KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.9</b> na 5
średnia ocena to: 4.9 / 5
68
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Piotr Rubik

6 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Edyta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo się cieszę że mogłam być na tym koncercie w Katowicach w spodku. Na początku trudno mi było się wyciszyć, ale potem to już było cudownie. Bardzo odpowiadało mi poczucie humoru Pana Piotra Rubika,takie na moim poziomie dyskretne:)ten koncert na długo pozostanie w mojej pamięci. Bardzo odpoczęłam i szczerze polecam wszystkim. Rozpoczęło się punktualnie i trwało za krótko, czas szybko minął...więc to oznacza że było super:)!! i tak rzeczywiście było. "
27 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pięknie, polecam"
26 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Halina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super wrażenia!Niesamowita uczta dla ducha !P.Rubik i wykonawcy oddali się całkowicie wykonywanym utworom.Warto było wziąć udział w tym spektaklu.WSZYSCY byli poprostu CUDOWNI "
25 listopada 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Brygida oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przepiękny koncert, wspaniała atmosfera, wielkie talenty. Pan Rubik tak skromny a jakże charyzmatyczny. Cieszę się, że udało mi się namówić kilka osób, które również są pod wrażeniem talentu Pana Piotra i jego solistów, chóru i orkiestry. Dziękuję za to wydarzenie. "
12 października 2017
Ocena: 5 na 5

pl
BEATA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny występ, szkoda tylko że nie było chóru, orkiestry .."
6 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niezapomniane wrażenia. Piotr Rubik wraz ze wszystkimi wykonawcami, jak zawsze perfekcyjnie. Uczta dla duszy. Już czekam na natępny koncert."
5 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kocham muzykę Rubika i nie żałuję ,że poszłam na ten koncert choć siedząc wysoko na trybunach mięliśmy fatalny pogłos. Takie dudnienie ,że aż trudno było chwilami wytrzymać . Szczególnie basy dawały taki wibracje. Mój chłopak był tym zmęczony i zdegustowany. Nauczka dla nas żeby wybierać imprezy w innych obiektach a może wystarczy usiąść niżej.? Nie podobała mi się konferansjerka w momencie gdy padło ,że żona Pana Książka uderzyła z zazdrości jakąś kobietę??Ani to śmieszne ani godne naśladowan"
5 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wyśmienity! mimo tak ogromnej publiczności panowała baardzo kameralna atmosfera! :) Soliści... jak dobrze usłyszeć jeszcze taki poziom polskiej muzyki.. :) Muzyka Piotra Rubika jest po prostu piękna.. Nie chciałam wychodzić..."
5 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5

pl
MAREK oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam , warto wybrać się na koncert "
5 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert piękny i wzruszający. Wspaniałe głosy."
4 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert super,polecam wszystkim. Szkolenie przeciwpożarowe przed koncertem ? Słabe :( "
30 maja 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Aneta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały. Przepiękne kompozycje z przesłaniem, wybitne głosy solistów. Idealny prezent na Dzień Mamy. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w takim przedsięwzięciu. "
29 maja 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Dagmara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny występ. Było warto!!! "
29 maja 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Adam oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mile spędzony czas,Piotr Rubik stopniowo rozkręcał publiczność ,im bliżej końca koncertu tym lepsza zabawa muzycy porwali publiczność do wspólnej zabawy ,warto to przeżyć polecam."
22 maja 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert przepiękny i wzruszający. Trochę akustyka sprawiała problemy, ale być może dlatego że koncert odbywał się na dworze nad jeziorem. Na koniec płytka z autografem :)"
22 maja 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Karolina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ten koncert, to był prezent dla mojej mamy z okazji Jej nadchodzącego święta. Była wzruszona. Mnie także bardzo się podobało. Dziękuję !"
22 maja 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Czekałam na ten koncert długo. Szkoda, że nie było Zosi Nowakowskiej.Impreza super...prosimy takich więcej. Taka muzyka to ukojenie dla duszy w dzisiejszych zwariowanych i pędzących za kasą czasach. Pozdrawiam i czekam na więcej. "
22 maja 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Stanisaw oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pragnę podziękować za sprawne załatwienie zamówienia na koncert Rubika w Poznaniu, w dniu 21 maja 2017 roku. Koncert był wspaniały, dostarczając wiele pozytywnych emocji o przeżyć estetycznych! Jedyną niedogodnością było położenie sceny nad Malta z powodu braku możliwości dojazdu w pobliże samochodami. Dopisała też pogoda... Niewątpliwie Pan Piotr Rubik zasługuje na najwyższe wyrazy uznania i wdzięczności, jako jeden z najwybitniejszych polskich twórców! Serdeczne podziękowania! "
20 maja 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert, fantastyczna atmosfera, Piotr Rubik jest świetnym kompozytorem, dyrygentem, wykonawcą. Jego Zespół - po prostu cudowne talenty, które dzięki p.Piotrowi mogą rozbłysnąć. Po za tym b.dobra organizacja koncertu, ochrony hali i parkingów."
20 maja 2017
Ocena: 3 na 5

pl
Agi oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mam mieszane odczucia... Wydaje mi się, że te piosenki najlepiej jednak wychodzą z chórem, orkiestrą itp. a nie tylko z zespołem i solistami. Soliści piękne głosy, sposób poprowadzenia tego koncertu mnie nie porwał. No i to szkolenie przeciwpożarowe przed... Koncert to chyba nie miejsce na to???"
15 maja 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Łucja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały, uczta dla ducha, wielkie emocje, czekam na następny."
15 maja 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w tak cudownym koncercie. Mega doznanie, wzruszenie, ciarki na plecach. Soliści jedyni w swoim rodzaju mega utalentowani ludzie!"
15 maja 2017
Ocena: 4 na 5

pl
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały pod względem muzyki - jak zwykle u Piotra Rubika. Gwiazdkę odejmuje za zbyt glosna muzykę w stosunku do wokalu. Momentami artystów prawie nie było słychać i ciezko zrozumieć o czym śpiewają. Mimo wszystko polecam."
6 maja 2017
Ocena: 2 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Szanuję Pana Piotra bardzo i lubię Jego utwory. Psałterz, Tryptyk i Golgotę znam prawie na pamięć. Jednak koncert w Łodzi bardzo mnie rozczarował. Było stanowczo za głośno, a zwłaszcza podkład muzyczny w stosunku do solistów, których czasem nie można było zrozumieć a nawet usłyszeć. Ja się nie znam, ale czy na tym polega współczesne prowadzenie koncertów? Szkoda........"
26 lipca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Ryszard oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Czekam na płytę. Mam wszystkie poprzednie"
5 lipca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Agata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w tak cudownym koncercie. Wielokrotnie napływały łzy do oczy ze wzruszenia nad przesłaniem, jestem dumna że Polacy są tak zdolni i mogą stworzyć takie dzieło , które poruszy serca ludzi w różnym wieku z różną wrażliwością. "
1 lipca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"super koncert -duet klasa swiatowa.solisci rewalacja"
29 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert. Dla ludzi wrażliwych na muzykę - mega doznanie. Ciary na całym ciele"
28 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe przeżycie, rewelacyjni soliści - szczególnie mała Olivia! Jestem pod wrażeniem :)"
27 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Konrad oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Naprawdę świetny koncert, uczta dla ucha i ducha :) Dziewczynka Oliwia - solistka ma naprawdę dojrzały głos, który po prostu zachwyca, otrzymała brawa na stojąco po jednej z pieśni, które zaśpiewała."
27 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Rafal oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja! Warto było zakupić bilet i być uczestnikiem prapremiery. Koncert ten będzie także w Krakowie na Rynku Głównym 26 lipca, wstęp bezpłatny - polecam!"
27 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Wiktoria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert był piękny i bardzo wzruszający. Najlepiej dobrany prezent ma urodziny dla mamy! Nigdy nie widziałam jej tak szczęśliwej! Byliśmy całą rodzinką i wszyscy wyszliśmy pełni emocji. Polecamy kupbilecik.pl! A Piotr Rubik był niesamowity "
27 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert ,wspaniali artyści , wspaniali soliści , w tym bardzo utalentowana 14 latka z niesamowitą barwa głosu :) zresztą wszyscy soliści niesamowici, cudny chór z Wrocławia, wspaniała ,cudnie brzmiąca orkiestra Filharmonii z Kielc..naprawdę super ..Piotr Rubik.. jego muzyka chwyta za serce a wszystko to z cudnymi słowami Zbigniewa Książka :) po prostu genialne...kilka tysięcy osób na koncercie , owacje na stojąco i kilka bisów :) Ogromne przeżycie duchowe ! Jezus Miłością !:)Dziekuję"
27 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert rewlacja- muzyka, teksty i wykonanie- na najwyższym poziomie. Wszystko takie piękne, polskie. Niezapomniane wrażenia."
27 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wielka rzecz. Rewelacja."
22 marca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Daniel oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjny koncert, byliśmy z całą rodzinką i do dzisiejszego dnia nucimy piosenki Rubika :) Soliści , orkiestra i chór świetnie się ze sobą bawili i to chyba też wpłynęło na atmosferę koncertu. Bardzo emocjonalny, pełen radości, wzruszenia, ale i smutku...zadumy. Nie wiem jak Rubik to robi, ale jego muzyka trafia do najdalszych zakątków duszy. My byliśmy zachwyceni. Sam Rubik mile zaskakuje swoją autentycznością, energią i pasją :) Jedyny minus koncertu to rzeczywiście nagłośnienie. "
16 marca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Marlena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert, jestem zachwycona - dziękuje :)"
15 marca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było warto, nie żałujemy, chętnie obejrzymy kolejny niesamowity koncert."
10 marca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pan Piotr Rubik to showman nad showmenami. Poza doskonała muzyką sam zapowiadał utwory przemycając nam garstkę informacji o jego prywatnym życiu czy zespołu. Dyrygował przy tym taaaak żywiołowo - skupiając na sobie sporo uwagi. Cudownie,że On jest "N A S Z" POLSKI Chętnie wybrałabym się na taki koncert ponownie "
9 marca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niezapomniany koncert. Cudowna muzyka w wykonywaniu świetnych solistów."
9 marca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Marzena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert pełen wrażeń i łez..cudny...pełen emocji. Koncert w pełni profesjonalny..mistrzowskie przygotowanie, a soliści, chór...i sam.Piotr Rubik..ach....cóż można napisać.. Nie ma.takich słów, które wyraziły mój zachwyt! Jeszcze więcej Rubika poproszę.. Częściej!! ????????"
9 marca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Patrycja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert! Niesamowite przeżycie! Daję pięć gwiazdek mimo tego, że operator dźwięku/ nagłośnienia momentami zasypiał, spóźniał się z włączeniem mikrofonów. Za to operator światła rewelacja, świetne wyczucie."
9 marca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert!"
9 marca 2016
Ocena: 4 na 5

pl
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Opracowanie utworów do oratorium przez Mistrza Rubika bardzo profesjonalne jak i śpiew solistów i gra orkiestry. Jedną gwiazdkę odejmuję za nagłośnienie - niestety nie wszystkie utwory były zrozumiałe - mam porównanie z zeszłorocznym koncertem Sztaby w Azotach i tam było duuużo lepiej nagłośnione. Duuuży minus za nagłośnienie. "
19 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Karol oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały, cudowny koncert pełen atmosfery miłości. Spędziłem z Żoną bardo romantyczny wieczór!"
18 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Zofia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert i atmosfera. Bilety też dostarczone błyskawicznie i bez żadnych zastrzeżeń. Bardzo dziękuję i polecam:)"
18 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert i atmosfera - rewelacja. Kto kocha piosenki Rubika, na pewno się nie zawiódł, same największe przeboje. Świetny Piotr Rubik w dwóch rolach - prowadzącego i dyrygenta. Zastrzeżenia mam jedynie do nagłośnienia. Momentami soliści nie byli dobrze słyszalni, zagłuszała ich muzyka. Sama jakość dźwięku, też nie najwyższym poziomie. Ale orkiestra i chór, soliści - fantastyczni. Chętnie wybrałabym się jeszcze raz."
18 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Ewelina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kupiłam dla mamy i teściowej. Wróciły bardzo zadowolone :-) Polecam!"
18 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Leszek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo pozytywne wrażenie... Warto polecić....."
17 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
bożena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wczorajszy koncert to dla mnie super pozytywna energia.Pan kompozytor i zarazem dyrygent niezwykła osobowość.Soliści to po prostu uczta dla uszu. To cudowne że artyści w tak piękny i wzniosły sposób pokazują nam miłość.Polecam-)))"
<<<   -   1  2   -   >>>
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno