KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.94</b> na 5
średnia ocena to: 4.94 / 5
16
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Natalia Kukulska

3 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pytacie mnie o komentarz ? Proszę bardzo .Natalia i muzycy w skali 1-10 daje 9 bo zawsze można coś poprawić .REWELACJA. Jeśli mam być szczery z ok. 20 utworów znałem trzy bo reszta to nowa płyta ale wszystkie mnie rozjechały. BRAWO . A tak na marginesie do organizatorów poprawcie marketing i przede wszystkim reklamę bo to jest dźwignia handlu która u was nie istnieje. Jak można doprowadzić do takiego wstydu że na Natalii jest 1/4 może 1/2 sali ???"
30 maja 2017
Ocena: 4 na 5

pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert rewelacyjny, artystka dała z siebie wszystko. Jestem zachwycona i na pewno będę chciała powtórzyć to doświadczenie. "
15 maja 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Eugeniusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam, profesjonalizm i dobra zabawa."
14 maja 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Artur oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert :) Natalia porwała całą widownie do wspólnej zabawy, a artyści z zespołu pomagali żeby zabawa nie miała końca. Warto przeżyć to na żywo. "
13 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Arek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Witam Wczorajszy koncert w Szczecinie był fantastyczny. Nowe utwory zagrane live ukazały nie tylko świetny wokal Natalii, ale również mistrzostwo pozostałych muzyków na scenie. Zdecydowanym plusem było wykonanie przez artystów wszystkich piosenek z nowego albumu. Pojawiły się również stare i sprawdzone już hity. Natalia nawiązywała słowny kontakt z publicznością, która nie pozostawała bierna wobec rytmicznych piosenek:) Były bisy, kwiaty i nawet ''sto lat'':) Brawo Natalio!!!"
31 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Goś oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jeżeli checie przeżyć coś czego jeszcze na żadnym koncercie nie przeżyliście, wzruszyć się i bawić najlepiej przy niesamowitych dźwiękach i głosie Natalii to trzeba tam być. Teraz są najlepsze koncerty Natalii. Świetni muzycy, rewelacyjne brzmienie, super energia i nieopisana radość ze słuchania ! Tego nie można przegapić. Warto najbardziej !!!"
31 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Dagmara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w Hybrydach był na najwyższym poziomie wokalnym i muzycznym. Napewno jeszcze nie raz wybiorę się na koncert Natalii Kukulskiej :)"
31 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłam już na tym wspaniałym koncercie "8 plan" Natalii Kukulskiej :) Bardzo żałuję, że nie mieszkam w Szczecinie, bo chciałabym przeżyć to wydarzenie ponownie. To co się dzieje na scenie przeszło moje oczekiwania. Ludzie bawię się wspaniale a Artyści dają 1000% siebie, a te dźwięki, wokal... Co tu dużo gadać to trzeba przeżyć!"
31 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Pablo oceniając napisał(a) dodatkowo:
"świetna artystka na koncercie nagrzewa publiczność do czerwoności i chcą więcej ! Bardzo fajne piosenki taneczne nie można przegapić takiej okazji żeby nie być na tym koncercie ,dobra zabawa gwarantowana POLECAM !!!"
31 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Łukasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetna wokalistka!!! Ta płyta i trasa to ciekawe brzmienia i bardzo fajna muza!!! Polecam bo warto ;-) Na koncertach jest MOC :-)"
31 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Kasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było mi dane być na warszawskim koncercie i bardzo żałuję, że Szczecin jest tak daleko, bo z ogromną przyjemnością poszłabym jeszcze nie raz na koncert Natalii. Mega energia ze sceny, niesamowite, elektroniczne brzmienie nowych piosenek oraz tych nie co starszych. Gorąco polecam, pieniądze wydane na bilet nie będą stracone, a wręcz przeciwnie będziecie bardzo mile zaskoczeni :-)"
31 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
M. oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert! Wszystkim polecam! 8 plan to zupelnie inna Kukulska!??"
31 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
" Byłem na koncercie w Katowicach - fenomenalne wydarzenie! Natalia na żywo - tego nie można przegapić!"
31 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Trasa rewelacyjna. Co najważniejsza, znajduje się na niej każdy kawałek z płyty i świetne aranżacje dawnych hitów. Polecam dla każdego niezdecydowanego !!"
31 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Karo oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłam już na 6 koncertach z tej trasy i to co się dzieje na scenie przerasta wszelkie oczekiwania! Nowy materiał genialnie sprawdza się na koncertach :D Michał, Archie i Marcin robią czary na swoich instrumentach. Właściwie żaden koncert nie jest taki sam! Natalia grająca na Moogu też daje czadu. Widać, że cała czwórka doskonale się bawi i to się udziela. O wokalu chyba wspominać nie trzeba, bo że rewelacyjnie Nat brzmi na żywo wie każdy kto miał okazję słyszeć ją chociaż raz. "
31 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Marian oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Miałem przyjemność być na koncercie Natalii Kukulskiej w Olsztynie. Nowa płyta, to zupełnie inna podróż muzyczna autorskiego duetu Kukulska - Dąbrówka i jest to świetne! Kompozycje z albumu "Ósmy Plan" w wersjach koncertowych brzmią jeszcze ciekawiej. Brawo za ucieczkę z mainstreamu i odważne realizowanie swoich pasji! Trzymam kciuki i czekam na kolejny koncert!"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno