KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.99</b> na 5
średnia ocena to: 4.99 / 5
211
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Accantus na żywo: Adrian Wiśniewski

28 czerwca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Gabriela oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Najcudowniejszy koncert i wszystko "
27 czerwca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Olga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cóż to komentować - ZA MAŁO - mogłabym słuchać tego Pana non stop :D"
27 czerwca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Mateusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobrze! "
27 czerwca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Tosia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczne, genialnie i niesamowite. Głos Pana Adriana wbił mnie w fotel (fotel był bardzo wygodny :D). Polecam wszystkim."
27 czerwca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Wiktoria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Recital pozostanie na długo w mojej pamięci, pan Adrian mistrzowsko zaśpiewał każdy utwór (nie mówiąc już o znakomitej grze aktorskiej). Emocje widowni sięgnęły zenitu podczas śpiewania przez pana Adriana słynnych "Sznurków władzy", "Miłość stanęła w drzwiach" (razem z piękną Sylwią Banasik) oraz piosenek z musicalu "Jeckyll & Hyde". Czas minął bardzo szybko, mam nadzieję, że uda mi się wybrać się na kolejne koncerty organizowane przez Studio Accantus! :)"
27 czerwca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Karolina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowny wieczór, cudowni ludzie. "
27 czerwca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Jacek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nie wiem jak sama impreza, natomiast brak możliwości zwrotu biletu ze względu na sytuację losową trochę mnie dziwi i zaskakuje w nowoczesnym świecie:) Nie wiem co na to prawo, ale wydaje mi się , że jeżeli mogę zwrócić każdy towar przy zakupie na odległość to i bilet takim towarem jest!"
27 czerwca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jak zawsze wspaniale"
27 czerwca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Bartłomiej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"PEŁNA PETARDA Adrian jesteś genialny :) przejechałem 180 km żeby tam być i się nie zawiodłem, mało tego powiem więcej 17 lip. też tam będę :) JESTEŚ GENIALNY POZDRAWIAM CAŁĄ EKIPĘ ACCANTUSA :)"
27 czerwca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Paula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niesamowita atmosfera, niezapomniane wspomnienia, niepowtarzalny występ...choć przy tym ostatnim mam nadzieję, że się mylę. Adrian pokazał się doskonale od strony wokalnej i artystycznej :D Utwory znane wcześniej z kanału zachwycały (w szczególności Konfrontacja i Arabska Noc ), natomiast nowe...wprowadziły fantastyczny komediowy nastrój, a wspólne śpiewanie integrowały z wykonawcą (Ty je wash, a one go). Polecam zawsze i wszędzie!"
27 czerwca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Julia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jeszcze raz dziękuję za wspaniały recital i niezapomniane wrażenia! Było genialnie! Nie mogę się doczekać następnych występów wokalistów studia Accantus! "
<<<   -   1  2  3  4  5   -   >>>
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno