KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.94</b> na 5
średnia ocena to: 4.94 / 5
3815
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Stare Dobre Małżeństwo

11 czerwca 2013
Ocena: 4 na 5

pl
ziuch oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert, jak zwykle, bardzo dobry. Dobór repertuaru może trochę ponury, ale w drugiej części koncertu "stare baby wyły do górskich przyśpiewek" ;) i było jakby przyjemniej. Osobiście wolę ten stary repertuar, chociaż i wśród nowszych utworów udało mi się usłyszeć coś, co mi się spodobało (nie każdy musi znajdować przyjemność w poezji Pana Rybowicza). KupBilecik to bardzo dobry pomysł na zakup biletu bez wychodzenia z domu."
11 czerwca 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Z biletami żadnych problemów, koncert świetny. Super brzmienie - Bolo wymiata. Kawałki z nowej płyty (właściwie obydwu płyt) fajne, choć liczyłam na Zuzannę. Ale za to Oswojony był."
1 czerwca 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Robert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"''Zakup biletów z serwisu KupBilecik - bez jakichkolwiek problemów i zastrzeżeń. Jeśli chodzi o sam koncert - wspaniały. Moim zdaniem grupa idzie w dobrą stronę teksty są trochę kontrowersyjne ale taki właśnie jest teraz nasz świat. Dla nie zadowolonych pozostają dawne płyty sam je czasami słucham. Pozdrawiam słuchając ostatniej płyty zakupionej na koncercie.''"
29 maja 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Wojtek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety zdobyłem dzięki KupBilecik, kino Rialto nie posiadało juz w sprzedaży. Wystawine elektronicznie faktura i bilety bez zarzutu. Imprea super!!!!!! Mogłoby byc więcej starych utwórów - takich z "klimatem" Sala pełna , no i bissssssssssssy :0"
28 maja 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja! Spodziewałem się obrania tego kierunku przez Myszkowskiego i męczyła mnie zawsze druga część koncertu, na której stare baby wyły do górskich przyśpiewek; Myszkowski jak widać rozstając się ze starym składem postanowił nie robić muzyki pod publikę, tylko tak jak czuje. Zagrał większość moich ulubionych kawałków (np. "Wiem", "Tryumf Sprawiedliwości", "Zgodliwość", "Zemsta Słów", "Najważniejsze Jest") a tylko pięć hiciorów w tym "Nie rozdzobią nas" na wymuszonego bisa."
28 maja 2013
Ocena: 4 na 5

pl
EDIC oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Forma zakupu biletu - rewelacja . Co do koncertu to nie powalił mnie z nóg , ale warto było pójść , posłuchać i przekonać się że głos Pana Myszkowskiego wciąż ten sam "
26 maja 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Ula & Piotrek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fajny koncert, brak problemów dotyczących serwisu KupBilecik - polecamy wszystkim"
25 maja 2013
Ocena: 1 na 5

pl
Jedrek, Sieradz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert gra okrojony skład do trio i jest beznadziejnie!!!!!!! Nie polecam. Strata czasu!"
21 maja 2013
Ocena: 5 na 5

pl
An oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów bez zastrzeżeń, polecam. A sam koncert - czytając poniższe wpisy widać, że niektórzy czują się zawiedzeni czy wręcz oszukani. A do tego nie ma podstaw, zespół nie obiecywał, że do końca świata będzie grał to samo, rozwijają się artystycznie w nieco trudniejszą stronę, co nie podoba się miłośnikom przyśpiewek z górskiego szlaku, a przyciąga tych, których przedtem uważali SDM za nieco zbyt infantylny. Wg mnie od strony muzycznej nie można koncertowi nic zarzucić."
18 maja 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert, jak zwykle. Miejsca kupione przez KupBilecik też bardzo dobre. Forma zakupu bardzo dobra"
17 maja 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Aldona z Malbork oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ja byłam na wczorajszym koncercie w Gdańsku i pomimo , że spodziewałam się usłyszeć więcej piosenek z dawnego repertuaru , jestem zachwycona Słuchanie SDM na żywo było zawsze moim marzeniem W końcu mi się udało i jestem szczęśliwa Dziękuję przy okazji Adzie za podwózkę na dworzec :) "
17 maja 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Natalia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pełna sala, wspaniały odsłuch, sam klimat równie niezwykły. Teksty także przejmujące. Mogłabym tam siedzieć o wiele dłużej. Jednak mimo wszystko, bardziej przemawiają do mnie utwory z poprzednich płyt. Gdańsk."
17 maja 2013
Ocena: 3 na 5

pl
Jarosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Gdańsk. Koncert muzycznie świetny. Niestety lider zespołu doszedł do wniosku, że jest poetą i zamiast śpiewać ballady Stachury, na co przyszła publiczność (40+) deklamował własne produkcje w marnym stylu i komentarze, że Polska jest Zerolandią. Rezultat przeciętny."
17 maja 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Janusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały SDM, zmiany wyszły tylko na lepsze, pełna sala na Ołowiance świadczy, że znaczna część ludzi potrzebuje ambitnych tekstów w profesjonalnym wykonaniu"
15 maja 2013
Ocena: 1 na 5

pl
Konrad Pom* oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Co tu pisać? Koncert słaby. Wszliśmy z żoną pod koniec. I w zasadzie to dla nas koniec, bo to już nie jest SDM. O zaczhowaniu solisty nie bedę pisac. Arogancja wobec publiczności rażąca. Widać sodówka albo inne odbija. "
13 maja 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Małga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w Sieradzu super. Nagłośnienie b. dobre. Szkoda że własnie "archetypów" było mało, ale p. Krzysztof był rewelacyjny a "nowości" do głębszego przemyślenia. "
13 maja 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Asia i Jacek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"11.05.2013. Sieradz. Rozwiały się nasze obawy o przyszłość Zespołu w nowym składzie. Artystycznie rewelacyjna droga. Teksty i muzyka dojrzałe. Doskonałość wykonania, brawa dla K. Myszkowskiego za Jego decyzje. Całość wymaga skupienia i uwagi, zmusza do wcale niełatwych przemyśleń i nie zawsze radosnych, ale prawdziwych - jak nasze życie. Dla malkontentów pozostaje "Głęboka studzienka" i "Złoty pierścionek", no... może jeszcze "Ona tańczy dla mnie...""
13 maja 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Darek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert!!!"
13 maja 2013
Ocena: 4 na 5

pl
Maciej- student oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny kontakt z publicznością , cudowny, liryczny, niezapomniany klimat jaki stworzyli artyści, a w szczególności wokalista;) no i 4 bisy to mówi samo za siebie ! "
12 maja 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Zosia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"W Sieradzu bylo wspaniale! Zespol stworzyl niesamowita atmosfere. Nowa piosenka Tylko Ty Sam po prostu zachwyca. Polecam kazdemu wybranie sie na koncert tego zespolu. Muzycy z najwyzszej polki. Glos Pana Myszkowskiego wciaz rewelacyjny."
12 maja 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert, muzyka na żywo, mądre teksty, sala śpiewała z artystą :bieszczadzkie anioły i :czwarta nad ranem, czym był b. miło zaskoczony. Fajni ludzie-też lubią góry, jak ja"
12 maja 2013
Ocena: 1 na 5

pl
Artur Deckert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety koncert nie podobał mi się :( Rozumiem, ze grupa się rozwija i chce pokazać coś nowego. Zrozumiałbym gdyby przez pierwszą godzinę były rzeczy nowe, ale w drugiej oczekiwałem SDM takim jakim był kiedyś. Niestety zawiodłem się. Nazwa zespołu powinna się zmienić na "Nowe Dobre Małżeństwo", albo "Myszkowski band". Komentarze Myszkowskiego były widocznym wysiłkiem na podstawie grafomańskich wierszyków z podstawówwkowej szuflady... Chcieliśmy usłyszeć choć stare dobre piosenki i wszyscy tego oczekiwali. Oczekiwano wspólnego śpiewania jak kiedyś. Niestety nawet usilne prośby publiczności nie zostały wysłuchane. Część widzów pod koniec wyszła. Pozostają nam płyty..."
12 maja 2013
Ocena: 4 na 5

pl
Bea oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Klimatyczny koncert. Uduchowione piosenki nowe i stare- porywały teatr. Brakowało starych utworów, ale nowe prowokowały do przemyśleń. Bisy mówiły same za siebie o jakości koncertu :)"
12 maja 2013
Ocena: 3 na 5

pl
Aga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Muzyka super, szkoda tylko, że Pan Krzysztof tak bardzo uparł się aby nie zagrać jednej ze starszych piosenek; reakcja publiczności na cztery "stare" piosenki mówi sama za siebie."
12 maja 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Iza oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w Krotoszynie rewelacyjny!!!Jestem na każdym konercie, który odbywa się w pobliżu gdzie mieszkam i w 100% wybiorę się na kolejne...bo WARTO!!!"
12 maja 2013
Ocena: 4 na 5

pl
ania oceniając napisał(a) dodatkowo:
"było lirycznie, było gawędziarsko, ale zabrakło gdzieś skrzypek Wojtka, zabrakło kilku "archetypów" więcej dla których przecież większość z nas przychodzi na koncerty i za nimi tęskni. Krzysztof trzyma formę i pozostaje w dialogu z publiką ale gdzieś zabrakło mi kilku panów na scenie... "
12 maja 2013
Ocena: 4 na 5

pl
Dariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fajny koncert, polecam wybrać się każdemu i samemu ocenić."
12 maja 2013
Ocena: 4 na 5

pl
Witold oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sieradzki koncert: wspaniale nagłośniony, muzycy górna półka, organizacja dobra, a twórczość ?? de gustibus non est disputandum"
11 maja 2013
Ocena: 1 na 5

pl
Finito oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wczorajszy koncert był ostatnim. Więcej na sdm się nie wybiorę. Strata czasu. "Staruch" się zestarzał i zgrzybiał. Kapela bez polotu. Żadnej magii kultowego SDM z pełnym składem."
11 maja 2013
Ocena: 5 na 5

pl
AGATA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przepiękny koncert - magiczny klimat Starego Dobrego Małżeństwa wciąż działa! Zapraszam was ponownie..."
11 maja 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wczorajszy Koncert SDM w mieście Krotoszyn był rewelacyjny:) Napewno gdy nadarzy się okazja wybiorę się bez zastanowienia :) Siedząc w pierwszym rzędzie mogłam wczuć się w każdy wydany dźwięk instrumentów.Było fantastycznie."
8 maja 2013
Ocena: 1 na 5

pl
Jacek Bartoń oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Po ostatnim koncercie byłem zdegustowany. Teraz zrezygnowałem z biletu. Już nie ta kapela co dawniej i nie ten klimat muzyczny."
11 kwietnia 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Mariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert fantastyczny, po częsci był to powrót do czasów studenckich, ale nowe, nie znane utwory świadczą, że p.Krzysztof jest nadal żywym, twórczym artystą, a nie tylko odcinającym kupony z dawnej popularności "dinozaurem". Program koncertu obejmował utwory współczesne - utrzymane w klimacie starego SDM (muzycznie), tekstowo nieco bardziej mroczne i chmurne. Publiczność ożywiała sie przy starszych numerach (co zrozumiałe - najchętniej słuchamy tego co znamy). Podsumowując - polecam!"
4 kwietnia 2013
Ocena: 1 na 5

pl
Asik oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przykro mi, ale nie podobało mi się wcale. Zwłaszcza komentarze pana Myszkowskiego. Wymądrza się jakby wszyscy inni byli głąbami. Więcej się już nie wybiorę. Żal mi prawdziwego SDM. Teraz to już nie to."
12 marca 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Jan oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ja też byłem w Gnieźnie - koncert wspaniały, jedyny i niepowtarzalny!! Dziękuję!"
25 lutego 2013
Ocena: 1 na 5

pl
Domin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłem wGnieźnie. To już zupełnie inny zespół. Wszystko na to samo kopyto. Muza jak na stypie."
10 lutego 2013
Ocena: 5 na 5

pl
karoll oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert udany!Polecam wszystkim,którzy chcą przenieść się na chwilę do....krainy łagodności;-))Trzeba nam więcej i więcej takich!!!!"
9 lutego 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bawiła się wspaniale, cudowna muzyka i wspaniały głos wokalisty wprowadziły w nastrój całą salę... Śpiewaliśmy jak tylko zabrzmiały pierwsze takty znanego utworu, a również przyjemnie było usłyszeć i dać się zaczarować nowym piosenkom.. Do tego....Bilety kupione przez internet, to wygoda... Polecam"
9 lutego 2013
Ocena: 5 na 5

pl
maRYSIA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert świetny, byłam bardzo zdziwiona kiedy usłyszałam głos wokalisty, był taki sam jak na nagraniach! :) Na koncercie znalazły się nie tylko stare utwory ale także najnowsze (jeszcze nie wydane). Mądrość wokalisty SDM jest zniewalająca. Widownia jest z przeróżnych stref wiekowych ale po mimo to SDM umie zachwycić każdego,jestem bardzo na tak i polecam ! :) "
9 lutego 2013
Ocena: 5 na 5

pl
A oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert super, dużo nowych utworów, co cieszy, że zespół się wciąż rozwija! Piosenki ważne i potrzebne. Kto dziś śpiewa o takich wartościach jak prawda, sprawiedliwość, wiara, zwątpienie czy o tym co jest tam..... Twórczość wymagająca od słuchacza na szczęście też możemy się wciąż rozwijać...... "
8 lutego 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Jorzim oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jeśli chcesz przejść drogą od poezji do euforii, to tylko z nimi!!!"
8 lutego 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koniecznie trzeba pójść. Warto, te słowa, tam muzyka,Ten głos!!! Polecam. głos"
8 lutego 2013
Ocena: 4 na 5

pl
Genek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zespół tworzy nowe utwory i to dobrze wróży na przyszłość. Wydaje mi się jednak że za bardzo idzie w mroczną stronę. Widownia ożywa dopiero na dźwięk znanych starych utworów."
8 lutego 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Kuba oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nie rozumiem komentarzy typu "to nie ten sam SDM, to już nie jest ten zespół" itp. Wydaje mi się, że ludzie nieco starsi chyba poszli na koncert żeby poczuć się młodo i się rozczarowali. Okazuje się, że zespół jeszcze działa i gra też utwory mniej znane lub "nowe" Dla mnie jest to dobra oznaka. I ten sam SDM, wcale nie gorszy, tylko innym wydaniu. Dziękuję też niespełnionemu wokaliście, który siedział za mną i cały koncert głośno raczył mnie swoim talentem:) sam koncert wspaniały:)"
8 lutego 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Nikodem oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super!!! Polecam. Byłem już dwa razy w ciągu dwóch miesięcy."
8 lutego 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały!!!!"
8 lutego 2013
Ocena: 4 na 5

pl
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"To mój 4 koncert SDM i to już nie jest ten sam zespół. Koncert bardzo fajny, ale były tylko 3 starsze utwory..."
8 lutego 2013
Ocena: 4 na 5

pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Z zakupem biletów nie było żadnych problemów - koncert nieco inny niż poprzednie, na których byłem. Brakowało tego luzu i większego kontaktu z publicznością. Pierwsza część koncertu trochę mroczna. Za to samo wykonanie i profesjonalizm muzyków na najwyższym poziomie."
8 lutego 2013
Ocena: 4 na 5

pl
Basia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert fajny - mało starych piosenek przy których cała nuciła a nawet w pewnych momentach śpiewała :-)"
8 lutego 2013
Ocena: 4 na 5

pl
Asia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"mieszane uczucia. To nie to samo SDM..ale chyba należy zapomnieć o tym co było..wielka szkoda że SDM w starym składzie się rozpadł :("
<<<   -   69  70  71  72  73  74  75  76  77   -   >>>
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno