KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>2.67</b> na 5
średnia ocena to: 2.67 / 5
3
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Best of Musicals

20 marca 2013
Ocena: 4 na 5

pl
Iza oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Artyści bez żadnych zarzutów, gorzej z organizacją i nagłośnieniem-totalna klapa! Hala Stulecia kompletnie nie nadaje się na takowe występy. Kto ma zarzuty do artystów chyba po prostu nie ma słuchu i dobrego zdania ;) a co do choreografii-jakby była, nie byłaby wykonalna na tak malutkiej scenie. poza tym, miała być to forma recitalu, więc sugeruję niezorientowanym że chodziło o wykonanie głównie wokalne. 4 za fatalną organizację-jeszcze raz."
8 marca 2013
Ocena: 1 na 5

pl
AiŁ oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dla ludzi wiedzących, czym jest prawdziwy musical-totalna żenada. Czwórka weselnych, podstarzałych grajków, wydających się zawstydzonymi tym,że muszą śpiewać i zmieniać nogi do rytmu(bo choreografią tego nazwać nie można).Strata pieniędzy , a nawet-naciąganie.Spodziewm się,ze dwa razy w to samo miejsce nie trafiają....Plakat sugerują Lloyda Webbera, a rzeczywistość...cóż..jarmarczna."
8 marca 2013
Ocena: 3 na 5

pl
Waldemar oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Marnej jakości widowisko,czułem się jak w jakiejś tancbudzie, ten kto wybrał to widowisko do przedstawienia w Hali Stulecia powinien walnąć się młotkiem w łeb, Hala nie jest dla takiej hałtury.Pozdrawiam."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno