KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>5</b> na 5
średnia ocena to: 5 / 5
5
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Tabu

1 kwietnia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
PIOTR oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Brak zastrzeżeń"
4 lutego 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Jerzy oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Uwielbiam ten zespół. Bardzo energetyczny zarówno na małej scenie w kameralnym klubie jak na dużej scenie przy tysiącach słuchaczy. Bez żadnej maniery, ciężko pracują na scenie dając słuchaczom pakiet niezapomnianych wrażeń. Nie trzeba być fanem geggae, aby świetnie bawić się w ich klimatach :-)"
3 lutego 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Kinga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kupowanie biletu to super prosta sprawa, fajnie by było, gdyby była możliwość zakupu wersji elektronicznej, do wyświetlenia na telefonie. Koncert Tabu świetny, jak zawsze zresztą."
5 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Ireneusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super sprawa kupowanie biletu łatwo prosto i szybko jest. Z pewnością kupie kolejne bileciki u was a koncert był fantastyczny Tabu jak zawsze na najwyższym poziomie. Syn 5letni przeszczęśliwy?????"
26 października 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Roman oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nie mam zastrzeżeń do dostępności i zgodności"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno