KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>5</b> na 5
średnia ocena to: 5 / 5
4
liczba komentarzy
Komentarze dla:

3275 kg Orchestra

13 czerwca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Dominika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mało jest takich ludzi, którzy razem potrafią takie emocje przekazać ludziom. Są genialni w tym co robią, i mam nadzieje, że więcej ludzi pozna ich twórczość, bo warto!!! "
12 czerwca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Owacja na stojąco i kupiona płyta. 3275kg silnej dawki pozytywnych brzmień z miejscem na wielobarwne kompozycje, zabawę z dźwiękami i szczyptą improwizacji. Imponująco obiecujący projekt. Czekam na więcej!"
12 czerwca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Janusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Gdyby ktoś się wahał, czy pójść na koncert 3275 kg Orchestry, niech porzuci wszelkie obawy. Niezwykle urodziwa muzyka, podana z oszałamiającą ekspresją - po prostu buty spadają! Taki koncert to rzeczywiście - jak stwierdził Jerzy "Ojciec Dyrektor" Szczerbakow - niczym wybuch bomby atomowej! Żadne płyty, żadne nagrania nie są w stanie oddać tej energii, która na kształt fali tsunami zwaliła się z estrady. To jedno z tych wydarzeń, które, jeśli tylko ma się możliwość, trzeba KONIECZNIE zobaczyć."
12 czerwca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Maciej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja. Orkiestra wydaje się być organizmem jednokomórkowym. Dyrygenta prawie nie widać, jest on częścią orkiestry i sam też gra razem z całym składem doskonale bawiąc się muzyką. Energia, dynamit i to utrzymane w ryzach rytmu. Świetna zabawa, doskonały radosny nastrój przez cały koncert."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno