KupBilecik

DKF - Oficer i szpieg

10 stycznia 2020 o godz. 16:30

Kołobrzeg

- woj. Zachodniopomorskie
To wydarzenie już się odbyło!
Trwa ładowanie komentarzy...
Dariusz: Łatwo, szybko i prowizja nie jest wygórowana.

Nagrodzony na festiwalu w Wenecji Oficer i szpieg opowiada autentyczną historię Alfreda Dreyfusa (Luis Garrel), francuskiego oficera żydowskiego pochodzenia. W 1894 roku został oskarżony o rzekomą zdradę stanu na rzecz Niemiec i skazany na dożywotnie wygnanie na Diabelską Wyspę w Gujanie. Film szczegółowo i z sensacyjnym zacięciem przedstawia drogę do rehabilitacji niesłusznie oskarżonego więźnia. Nieoficjalnym i samozwańczym śledztwem w tej sprawie zajmuje się nowy szef wywiadu - Georges Picquart (Jean Dujardin), który początkowo niedowierza w prawość kolegi z wojska, ale szybko ma okazję się o niej przekonać. Głównym dowodem świadczącym o popełnionym przez Dreyfusa przestępstwie jest rękopis pisma zaadresowany do niemieckiej ambasady. Picquart ma jednak powody sądzić, że list ten został sfabrykowany. Chcąc dowieść prawdy, szef wywiadu staje przed wyborem między zachowaniem posady a ujawnieniem swoich podejrzeń. Rozpoczęcie oficjalnego śledztwa będzie oznaczało wojnę z jego przełożonymi i ryzyko, że w konsekwencji podzieli los wygnanego Dreyfusa.

Sprzedaż biletów na to wydarzenie została już zakończona!
Aby nie przegapić kolejnego występu tego artysty, aktywuj koniecznie Alert Fana!
Subskrybuj alerty i zamawiaj bilety przed innymi
Darmowy alert mailowy wydarzeń z okolicy!
Darmowy alert SMS wydarzeń z okolicy!
+48
Zobacz komentarze naszych klientów
Dariusz
2020-01-13 11:38:59
"Łatwo, szybko i prowizja nie jest wygórowana."
Zobacz inne wydarzenia z okolicy
27 kwietnia 2024
godz. 16:00

QUEEN SYMFONICZNIE

27 kwietnia 2024 o godz. 16:00
20 kwietnia 2024
godz. 16:00

Imię - W. Malajkat, M. Foremniak, S. Bobrowski, D. Krempa, M. Hycnar / M. Banasiuk

20 kwietnia 2024 o godz. 16:00
19 sierpnia 2024
godz. 08:00

Pólkolonie letnie w Kids Arenie TURNUS IX

19 sierpnia 2024 o godz. 08:00
27 kwietnia 2024
godz. 19:00

Osiecka z Krajewskim, czyli podróż sentymentalna

27 kwietnia 2024 o godz. 19:00
1 lipca 2024
godz. 08:00

Półkolonie letnie w Kids Arenie TURNUS II

1 lipca 2024 o godz. 08:00
10 maja 2024
godz. 20:00

W programie ''Skąpiec poznawczy" II termin

10 maja 2024 o godz. 20:00
18 maja 2024
godz. 22:00

Dj: Matys, Phil Novy, Maiqel

18 maja 2024 o godz. 22:00
17 sierpnia 2024
godz. 21:00

Koszalin Stand-up Festival™ 2024

17 sierpnia 2024 o godz. 21:00
20 kwietnia 2024
godz. 20:00

Burleska i Stand-up w restauracji Fregata

20 kwietnia 2024 o godz. 20:00
Powiązane wiadomości z tym artystą
Pokazy będą odbywać się w parku Lotników Polskich. Na każdy z czterech seansów wstęp jest wolny. Jedyny warunek, jaki należy spełnić, to zakryć nos i usta na czas udziału w wydarzeniu. Sąsiadująca z miejscem wydarzenia Tauron Arena Kraków, by umilić wieczory, zaprasza po przekąski i napoje do Arena Garden. Wszystko rozpocznie się na Pikniku Krakowskim 8 sierpnia o godz. 21.00 przebojową komedią "Za jakie grzechy, dobry Boże?". Po premierze filmu francuskie sale kinowe pękały w szwach i zanosiły się śmiechem. To opowieść o czterech córkach na wydaniu i jednym marzeniu ich poukładanych, konserwatywnych rodziców - żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Kolejny weekend, 16 sierpnia, to "Tajemnice Silver Lake". Bohater filmu Davida Roberta Mitchella to bezrobotny pożeracz popkultury z Los Angeles - Sam (Andrew Garfield). Na ślad tajemniczego zniknięcia dziewczyny z sąsiedztwa naprowadzają go informacje zakodowane na starych VHS-ach, hollywoodzkie lokacje, znaki na ścianach, piosenki i komiksy. Nie trzeba dodawać, że taka przygoda budzi w młodzieńcu niezmordowanego Philipa Marlowe'a. "Oficera i szpiega" Romana Polańskiego będzie można obejrzeć w weekend 23 sierpnia. Film opowiada opartą na faktach historię Alfreda Dreyfusa, francuskiego oficera pochodzenia żydowskiego, który za rzekomą zdradę swojej ojczyzny został skazany na dożywocie i zesłany na Wyspę Diabelską u wybrzeży Gujany Francuskiej. Na seans nie zalecamy zabierania najmłodszych dzieci, to jednak thriller. Na koniec Nowohuckiego Kina Plenerowego seans dla całej rodziny, czyli 30 sierpnia bawimy się w towarzystwie zwierząt z "Madagaskaru". Ta pełnometrażowa animacja z 2005 roku opowiada o czwórce zwierząt z zoo w nowojorskim Central Parku. Kiedy nagle lądują w tropikalnej dżungli, muszą stawić czoła tak uzyskanej wolności i życiu, jakie dotąd tylko sobie wyobrażały - ale którego nigdy nie zasmakowały.
Od jutra na serwisach VoD (Vod.pl, Cineman.pl oraz Player.pl) dostępne będą filmy "Oficer i szpieg" Romana Polańskiego oraz "Poznajmy się jeszcze raz" Nicolasa Bedosa. Oba tytuły, których premiera odbyła się kolejno w grudniu i w styczniu, trafiają na platformy VOD szybciej niż pierwotnie było to zaplanowane. Nagrodzony Srebrnym Lwem w Wenecji film Romana Polańskiego to epicki thriller na podstawie bestsellerowej powieści Roberta Harrisa i jedno ze szczytowych osiągnięć w karierze polskiego reżysera. "Oficer i szpieg" opowiada opartą na faktach historię Alfreda Dreyfusa, francuskiego oficera skazanego na dożywocie za zdradę swojej ojczyzny i zesłanego na wygnanie. Georges Picquart, nowy szef wywiadu, wkrótce po uwięzieniu Dreyfusa odkrywa, że dowody przeciwko skazanemu zostały spreparowane. Wbrew swoim przełożonym Picquart postanowi za wszelką cenę ujawnić prawdę. Stawką w tej grze jest nie tylko błyskotliwie rozpoczęta kariera Picquarta, ale i wielki międzynarodowy skandal, który zmieni bieg historii. Co byś zrobił, aby raz jeszcze poczuć pierwszą miłość? Ile byś dał, by na nowo przeżyć najpiękniejszy dzień swojego życia? Powrót do cudownych chwil może mieć wysoką cenę. Bohater "Poznajmy się jeszcze raz" gotów jest ją zapłacić – nawet jeśli będzie musiał pozbyć się wszystkich oszczędności, a potem ukryć ten fakt przed żoną. Przewrotna francuska komedia spodoba się wszystkim, którzy pokochali romantyczny klimat "O północy w Paryżu" i urzekającą niewinność "Amelii". Victor (Daniel Auteuil) przeżywa kryzys w małżeństwie. Niespodziewanie otrzymuje szansę podróży w czasie do dnia, kiedy spotkał swoją przyszłą żonę. Jednak czy można przeżyć pierwszą miłość... po raz drugi? "Oficer i szpieg" i "Poznajmy się jeszcze raz" od 3 kwietnia na VOD.
"Oficer i szpieg" to epicki thriller szpiegowski będący adaptacją bestsellerowej powieści Roberta Harrisa. Najnowszy film Romana Polańskiego to jednocześnie najdroższa francuska produkcja tego roku, której budżet wynosi ponad 25 milionów euro. W rolach głównych występują nagrodzony Oscarem Jean Dujardin ("Artysta", "Wilk z Wall Street") oraz Louis Garrel ("Marzyciele"). W obsadzie znalazła się plejada francuskich gwiazd: Emmanuelle Seigner, Mathieu Amalric i Melvil Poupaud. Film opowiada opartą na faktach historię Alfreda Dreyfusa (Louis Garrel), francuskiego oficera skazanego na dożywocie za zdradę swojej ojczyzny i zesłanego na Wyspę Diabelską u wybrzeży Gujany Francuskiej. Nowy szef wywiadu - Georges Picquart (Jean Dujardin) - wkrótce po uwięzieniu Dreyfusa odkrywa, że dowody przeciwko skazanemu oficerowi zostały spreparowane. Wbrew swoim przełożonym, Picquart postanowi ujawnić prawdę za wszelką cenę. Stawką w tej grze jest nie tylko błyskotliwie rozpoczęta kariera Picquarta, ale i wielki międzynarodowy skandal, który zmieni bieg historii. Za kamerą ponownie stanął wybitny polski operator, Paweł Edelman ("Pianista", "Katyń"). Scenografię do filmu stworzył stały współpracownik Polańskiego, Jean Rabasse, który zasłynął ze swoich odważnych i wizjonerskich projektów przy dziełach Bernardo Bertolucciego ("Marzyciele"), Jean Pierre Jeuneta ("Miasto zaginionych dzieci"), a także Gaspara Noé ("Climax"). Autorem ścieżki dźwiękowej jest Alexandre Desplat, obecnie jeden z najsłynniejszych kompozytorów muzyki filmowej na świecie, zdobywca dwóch Oscarów za muzykę do "Grand Budapest Hotel" i "Kształtu wody". - Już od dawna chciałem nakręcić film o aferze Dreyfusa, traktując go nie jako dramat kostiumowy, lecz jako historię szpiegowską - mówi Roman Polański. - W ten sposób można pokazać jej podobieństwo do tego, co dzieje się w dzisiejszym świecie: prześladowania mniejszości, absurd środków bezpieczeństwa, tajne trybunały wojskowe, wymykające się spod kontroli agencje wywiadowcze, ukrywanie faktów przez rządy i wściekłą prasę. W polskich kinach "Oficer i szpieg" pojawił się 27 grudnia.
"Oficer i szpieg" to epicki thriller szpiegowski będący adaptacją bestsellerowej powieści Roberta Harrisa. Najnowszy film Romana Polańskiego to jednocześnie najdroższa francuska produkcja tego roku, której budżet wynosi ponad 25 milionów euro. W rolach głównych występują nagrodzony Oscarem Jean Dujardin ("Artysta", "Wilk z Wall Street") oraz Louis Garrel ("Marzyciele"). W obsadzie znalazła się plejada francuskich gwiazd: Emmanuelle Seigner, Mathieu Amalric i Melvil Poupaud. Film opowiada opartą na faktach historię Alfreda Dreyfusa (Louis Garrel), francuskiego oficera skazanego na dożywocie za zdradę swojej ojczyzny i zesłanego na Wyspę Diabelską u wybrzeży Gujany Francuskiej. Nowy szef wywiadu - Georges Picquart (Jean Dujardin) - wkrótce po uwięzieniu Dreyfusa odkrywa, że dowody przeciwko skazanemu oficerowi zostały spreparowane. Wbrew swoim przełożonym, Picquart postanowi ujawnić prawdę za wszelką cenę. Stawką w tej grze jest nie tylko błyskotliwie rozpoczęta kariera Picquarta, ale i wielki międzynarodowy skandal, który zmieni bieg historii. Za kamerą ponownie stanął wybitny polski operator, Paweł Edelman ("Pianista", "Katyń"). Scenografię do filmu stworzył stały współpracownik Polańskiego, Jean Rabasse, który zasłynął ze swoich odważnych i wizjonerskich projektów przy dziełach Bernardo Bertolucciego ("Marzyciele"), Jean Pierre Jeuneta ("Miasto zaginionych dzieci"), a także Gaspara Noé ("Climax"). Autorem ścieżki dźwiękowej jest Alexandre Desplat, obecnie jeden z najsłynniejszych kompozytorów muzyki filmowej na świecie, zdobywca dwóch Oscarów za muzykę do "Grand Budapest Hotel" i "Kształtu wody". - Już od dawna chciałem nakręcić film o aferze Dreyfusa, traktując go nie jako dramat kostiumowy, lecz jako historię szpiegowską - mówi Roman Polański. - W ten sposób można pokazać jej podobieństwo do tego, co dzieje się w dzisiejszym świecie: prześladowania mniejszości, absurd środków bezpieczeństwa, tajne trybunały wojskowe, wymykające się spod kontroli agencje wywiadowcze, ukrywanie faktów przez rządy i wściekłą prasę. W polskich kinach "Oficer i szpieg" pojawi się 27 grudnia.
Najnowszy film Romana Polańskiego "Oficer i szpieg" pokazano właśnie na festiwalu w Wenecji. Fragment filmu można zobaczyć pod tym adresem. "Oficer i szpieg" to epicki thriller szpiegowski będący adaptacją bestsellerowej powieści Roberta Harrisa. Najnowszy film Romana Polańskiego to jednocześnie najdroższa francuska produkcja tego roku, której budżet wynosi ponad 25 milionów euro. W rolach głównych występują nagrodzony Oscarem Jean Dujardin ("Artysta", "Wilk z Wall Street") oraz Louis Garrel ("Marzyciele"). W obsadzie znalazła się plejada francuskich gwiazd: Emmanuelle Seigner, Mathieu Amalric i Melvil Poupaud. Film opowiada opartą na faktach historię Alfreda Dreyfusa (Louis Garrel), francuskiego oficera skazanego na dożywocie za zdradę swojej ojczyzny i zesłanego na Wyspę Diabelską u wybrzeży Gujany Francuskiej. Nowy szef wywiadu – Georges Picquart (Jean Dujardin) - wkrótce po uwięzieniu Dreyfusa odkrywa, że dowody przeciwko skazanemu oficerowi zostały spreparowane. Wbrew swoim przełożonym, Picquart postanowi ujawnić prawdę za wszelką cenę. Stawką w tej grze jest nie tylko błyskotliwie rozpoczęta kariera Picquarta, ale i wielki międzynarodowy skandal, który zmieni bieg historii. Za kamerą ponownie stanął wybitny polski operator, Paweł Edelman ("Pianista", "Katyń"). Scenografię do filmu stworzył stały współpracownik Polańskiego, Jean Rabasse, który zasłynął ze swoich odważnych i wizjonerskich projektów przy dziełach Bernardo Bertolucciego ("Marzyciele"), Jean Pierre Jeuneta ("Miasto zaginionych dzieci"), a także Gaspara Noé ("Climax"). Autorem ścieżki dźwiękowej jest Alexandre Desplat, obecnie jeden z najsłynniejszych kompozytorów muzyki filmowej na świecie, zdobywca dwóch Oscarów za muzykę do "Grand Budapest Hotel" i "Kształtu wody". - Już od dawna chciałem nakręcić film o aferze Dreyfusa, traktując go nie jako dramat kostiumowy, lecz jako historię szpiegowską - mówi Roman Polański. - W ten sposób można pokazać jej podobieństwo do tego, co dzieje się w dzisiejszym świecie: prześladowania mniejszości, absurd środków bezpieczeństwa, tajne trybunały wojskowe, wymykające się spod kontroli agencje wywiadowcze, ukrywanie faktów przez rządy i wściekłą prasę. Premiera filmu we Francji jest przewidziana na 13 listopada. W polskich kinach "Oficer i szpieg" pojawi się 27 grudnia.
"Oficer i szpieg" to epicki thriller szpiegowski będący adaptacją bestsellerowej powieści Roberta Harrisa. Najnowszy film Romana Polańskiego to jednocześnie najdroższa francuska produkcja tego roku, której budżet wynosi ponad 25 milionów euro. W rolach głównych występują nagrodzony Oscarem Jean Dujardin ("Artysta", "Wilk z Wall Street") oraz Louis Garrel ("Marzyciele"). W obsadzie znalazła się plejada francuskich gwiazd: Emmanuelle Seigner, Mathieu Amalric i Melvil Poupaud. Film opowiada opartą na faktach historię Alfreda Dreyfusa (Louis Garrel), francuskiego oficera skazanego na dożywocie za zdradę ojczyzny i zesłanego na Wyspę Diabelską u wybrzeży Gujany Francuskiej. Nowy szef wywiadu – Georges Picquart (Jean Dujardin) - wkrótce po uwięzieniu Dreyfusa odkrywa, że dowody przeciwko skazanemu oficerowi zostały spreparowane. Wbrew swoim przełożonym, Picquart postanowi ujawnić prawdę za wszelką cenę. Stawką w tej grze jest nie tylko błyskotliwie rozpoczęta kariera Picquarta, ale i wielki międzynarodowy skandal, który zmieni bieg historii. W konkursie głównym 76. Festiwalu Filmowego w Wenecji poza tym znalazły się: "The Truth", reżyseria Hirokazu Kore-eda "The Perfect Candidate", Haifaa Al Mansour "About Endlessness", reżyseria Roy Andersson "Wasp Network", reżyseria Olivier Assayas "Marriage Story", reżyseria Noah Baumbach "Guest Of Honor", reżyseria Atom Egoyan "Ad Astra", reżyseria James Gray "A Herdade", reżyseria Tiago Guedes "Gloria Mundi", reżyseria Robert Guediguian "Waiting For The Barbarians", reżyseria Ciro Guerra "Ema", reżyseria Pablo Larrain "Saturday Fiction", reżyseria Lou Ye "Martin Eden", reżyseria Pietro Marcello "La Mafia Non E Piu Quella Di Una Volta", reżyseria Franco Maresco "The Painted Bird", reżyseria Vaclav Marhoul "The Mayor Of Rione Sanita", reżyseria Mario Martone "Babyteeth", reżyseria Shannon Murphy "Joker", reżyseria Todd Phillips "The Laundromat", reżyseria Steven Soderbergh "No. 7 Cherry Lane", reżyseria Yonfan 76. Festiwal Filmowy w Wenecji odbędzie się w dniach 28 sierpnia - 7 września 2019 roku.
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Oficer i szpieg w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Twoję imię
Miejscowość
Adres mailowy
Numer telefonu +48
© 2011 - 2024 dla KupBilecik.pl - internetowy system biletowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES