KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.84</b> na 5
średnia ocena to: 4.84 / 5
58
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Ich Czworo

16 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Zenon oceniając napisał(a) dodatkowo:
"dobrze się bawiliśmy, Aktorstwo wyjątkowo profesjonalne"
16 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Mariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnie przygotowanej usługi."
16 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niezpomniany wieczór. Sztukę "Ich czworo" zna każdy. Ale ta inscenizacja nadała jej zupełnie innego wyrazu. To dzięki Pani Bohosiewicz i Panu Pawlickiemu. Gratuluje reżyserowi Panu Jerzemu Szturowi. "
16 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Adam oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Prawdę mówiąc trudno tu o jakikolwiek komentarz. Jeden z lepszych teatrów w Polsce, aktorzy z najwyższej półki, Gabriela Zapolska to klasyka i też wysokiego lotu. Nic dodać nic ująć. Kilka słów można powiedzieć o otoczce samego przedstawienia. Sprawna organizacja w szatniach, pomocna i uśmiechnięta obsługa widzów w holu teatru. Na prawdę nie ma czego żałować i myślę, że choć ceny biletów do najniższych nie należały to warto było.zobaczyć to widowisko. Będę polował na kolejne okazje tego typu"
16 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Edyta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Gra aktorska na najwyższym poziomie. Dla mnie ten spektakl wygrała Pani Sonia Bohosiewicz, a po niej wszyscy inni. Brawa dla scenarzysty. Dialogi zapadające w pamięć i przekazane w mistrzowski sposób. Błaha komedyjka okazała się być spektaklem do przemyślenia. "
16 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Marlena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl cudowny. Aktorzy rewelacyjni. Polecam!!"
16 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Aktorzy doskonali! historia banalna ale jakże poruszający komentarz na końcu spektaklu! umarłam. śmiałam się, a na końcu się popłakałam. Cudne. Dziękuję Panie Jerzy!"
16 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było dobrze. Humor Zapolskiej który nie koniecznie mieści się w moich ramach ;) ale gra aktorów mistrzowska. Szczerze polecam."
<<<   -   1  2   -   >>>
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno