KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>5</b> na 5
średnia ocena to: 5 / 5
3
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Agnieszka Maciaszczyk

12 kwietnia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Maciej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niesamowity koncert w bardzo kameralnym klimacie! Wspaniałe kompozycje i instrumentacje utworów, wykonanie na bardzo wysokim poziomie, profesjonalizm bijący od każdego z muzyków obecnych na scenie. Ogólnie była to muzyka, która na długo po zakończeniu koncertu została w mojej głowie. Gdyby była okazja po raz kolejny usłyszeć ten występ, nie wahał bym się ani chwili. "
8 kwietnia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Nina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny występ. Piękny głos wokalistki, ciekawe aranżacje. Doskonali muzycy. Prowadząca - piątka z plusem. Jedyny minus - dla mnie zbyt duże nagłośnienie. Pozdrawiam, na pewno odwiedzę jeszcze to miejsce. Nina "
6 kwietnia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo klimatycznie super koncert polecam"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno