KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.94</b> na 5
średnia ocena to: 4.94 / 5
2939
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Stare Dobre Małżeństwo

27 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert Starego Dobrego Małżeństwa był wspaniały, niezapomniany i bogaty we wzruszenia! Ja cofnęłam się w czasie o jakieś 20 lat. Znów poczułam te wszystkie emocje... I gdyby SDM odwiedzał częściej Stargard- myślę, że poszłabym na KAŻDY z ich koncertów. ---Jeszcze raz POLECAM!--- WARTO BYŁO!!!!---Czekam na więcej!!!"
27 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"było to irracjonalne przeżycie..doskonałe i niepowtarzalne"
27 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Po prostu - rewelacja! Pięć bisów mówi samo za siebie."
27 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert piękny, jak każdy koncert SDM. I jak zawsze czuję niedosyt.Ale już wkrótce wybieram się na kolejny koncert. Sprzedaż biletów bardzo sprawna:)"
27 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Dobrawa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Genialne wydarzenie, cudowny nastrój, panowie się rozwijają, jestem baardzo zadowolona. Dawno nie byłam na tak dobrym koncercie, niesamowite przeżycie. :)"
27 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Co tu dużo pisać-koncert wspaniały. Trwał 2,5 godz., ale nie ma co ukrywać, że serca publiczności zabiły goręcej, gdy zespół podczas kolejnych bisów wykonał swoje hity sprzed lat. Ciarki przechodziły mi po plecach. dawno tak się nie wzruszyłam. "
27 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Wioletta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert, czekałam na SDM ponad 20 lat. Przydałoby się kilka starych kawałków, widownia chciała pośpiewać. Zakup biletów w porządku. "
27 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
mariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"bilety załatwione sprawnie i szybko, koncert jak zwykle ok"
27 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
violka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo łatwa i szybka forma zakupu biletów. Sam koncert piękny i nastrojowy. Wokalista rzetelny i akuratny pozwalający sobie na sporadyczną improwizację."
27 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Jurek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert mimo niewielu starych przebojów; widać, że zespół ciągle szuka "nowych szlaków" ... super ; na widowni widać,że rośnie nowe pokolenie słuchaczy."
27 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Topielica:) oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ciepły cudowny głos,wspaniała muzyka a teksty no cóż najbardziej lubię te o miłości ale bez odrobiny smutku i cierpienia brakowałoby w tym świecie równowagi.Odleciałam i było mi b.dobrze i w tym miejscu i czasie wśród tych ludzi(cieplutko a na dworze mróz).Ostatnio byłam na koncercie SDM 20 kilka lat temu więc trochę przeniosłam się w czasie.Zakup biletów bajecznie łatwy i prosty,gorzej z mozliwością zwrotu."
26 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Slawek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo nastrojowy, peatycki bunt wobec rzeczywistoscim, wspomnienia z mlodosci, bardzo fajne brzmienie w obecnym składzie, no moze poza jednym utworem gdzie jakis dysonans slyszalem, ale ogolnie wyszedlem mlodszy :)"
25 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert super, chłopaki szanują słuchaczy, wykonują rzetelnie swoją pracę, koncert pełen refleksji. Zakup biletów prosty, polecam. Pozdrawiam serdecznie"
24 stycznia 2014
Ocena: 1 na 5

pl
Olga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów - OK! Koncert - nie warto komentować. Więcej nie kupię."
14 stycznia 2014
Ocena: 3 na 5

pl
Wojtek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Drugi koncert w Płocku i za mało starych piosenek Pan Krzysztof wspomniał że nie chce się powtarzać ale nie wszyscy przyszli drugi raz ,zakup biletów ok."
13 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Monika i Marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert pełen refleksyjnej nastrojowości. Nowe otwarcie z nową płytą - zdecydowanie udane i głęboko zapadające w zakamarki duszy. I jak każdy z koncertów SDM, w jakich zdarzyło mi się brać udział, ten także z pełną wiarą i mocą dostarczył iskierkę nadziei, że jednak warto być, warto żyć - mimo wszystko i naprzeciw wszystkiemu."
13 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Bożena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super, wielkie dzięki za niesamowite przeżycia , ten głos i ogromną kulturę osobistą. wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok."
12 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Waldek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert na jaki czekałem, super pod każdym względem ... polecam. Zakup biletów prosty, szybki, bezproblemowy ...."
12 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Darek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo ok. Niestety, pomiędzy pierwszym koncertem SDM, na jakim byłem ok. 25 lat temu w Toruniu, a tym w Płocku bardzo oddaliłem od tego rodzaju estetyki."
12 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Artur1963 oceniając napisał(a) dodatkowo:
" Cieszy mnie forma wokalna Krzyśka, zachwyca brzmienie instrumentów, ciut martwią teksty wskazujące nieustanną walkę z rzeczywistością... Koncert świetny choć początkowo bardzo przygnębiający. Wyszedłem jednak odprężony dzięki drugiej części, żywszej i pozostawiającej nadzieję."
12 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Hubert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert miodzio.mały zgrzyt z podwójnymi biletami szybko załatwiony przez obsługę. Wykonawcy.sdm to profesjonaliści budujący wspaniałą atmosferę koncertu,bisów i spotkania z publiką pozdrawiam."
8 grudnia 2013
Ocena: 4 na 5

pl
Magda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nowa płyta muzyka świetna teksty niekoniecznie. Ale wielki szacun za kulture w stosunku do gorzowskich widzow (bisowanie bisow) i stare piosenki, wielkie dzięki i błogosławieństwa na kolejne lata"
8 grudnia 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Aneta Dotka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert rewelacyjny- doskonała interpretacja tekstów Rybowicza przez Krzysztofa Myszkowskiego przy świetnej grze muzyków. Przekaz ze sceny prawdziwy. Zakup biletów-polecam również"
8 grudnia 2013
Ocena: 5 na 5

pl
BaAn oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert rewelacyjny!!! chciałoby się ich słuchac na żywo 24h. Polecam"
8 grudnia 2013
Ocena: 5 na 5

pl
honorata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"koncert wspanianiały uczta dla duszy zakup biletów przez kupbilecik super"
8 grudnia 2013
Ocena: 5 na 5

pl
mouse oceniając napisał(a) dodatkowo:
"A ja dziękuję za talent i pasję Krzysztofa Myszkowskiego! Koncert piękny, pełen nostalgii przy starych znanych "przebojach", a przede wszystkim zadumy przy tych nowych. "
8 grudnia 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Darek i Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczny koncert...ponad dwie i pol godziny z pieknie wykonana poezja najwyzszych lotow...promocja nowej plyty ale i kilka smakowitych utworow z przeszlosci-doskonaly kontakt zespolu z publicznoscia...jesli ktos jeszcze sie zastanawia nad pojsciem na Stare Dobre Malzenstwo niech wyzbedzie sie wselkich zahamowan bo NAPRAWDE WARTO!!!"
8 grudnia 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Aneta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w Gorzowie na najwyższym poziomie. Głos Krzysztofa - nieziemski. Cudowni muzycy. I jak to trafnie ujął Krzysztof - wszyscy MY słuchający SDM (czyli lubiący poezję), możemy czuć się wyróżnieni. I już mam swoje perełki na nowej płycie: V, IX, X i XI. Zakup biletów też bez problemu. Oby grali nam jak najdłuzej:)"
30 listopada 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Nol oceniając napisał(a) dodatkowo:
"koncert super!!! brawa dla zespołu że wciąż się rozwija i nie odcina kuponów jak robia to inni. Dzieki temu my publiczność też nie stoimy w miejscu!!"
21 listopada 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Franek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert, 3 godziny muzyki, piosenki raczej nowe, ale nie zabrakło paru tych, które zna każdy, polecać oczywiście chyba nie trzeba. Łódzka filharmonia robi wrażenie."
20 listopada 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w moim przekonaniu znakomity. Nowa płyta "mądrość mówi" jest naprawdę rewelacyjna. Do tego zespół zagrał prawie wszystko to czego oczekiwałem ze starego repertuaru. Wielki ukłon za tak długi 2 i pół godzinny koncert. Dla mnie jest to dowód na szacunek z jakim zespół i jego lider traktują odbiorców."
19 listopada 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byliśmy z mężem na koncercie po wielu latach - tym razem również z córką. Jestem pod dużym wrażeniem drogi, jaką przeszedł zespół. Gratuluję i tak trzymajcie. Dojrzałe !!! (nie pesymistyczne, ludzie - czasami trzeba pomyśleć, a nie tylko czekać na Stachurę) teksty, świetna muzyka. Myślę, że każdy ma prawo do własnego rozwoju i dojrzałości, która przychodzi z wiekiem i nie mamy prawa żądać od SDM, aby zamknął się w sentymentalnych naszych wspomnieniach. Tak trzymajcie. Zakup biletów - polecam."
19 listopada 2013
Ocena: 3 na 5

pl
violcia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"zakup biletów bez zastrzeżeń - polecam. Koncert dla prawdziwych fanów pewnie ok, ja jako osoba towarzysząca nie złapałam bakcyla!"
18 listopada 2013
Ocena: 2 na 5

pl
stiv oceniając napisał(a) dodatkowo:
"brakuje tekstów Stachury szkoda, zakup biletów rewelacja "
17 listopada 2013
Ocena: 4 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert podobał mi się, choć liczyłam na więcej utworów starszych.Zakup biletów bez problemów - polecam!"
17 listopada 2013
Ocena: 4 na 5

pl
Madzia i Ania z oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pokładałam troszkę większe nadzieje z koncertem, jak dla mnie za mało starych utworów. Rozumiem, że zespół idzie do przodu ale wczoraj chyba zrozumiałam, że ja już nie idę w tym kierunku muzycznym... Oprawa sceniczna super, chłopaki dali z siebie dużo, było troszkę żartu i wspomnień. Ogólnie jestem zadowolona! JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WYBORU MIEJSC! MIAŁAM CHYBA NAJLEPSZE W CAŁEJ FILHARMONII! I TO DZIĘKI "KUPBILECIK.PL" Polecam tą formę zakupu. "
17 listopada 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert, z nowymi piosenkami trzeba się osłuchać, to na pewno nie będą już takie przeboje jak te z przed lat, ale warto posłuchać ."
16 listopada 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Ewelina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo udany, nowa płyta trochę inna od pozostałych, ale chyba o to właśnie chodzi, dzięki temu widać, że zespół muzycznie ciągle się rozwija. Jestem zachwycona Bolem Pietraszkiewiczem !!!! Zakup biletów szybki, łatwy i przyjemny."
21 października 2013
Ocena: 1 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wybrałam się z mężem na koncert Starego Dobrego Małżeństwa mając w uszach brzmienie sprzed ponad 20 lat i takiego oczekiwałam. Niestety teksty niesympatyczne, pesymistyczne a 3 przeboje np. manowce zaśpiewane z wielkim smutem. Nie polecam. Zakup biletów rewelacyjny."
20 października 2013
Ocena: 4 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przeżycie niezapomniane, aczkolwiek spodziewałam się więcej starszych przebojów ale i tak było warto"
17 października 2013
Ocena: 4 na 5

pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety po prostu kupiłam i miałam od zaraz. "
16 października 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety on-line to idealne rozwiązanie, polecam! Wczorajszy koncert SDM przeniósł mnie do odległych studenckich lat, było bosko, choć do retoryki najnowszej płyty dojrzewam:)!Gratuluję Złotej Płyty!:)"
16 października 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Jacek.G oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Krzychu więcej optymizmu, zarażać smutkiem, już chorych ze smutku kiepska sprawa, może to taki nienajlepszy okres życia?, radość kryje się w zakamarkach trzeba sił by ją odszukać i z powrotem pokosztować. Zakup biletów przez Kup bilecik baz problemów, polecam."
16 października 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Jarek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Znakomity Koncert, Pierwszy raz byłem na Koncercie SDM, Znakomita Atmosfera Widowni z klimatem, Muzyka Uspokaja i kołysze bardziej niż słuchając Płyt SDM. Polecam Wszystkim. Zakup biletów bez problemów, Polecam"
16 października 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów bardzo szybki i bezproblemowy, polecam. Koncert melancholijny, piękny, dużo nowości, muszę się z nimi osłuchać ;)"
16 października 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Magda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów - szybko i bez problemów, a koncert rewelacyjny :)"
16 października 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Zosia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"polecam! bezproblemowy zakup biletów, świetny koncert"
16 października 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Gosia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"zakup biletow przez internet - bardzo sprawnie wszystko załatwione. Sam koncert SDM-u juz troche gorzej. Dobrze ze był Roman. Fajnie się uśmiechał , gdy grane były stare kawałki. Publicznosc tez reagowała lepiej na stare piosenki. Za duzo tych nowosci..."
16 października 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Mariola oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super!!! Idealna forma zakupu. Odbiór bajka :-) Serdecznie pozdrawiam pośrednika- My Travel z ul.Kasprowicza. Życzliwi i bardzo pomocni. "
16 października 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Leopold oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo przyjemny koncert. Na szczęście nie był to koncert "The best off.." co nie znaczy, że zabrakło przebojów"
<<<   -   51  52  53  54  55  56  57  58  59   -   >>>
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno