KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>5</b> na 5
średnia ocena to: 5 / 5
2
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Klub cmentarny, czyli szalone wdówki - Teatr Kwadrat

27 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Basia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny spektakl, półtorej godziny dobrej zabawy, dziewczyny grają doskonale, potrafią pokazać "charakterek " w swojej roli, a Marek Siudym - rodzynek w tym gronie - klasa sama w sobie. Polecam wszystkim - i tym po piędziesiatce i młodszym"
27 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ubawiłam się setnie, wzruszyłam. Podobno żyjemy w czasach, gdy nikt już nie chce oglądać na scenie Pań w "pewnym" wieku, gdy ich bolączki nikogo nie bawią i nie wzruszają. Eksperymentalnie, na spektakl zabrałam 14-letnią córkę. Śmiała się do łez. Panie w pewnym wieku? Tego nie można powiedzieć o żadnej z cudnych aktorek, zwłaszcza zaś o mojej ulubionej Ewie Kasprzyk. Wulkany energii. Brawo dziewczyny! "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno