KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>3.5</b> na 5
średnia ocena to: 3.5 / 5
2
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Duo COLECTION MUSIC

10 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"wspaniały koncert, solista o przepieknym glosie, przecudna dzewczyna grająca na skrzypcach, w jej wykonaniu pieśni ze Skrzypka na dachu poprostu cymes! znane i lubiane piosenki śpiewaliśmy wszyscy, przepiękne miejsce z przemiłą obsługą, umiarkowane ceny, serdecznie polecam, to był niezapomniany wieczór"
9 stycznia 2016
Ocena: 2 na 5

pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niewiele mogę powiedzieć o koncercie, bo niestety miejsce występu nie pozwoliło na swobodne cieszenie się muzyką. Podobała mi się gra p. Banias, której słuchało się z przyjemnością. Koncert podobałby mi się bardziej jeśli odbywałby się z nagłośnieniem. Przy dalszych stolikach nie było słychać anegdot opowiadanych przez prowadzącego. Dodatkowym utrudnieniem była też nieustannie rozmawiająca widownia. Ponadto przydałoby się więcej obsługi restauracyjnej, nawet na herbatę czekało się bardzo długo."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno