktoria skrupulatnie realizuje plan taty: ścisła dieta, wycieńczające treningi, sto procent koncentracji. Ma już dość. Marzy o wolności. Chciałaby rzucić sport, ale boi się zranić ojca. Tego lata razem z nimi w podróż wyrusza Igor (Bartłomiej Kowalski), nowy podopieczny Macieja. Skryty chłopak zacznie interesować Wiktorię znacznie bardziej niż tenis, a Maciej będzie musiał zmierzyć się z tym, że jego marzenia zaczynają ostatecznie rozmijać się z planami córki. Autorami scenariusza są Krzysztof Umiński i Łukasz Grzegorzek. Zdjęcia zrealizowała Weronika Bilska.
Widzowie otrzymają 17 nowych odcinków o perypetiach rodziny Boskich. Ostatni z epizodów będzie miał wyjątkowy, świąteczny charakter. Wszystkie będzie można oglądać na antenie TVP2. "Rodzinka.pl" zadebiutowała na antenie w 2011 roku. Produkcja jest adaptacją kanadyjskiego serialu "Les Parent". Bohaterami polskiej wersji jest rodzina Boskich. Trzech synów przysparza wielu trosk dwójce rodziców. W rolach głównych występują Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Mateusz Pawłowski, Adam Zdrójkowski, Maciek Musiał, Agata Kulesza i Jacek Braciak.
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach W poszukiwaniu miłości w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Twoję imię
Miejscowość
Adres mailowy
Numer telefonu +48
© 2011 - 2024 dla KupBilecik.pl - internetowy system biletowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES