KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.36</b> na 5
średnia ocena to: 4.36 / 5
11
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Robert Janowski

18 marca 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo sympatyczny udany występ.Piękne niezapomniane piosenki.Polecam ."
12 marca 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko przecudowne! Przede wszystkim piękny głos Roberta Janowskiego. Świetnie brzmiący zespół muzyków. I piosenki, które mimo upływu czasu, pozwalają zapomnieć o wszystkich kłopotach. I niezwykle ciepły kontakt p. Roberta z publicznością. Jestem pod wrażeniem! Polecam! Tego nie można nie posłuchać! "
11 marca 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Jacek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Powrót do krainy łagodności ze znakomitym i kontaktowym Robertem Janowskim, ciekawe aranżacje, świetna i bogata w instrumenty orkiestra. W pojedynku: piosenki przedwojenne vs piosenki powojenne - dla mnie te drugie górą."
27 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Wojciech oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały! Doskonali muzycy , młodzi i niezwykle zdolni! Kto nie był niech żałuje! No i sam Lider Robert Janowski - doskonały repertuar, kontakt z publicznością i idealnie pasujący głos oraz styl śpiewania. Trzeba być koniecznie!!!"
27 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super bilety były prezentem dla moich rodziców jak wrócili było zachwyceni. Robert jak zwykle super kontakt z publicznością, super repertuar w pięknym wykonaniu. Wszystko w pięknym miejscu, kameralnie z czystym przekonaniem polecam. "
20 sierpnia 2014
Ocena: 4 na 5

pl
Zofia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"koncert ogólnie niezły.ale muzyka zbyt głośna dla starszych osób. W programie jaka to melodia Pan Janowski wypada lepiej. "
11 sierpnia 2014
Ocena: 3 na 5

pl
Stefania oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Taka sobie chałturka wakacyjna na wesoło. Zapowiedzi dawały nadzieję na więcej. Jak zwykle hałaśliwa muzyka zagłuszała wokalistę. To tak planowo?"
9 sierpnia 2014
Ocena: 3 na 5

pl
teresa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"za duzo gadania ,za malo piosenek . "
9 sierpnia 2014
Ocena: 4 na 5

pl
Marek Gajewski oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pan Janowski,bardzo sympatyczny, rewelacyjny kontakt z publicznością. Koncert bardzo mi sie podobał, z małymi ale.....Zamiast piosenki OZ jako kapeli "wolnościowej", mozna było zaśpiewać coś REPUBLIKI (koncert w toruniu). Jak dla mnie aranżacje piosenek ok, ale Panie ok 60tki wolałyby chyba bardziej spokone aranżacje"
9 sierpnia 2014
Ocena: 4 na 5

pl
Jarka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Robert Janowski jak zwykle bezpośredni i uroczy. Choć głos nie największy , interpretacje i aranżacje starych piosenek bardzo nam się podobały. Bardzo miły wieczór, szkoda, że już ostatni w cyklu "Koncertów pod gwiazdami" "
9 sierpnia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Klasa, profesjonalizm, piękny glos w niezapomnianych piosenkach. Pan Janowski z Zespołem są genialni.udany pelen wzruszen wieczór.dziekuje ps akcja z tel.mistrzostwo!"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno