KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.88</b> na 5
średnia ocena to: 4.88 / 5
17
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Noworoczna Gala Operetkowa

14 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniała impreza kulturalna, niezapomniane przeżycia, piekno i talent ba jednej scenie"
6 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przepiękny koncert godny polecenia. Wspaniali soliści, balet i dla mnie ponad wszystko przewspaniała orkiestra. Cudownie spędzony noworoczny wieczór."
3 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Szymon oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert godny polecenia. Uczta dla duszy.Sala dobrze przystosowana.Zapewne wrócę tu na podobne koncerty. "
2 stycznia 2019
Ocena: 4 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo fajny akustyka nie stety , rozumiem to hala sportowa a nie filharmonia .Wszystko super orkiestra balet i soliści trochę tylko zaskoczył mnie jeden z solistów trochę dziwny."
2 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Zofia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byliśmy na koncercie grupą kilku osób i każdy z nas był pod ogromnym wrażeniem wykonania przez artystów. Przepiękny koncert z elementami baletu. Naprawdę warto, trzy godziny uczty z krótką przerwą"
2 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
January oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert piękny , artyści bardzo dobrzy ( no może z wyjątkiem barytonu śpiewającego arię torreadora z Carmen - chyba dzień wcześniej toczył nierówną walkę z bykiem i niestety przegrał ) , szczególnie dla mnie wyróżniał się bas. Co do organizacji - udostępnienie dla wszystkich jednej, jedynej toalety "koedukacyjnej" to w dzisiejszych czasach po prostu zwykły skandal!"
2 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert POLECAM"
2 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo podobała się Noworoczna Gala Operetki mnie i moim gościom:piękne głosy,muzyka,balet ,prowadzenie koncertu tylko.....zabrakło tej werwy,kontaktu z publicznością jaka była w czasie Koncertu 10 Tenorów,dodam tylko,że arie śpiewana po polsku są bardziej znane i uczestnictwo publiczności jest wtedy zagwarantowane, po prostu publiczność się bawi!!! Tu było bardziej sztywno,ale jako rozrywka warta polecenia."
2 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Łukasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert. Prezent dla rodziców - podobało się bardzo."
2 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobry koncert .Miło spędzony wieczór dzięki imprezie .Bilet kupiłam przez internet i jestem zadowolona."
2 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wart polecenia. Serdecznie polecam, soliści, solistki wspaniałe głosy. W pełni profesjonalne prowadzenie. Orkiestra super. Jedyne zastrzeżenie do organizatora za źle rozmieszczone krzesła. W momencie sprzedaży numeracja krzeseł była inna a na koncercie inna. Okazywało się, że np małżeństwa były rozdzielone. Siedziały po dwóch stronach sali. Poza tym wysoko oceniam koncert i szczerze polecam."
12 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5

pl
Danuta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Po raz kolejny uczestniczyliśmy w operetkowym koncercie noworocznym w gościńcu w Sławicy.Te kilka godzin muzycznej ,duchowej uczty i do tego słodki poczęstunek przy kawce będziemy wspominać cały rok . Zakup biletów na imprezę przez kup bilecik ułatwia dostęp do tego typu imprez."
27 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Oboje z żoną jesteśmy zadowoleni z tego typu koncertu. Taka muzyka i śpiew koją zestresowane dusze. Jesteśmy bardzo wdzięczni artystom, że zawitali do Wrześni i bardzo miło by było jeszcze raz się spotkać. System "kup bilecik" działa sprawnie i jest godny polecenia. "
9 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Hanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo udany koncert, wspaniali artyści obdarzeni przepięknymi głosami. Miło spędzony wieczór. Możliwość zakupu biletów przez "kup bilecik" godna polecenia."
5 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Bronisław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bronek Bardzo dobry koncert, wspaniali wykonawcy. Spędziliśmy miły wieczór w gronie przyjaciół. "
4 stycznia 2016
Ocena: 4 na 5

pl
Ryszard oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajny koncert, świetna zabawa, doskonali wykonawcy. Szkoda tylko, że tak rzadko są w Gnieźnie."
4 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Witam, Bilety były prezentem pod choinkę dla mojej mamy, która uwielbia operetkę. Ja nie jestem wielką fanką takiej muzyki, ale bardzo miło spędziłam czas. Szczególnie zachwyciła mnie pani Lasota (nie pamiętam imienia). Przepięknie wykonała pieśń z musicalu "Evita". Pozostałych wykonawców słyszałam już poprzednio i również bardzo podobał mi się ich występ. Pierwszy raz kupowałam też bilety przez "kup bilecik" i jestem bardzo zadowolona z takiej formy zakupu. W skali od 1 do 6 za całą imprezę: 6!"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno