KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.95</b> na 5
średnia ocena to: 4.95 / 5
3981
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Stare Dobre Małżeństwo

26 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów bez problemu. Koncert super. Ogólnie wielki pozytyw!"
25 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Awith oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert rewelacyjny! Inteligentne teksty świetna gra na gitarze i kilkukrotne bisy zasługują na pochwałę! Zakup biletów wygodny i prosty."
25 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert. Mądre słowa, dobra muzyka, magiczna, niezapomniana atmosfera. Polecam gorąco. Zakup biletu rewelacyjny: wygoda i komfort :)"
25 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Ania i Rafał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przepiękny koncert w Ich wykonaniu, dużo humoru, przepiękne teksty,... coś pięknego :)"
25 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Kinga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert mega! Chłopaki wymiatają na gitarach a ich piosenki tworzą magiczny nastrój, którego nigdy się nie zapomina. :) Oby więcej takich zespołów, które nie wyśpiewują pustych tekstów. Na pewno pójdę jeszcze kiedyś na ich koncert. ;) Chłopaki nie gwiazdorzą tylko są skromni i uzdolnieni! I to są prawdziwe gwiazdy. Kocham ich "
24 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Marek i Sylwia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Powalające doznanie jak zawsze. Grajcie do końca świata i o jeden dzień dłużej!!! - wszystkiego dobrego! "
18 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Gosia i Przemek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"panowie dali radę naprawdę"
17 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"zespół Stare Dobre Małżeństwo to jeden z moich ulubionych, zagrali bardzo fajny koncert w Zambrowie 16 maja 2015-głównie grali piosenki nowe promujące nową płytę 'kompresja ciszy" - zespół się rozwija-Bolek daje fajne wstawki na gitarze elektrycznej; jednak dla mnie indywidualnie najbardziej podobały się starsze piosenki:) fajna strona www.kupbilecik.pl ---można wybrać miejsce na widowni, dokonać zapłaty:) grajcie anioły...:)"
16 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"O koncercie w Warszawie: Całe szczęście zaczął się kilka minut po czasie, bo bym nie zdążyła. Zziajana przez pierwsze piosenki słyszałam swoje dudniące serce i kroki pewnej panienki, opisanej niżej dobitnie. Później to już była tylko poezja i blues :). Zespół - Marzenie. Koncert doskonały. Nowa płyta "Kompresja ciszy" jest już bardzo moja. Wszystko (płyta i koncert) tak się pięknie złożyło akurat chwilę przed moimi urodzinami. Wyszedł wspaniały prezent. Dziękuję i pozdrawiam SDM."
16 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"SDM jak zwykle oderwał nas od zwykłej codzienności i przeniósł w zanikający świat poezji śpiewanej ,chwilowej zadumy nad codziennym pędem, jego sensem i celem. Doskonały kontakt z publicznością, może nieco bardziej oziębłą niż to drzewiej bywało... Jednym słowem wrażenia jak zwykle niezapomniane. Gorąco polecamy!"
15 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Monika i Aga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko godne polecenia. SDM rewelacyjne, atmosfera ciepła i przyjazna. Polecam polecam. Zakup biletów tez ok"
15 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Genowefa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów jasny, przejrzysty i logiczny. "Koncertowo" zrealizowałam wreszcie swoje marzenie od lat wielu. Filozoficzne teksty, a nich afirmacja życia. Świetna muzyka i harmonijka ustna! Klimat Boba Dylana.Wielka Uczta!"
15 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Darek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały, jak zawsze. Zakup biletów bezproblemowy. Jedyny minus to cipa z 3 rzędu wychodząca 6 razy z sali, stukająca swymi podkutymi raciczkami, w czasie najlepszym utworów. Czysta profanacja albo pierwsza cieczka. Zero reakcji organizatorów."
15 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Natalia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert, jak każdy SDM na najwyższym poziomie. Polecam :)"
15 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Lidia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert rewelacyjny. Atmosfera bardzo ciepła i rodzinna. Dobrze zorganizowana impreza, bardzo wygodne fotele na sali i działająca klimatyzacja. Zakup biletów bezproblemowy. Jestem bardzo zadowolona. Więcej takich imprez."
15 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Janina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów bezproblemowy a koncert to dopiero frajda! Najpiękniejsze, że czwórka nastolatków, która z nami była (nastolatkami wspartymi VAT) tak samo świetnie się bawiła. :)"
15 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Beata i Łukasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"miło się ich słucha i równie miło na nich patrzy, widać i słychać że Panowie czują to co robią. Polecamy !!!"
15 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
dominik oceniając napisał(a) dodatkowo:
"SDM jak zawsze magiczno - genialnie. To była prawdziwa eksplozja kompresji ciszy :D A z biletami nie było żadnych problemów: zamawiam, płacę, drukuję, przychodzę na koncert i cieszę się, że jestem!"
15 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały jak zawsze . Świetna forma wykonawców . Inteligentne i dowcipne komentarze Krzysztofa Myszkowskiego okraszają całość . Kocham twórczość SDM . Jeśli chodzi o zakup biletów wszystko odbyło się bez żadnych komplikacji . Gorąco polecam ."
15 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
KATARZYNA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Miłość moja do SDM trwa od blisko 25 lat i załamała mnie kilka lat temu informacja o rozwiązaniu grupy. Wczorajszy koncert w W-wie był wyczekany ale i budził lekki niepokój - jak zabrzmi nowy skład, czy sprawdzona twórczość nie straci na jakości a nowa nie rozczaruje?...Dziś jestem po, zachwyt absolutny od wczoraj mnie nie opuszcza;),artyści pomimo przemian dają doskonale radę a nowe tchnienie i utwory zaskoczyły mnie. ...pozytywnie zaskoczyły; )!"
15 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Ania oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Na koncercie SDM byłam po raz pierwszy, chociaż piosenki znam do bardzo dawna. Wielką rozkoszą wysłuchałam nowego repertuaru zespołu a stare piosenki porwały mnie w czas wspomnień. Usłyszeć na żywo ukochaną Glorię - cudowna sprawa :). Z całą pewnością nie był to mój ostatni koncert. Do zobaczenia :)"
15 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Piotr i Roza oceniając napisał(a) dodatkowo:
"SDM jak zawsze cudowny.Polecamy kazdemu niezdecydowanemu.Pieknie przekazane wartosci,super muzyka.!!!!!"
15 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Aleksander oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Co do koncertu to był prześwietny, znam SDM odkąd byłem małym chłopcem a to był mój pierwszy koncert. Widać, że Panowie umieją zadbać o publiczność, wracali z 5 razy na bis :> To było bardzo uprzejme z ich strony. Świetnie wykonywali wszystko a ja uwielbiam kontrabas. Co do samego kupbilecik.pl to pojechali sobie w ch*ja, zamówiłem bilety a dostałem zupełnie co innego i 6 biletów porozrzucali po połowie sali także z rodziną siedzieliśmy wszyscy oddzielnie. Już więcej nie skorzystam z ich usług"
13 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Bernard oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w Wołominie był niesamowity. To był mój drugi koncert SDM, na poprzednim byłem 27 lat temu w Warszawie w klubie studenckim Remont. Na ostatnim koncercie byłem z żoną i synem, którzy "zarazili" się ode mnie tym zespołem. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem, zwłaszcza pełnych emocji końcowych 8 biegów. "
12 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Artur oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Firma godna zaufania, bilet zaakceptowany. Mogę jak najbardziej polecić."
11 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
JACEK oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłem pierwszy raz na koncercie SDM i jestem pod wrażeniem, wybieram się na następne koncerty jak tylko będą. Wszystko co widziałem i usłyszałem było super."
9 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Kesanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert SDM w Wołominie udowodnił znakomitą formę intelektualną artystów? Repertuar (stare dobre piosenki i nowe ? równie dobre powiązane błyskotliwymi komentarzmi lidera i jednoczśnie konferansjera) skłaniał do głębokich refleksji. Cztery bisy na stojąco. Sala pełna rozentuzjazmowanych słuchaczy. Warto było spędzić wieczór z SDM - boska kąpiel w najczystszej krynicy brzmień..."
9 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Milena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niesamowity koncert! Połączenie nowych utworów ze znanymi wszystkim klasykami w odpowiednich proporcjach, doskonale instrumentalnie i liczba bisów... dwucyfrowa! Jesteśmy zachwyceni :-)"
9 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Darek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"To był mój trzeci koncert SDM. Niewątpliwie najlepszy. I choć nowe piosenki już nie porywają tak, jak nieśmiertelne stare kawałki, to jednak zespół ten ma coś takiego w sobie, że ciarki chodzą po plecach. Bisom nie było końca, solista i serce zespołu, miał już wyraźnie dosyć, ale co zrobić - widownia nie chciała kończyć tego koncertu. To cudownie, że ten zespół wciąż jest..."
8 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Łukasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"To był mój drugi koncert SDM i musze przyznać.. że bez cienia wątpliwości wybiorę się też na trzeci :) Dla takich właśnie wydarzeń warto żyć na tym świecie!"
4 maja 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Danusia i Alfred oceniając napisał(a) dodatkowo:
""SDM" im starsze, tym lepsze. Polecamy wszystkim. Pozdrawiamy."
27 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert SDM w Strzelinie jak zwykle pełen wrażeń, emocji, wspomnień, strawy duchowej... Na pewno pójdę na kolejny :) Polecam tez każdemu. Niezapomniane wrażenia. Niezwykle inteligentni wykonawcy. Utwory i nowe i stare. Pośpiewać wspólnie też było można. Sala pełna i kilka bisów - aż żal było wychodzić. Na koniec autografy i zdjęcia z członkami zespołu. Bardzo, bardzo polecam każdemu :)"
26 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Małgosia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"SDM sprawił, że wiele lat temu postanowiłam nie "wchodzić na smugę światła" Cóż tu więcej powiedzieć: dziękuję wam, wasze utwory są jasną nitką szlaku wijącą się przez wichrowe szczyty i zielone doliny naszego życia. Dobrze jest mieć taką pomocną dłoń nawet jeśli jest to "tylko" piosenka."
22 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert, cudowna atmosfera, poszłabym jeszcze raz, do następnego :-)"
20 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Magda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert, polecam każdemu, kto się jeszcze zastanawia. "
20 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Kasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"SDM to jedyny zespół na którego koncerty mogę chodzić bez przerwy. Z utęsknieniem czekam na każdy następny. Każdy ich występ jest inny i na każdym można usłyszeć jakąś nową piosenkę, lub nową aranżację starej piosenki (np. Nie Brookliński most) od pierwszego (mojego) ich koncertu (jakieś 10 koncertów temu) czekałam na Bluesa dla Małej ...wreszcie się doczekałam 18 kwietnia w Nowym Sączu!"
20 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Rafał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pan Krzysztof im starszy tym lepszy, świetny głos; Bolo to naprawdę rewelacyjny gitarzysta, a pan Ziobro także świetny! Ogólnie cały koncert mega!"
19 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Gosia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert :-) Ani odrobiny udawania, szczere emocje...i "starocie" i nowości trafiają do serca."
19 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Ania i Mariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sala pełna StraoDobrych Ludzi, wśród nich najbliżsi, atmosfera magiczna, w której nawet wyszeptane "ciii" pana Krzysztofa brzmi jak poemat... Kompresja Ciszy.. poczuliśmy to... do następnego... :)"
19 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert, super atmosfera. Poleca wszystkim :)"
19 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Ania oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowny powrót do najgłębszych zakamarków duszy. SDM stare, ale jakby nowe, odświeżone i te solówki.... Gorąco polecam!!!!! "
17 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Małgosia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały i niezapomniany koncert. Nowe świetne utwory, jak i nieśmiertelne klasyki. Gorące podziękowania za karaoke i bisy."
17 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert , niesamowite wrażenia :) Polecam ""
14 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Łukasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert , niesamowite wrażenia :) Polecam "
11 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Rafał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przeszedłem przez wszystkie etapy grupy SDM, obecna formacja jest inna od poprzednich i to daje możliwość poznawania Krzyśka od nowa. Koncert idealny. Mój znajomy powiedział: "Mało jest zespołów, które grają tak dobrze jak na płycie". Po prostu emocje wyższego lotu. Za miesiąc wybieram się znowu :D"
11 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Basia i Darek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Coś niesamowitego, Artyści, teksty, gra, kontakt z publicznością, nawet karaoke było... ;) Genialnie!!! Bolek wymiatacz elektryków!!! Nasze serdeczne gratulacje tak trzymać Chłopaki jesteście jeszcze bardzo młodzi wszystko przed Wami!!!!!"
9 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Sandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Miód na uszy.. organizator OK. Kupno biletów - bezproblemowo. Polecam!!"
1 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Mira oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudnie...po latach "rozwodu" z SDM znowu jestem w nich zakochana... Koncertowy "Nie brookliński most" jeszcze brzmi w mojej głowie. Bolo powalił mnie na kolana swą grą..."
31 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Darek i Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert,dużo nowych utworów,równie dobrych jak tych starych z przed lat.GORĄCO POLECAMY!!!!!!!!!!!"
30 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Edyta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert dla wszystkich koneserów tej świetnej kapeli, dużo nowych utworów ale i stare, niezapomniane hity.POLECAM!!"
<<<   -   62  63  64  65  66  67  68  69  70   -   >>>
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno