KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>5</b> na 5
średnia ocena to: 5 / 5
3
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Calineczka

27 lutego 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Jakub oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie zrobiło duże wrażenie nie tylko na mojej czteroletniej bratanicy, ale również na mojej żonie i mnie samym. Bardzo dobrze przygotowane pod względem muzycznym i choreograficznym, z wyróżniającą się grą młodych aktorów. Gorąco polecam. Jakub"
21 lutego 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały spektakl! Barwne postacie, piękna muzyka. Moja 3-letnia córka była oczarowana, nie chciała wychodzić z teatru. :)"
3 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"W opinii mojej 5-cio letniej wnuczki przedstawienie zrobiło duże wrażenie. Scenografia i kostiumy świetne. Animacja doskonała co pozwalało dziecku rozpoznać poszczególne postaci. Dla mnie i mojego syna przygotowanie sprawnościowe osób wykonujących pokaz na róże i wstążce fantastyczne. Duże brawa. Ale jedynym minusem była zbyt duża głośność która niekiedy powodowała niezrozumienie tekstu piosenki. |Polecam przedstawienie małym i dużym.Anna"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno