KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>5</b> na 5
średnia ocena to: 5 / 5
4
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Barbara Karlik

16 lutego 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Naprawdę warto! To było po prostu piękne, zakochałam się w tym instrumencie. Na pewno przyjdę, gdy następnym razem Harfiarka będzie występować w Trójmieście :)"
15 lutego 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Bogdan oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert! Szczególnie podobał nam się oryginalny instrument."
14 lutego 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Maciej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo pozytywne wrażenie. Na jedną godzinę wszyscy goście restauracji mogli przenieść się nad skaliste brzegi irlandzkiego wybrzeża lub usłyszeć szczęk oręża podczas jednej z tolkienowskich bitew."
13 lutego 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert! Basia zadbała o miłą atmosferę i piękne dźwięki. Udało jej się wspaniale ujarzmić ten trudny instrument. Było i smutno i wesoło i melancholijnie, każda z piosenek wywierała mocne wrażenie i wzbudzała wiele emocji. A pomiędzy piosenkami mogliśmy dowiedzieć się więcej o harfie i posłuchać świetnych harfiarskich kawałów ;) A co najlepsze, na koncercie była wyjątkowa rodzinna atmosfera i w przerwie jak i po koncercie każdy mógł z Basią swobodnie chwilę porozmawiać. Super! Polecam!"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno