KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.95</b> na 5
średnia ocena to: 4.95 / 5
1622
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Klimakterium i już

29 stycznia 2012
Ocena: 5 na 5

pl
Emila -Toruń oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl super, dobra zabawa przez całe dwie godziny, ale to prawda, że w tylnch rzędach w Dworze Artusa widoczność kiepska, a dla mnie niemal zerowa -. Mimo to polecam "
29 stycznia 2012
Ocena: 5 na 5

pl
Monia - Toruń oceniając napisał(a) dodatkowo:
"spektkal zaje..fajny, uśmiałyśmy się z mamą do łez, polecam wszystkim. Jak tylko macie okazje korzystajcie z niej. Aktorki choć mniej znane to równie rewelacyjne. Krycha grana przez panią Małgosię Dudę..rewelacja. Jeszcze raz polecam i dziękuję za 2 godzinki z haczykiem super zabawy"
29 stycznia 2012
Ocena: 3 na 5

pl
Domel oceniając napisał(a) dodatkowo:
"przedstawienie przedstawieniem (nie trzeba być zaraz kobietą po 50-tce), niemniej uważajcie na miejsca, w których są wystawiane... w toruńskim Dworze Artusa zupełnie nie było warunków na tego typu imprezę - w tylnych rzędach widoczność zero, gdyż nie była to sala teatralna... Zabrało to gdzieś 2/3 przyjemości z odbioru przedstawienia. Dlatego więcej konkretów nie jestem w stanie podać..."
29 stycznia 2012
Ocena: 5 na 5

pl
Darek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"warto zabrać rodzinę (rodziców) . dwie godziny śmiechu"
29 stycznia 2012
Ocena: 3 na 5

pl
Tomasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nie do końca taki fajny jak opisują inni ( podobna opinia wśród znajomych obu płci). Spektakl to głównie piosenki przerywane tekstem, jest trochę fajnych żartów ale myślę że najśmieszniejszy jest dla kobiet około 50, które mają podobne przeżycia jak bohaterki spektaklu. Reasumując - dobrze wydane pieniądze ale nie poszedłbym drugi raz. A są przedstawienia na które bym poszedł kilka razy. "
29 stycznia 2012
Ocena: 5 na 5

pl
Emilia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Żadko można zobaczyć przedstawienie w tak wesołym wydaniu "
29 stycznia 2012
Ocena: 5 na 5

pl
Tomek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sztuka nie tylko dla "babek" chłopaki też mogą sie szczerze pośmiać, a może... i pomyśleć. Żart z siebie to jeden z lepszych sposobów na rozpoczęcie rozmowy o problemach, które trzeba zrozumieć aby... dalej było jak kiedyś."
28 stycznia 2012
Ocena: 4 na 5

pl
Kamil oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sztuk udana choć ale niestety nie była adresowana do mnie (facet 25 lat), było bardzo wiele dobrych momentów, dobre dialogi i błyskotliwe riposty."
21 grudnia 2011
Ocena: 5 na 5

pl
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjny spektakl! Wart każdych pieniedzy. Polecam"
12 grudnia 2011
Ocena: 5 na 5

pl
Danuta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczna sztuka, dużo dobrego humoru, gorąco polecam"
8 grudnia 2011
Ocena: 5 na 5

pl
anita oceniając napisał(a) dodatkowo:
"gorąco polecam - SUPER - ŚMIECH, ŚMIECH, ŚMIECH"
8 grudnia 2011
Ocena: 5 na 5

pl
Izabela oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Warto było wydać każde pieniądze. Rewelacyjna sztuka ,rewlacyjna obsada NCK wypełnione po brzegi świadczy o dużym zainteresowaniu tym spektaklem Gorąco POLECAM!!!!!! "
8 grudnia 2011
Ocena: 5 na 5

pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"tego się nie da skomentować to po prostu trzeba zoabaczyć - coś wspaniałego myśle,że dla wszystkich "
8 grudnia 2011
Ocena: 5 na 5

pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"SUPER !! Na 8 marca zachęcę więcej znajomych."
8 grudnia 2011
Ocena: 5 na 5

pl
niezadowolony oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zgodnie z 'pouczeniem' sztuka rewelacyjna ,polecam wszystkim ,śmiesznie i z życia wzięte ;Do administratora - to przecież z Waszej strony ,z waszego pośrednictwa kupowane były podwójne bilety , a teraz umywacie ręce od odpowiedzialności?teatr powiadomimy ,o organizatorze już pisałem -dno"
8 grudnia 2011
Ocena: 5 na 5

pl
Alexa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl rewelacyjny. W obsadzie akurat trafiły mi się mało znane Panie i z początku żałowałam, że nie zobaczę Krystyny Sienkiewicz. Muszę jednak przyznać, że taka porcja humoru i rozrywki na najwyższym poziomie dawno mi się nie przydarzyła. Warto było wysupłać w sumie spore pieniądze na bilet. Brawa dla aktorek i dla Pani Reżyser za pomysł i rewelacyjną grę w roli Pameli, za niesamowitą dozę samokrytycyzmu, dystansu do siebie, ale też i pełnej akceptacji swoich ?niedoskonałości?. Mogę tylko poz"
8 grudnia 2011
Ocena: 5 na 5

pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl rewelacyjny. "
8 grudnia 2011
Ocena: 5 na 5

pl
Administrator oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo proszę o ocenianie w tym miejscu spektaklu z perspektywy sztuki zagranej na scenie. W sprawach dotyczących organizacji prosimy się kontaktować do organizatora lub teatru."
5 grudnia 2011
Ocena: 5 na 5

pl
aliszja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl obejrzałam dawno temu, ale marzę o "powtórce z rozrywki", która nie dośc że przednia to warta każde pieniądze. Rzadko sie tak dobrze bawiłam. Polecam gorąco Paniom i Panom w każdym wieku."
4 grudnia 2011
Ocena: 5 na 5

pl
Joasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Panie w Teatrze w Koszalinie nawaliły z organizacją. Na szczęście organizator zwrócił połowę kosztów za bilety i zaproponował inne miejsca. A sam występ - rewelacja!"
4 grudnia 2011
Ocena: 4 na 5

pl
kamila oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie było świetne. Naprawdę warte polecenia. Mam tylko zastrzeżenia co do organizacji. Kiedy dotarłam do teatru okazało się, że zakupione przeze mnie miejsca są sprzedana, a pani w kasie dopiero w dniu imprezy dowiedziała się o internetowej rezerwacji. Pan, który podawał się za organizatora zaproponował nam miejsca w dostawce, albo w ostatnim rzędzie na balkonie. Nie ukrywam, że byłam rozczarowana i wściekła. Na szczęście przedstawienie mi wynagrodziło nerwy, ale radzę w przyszłości"
4 grudnia 2011
Ocena: 4 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sztuka super !!! I całe szczęście, bo niedogodności poszły lekko w niepamięć. Czekałm 2 lata i w końcu dostałam bilety. Bilety tak, niestety nie było dla nas miejsc. Sprzedano podwójnie. Farsa, bilety kupić można przez internet, tylko co dalej ? No cóż, Pan zaproponował nam ... dostawki !"
<<<   -   25  26  27  28  29  30  31  32  33   -   >>>
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno