KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.78</b> na 5
średnia ocena to: 4.78 / 5
9
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Tanga Argentyńskie

30 maja 2016
Ocena: 4 na 5

pl
ELWIRA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały występ p.Doroty Lulki i zespołu Milonga Baltica. Niestety taniec był monotonny, bez odrobiny namiętności, a przecież tango argentyńskie jest pełne dramatu.A tam tego zabrakło. Nie wysilili się."
8 maja 2016
Ocena: 4 na 5

pl
Justyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sam koncert super. Muzyka grana przez zespół Milonga Balitca świetna, porywająca. Śpiew p. Doroty także rewelacyjny. Jedynie taniec jak dla mnie beznadziejny. Wychodzili raz na 15 minut - więc naprawdę mogli się wysilić. A tańczyli cały czas to samo, bez żadnej pasji."
5 maja 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert nazwałabym poprawnym.Jak dla mnie za mało ognia w tangu....uwielbiam Piazzollę a tu było za spokojnie.Muzycy swietni!!!Taniec tez monotonny choć wykonywany perfekcyjnie.Poniewaz generalnie bardzo lubie muzyke,było sympatycznie."
4 maja 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"bardzo dobra gra muzyków z zespołu Milonga Baltica, do tego śpiew i taniec. Udana całość"
4 maja 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Krystyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jak zwykle wspaniała pani Lulka - dykcja i głos - do pozazdroszczenia. Widowisko ciekawie zaaranżowane i sprawnie zrealizowane."
4 maja 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłam na spektaklu Tanga Argentyńskie w wykonaniu pani Doroty Lulki z zespołem i uświetnione pokazem tanecznym pary Jarosław Chojnacki i Oliwia Otto. Wszystko prawie super, no właśnie prawie. Tango to miłość, odrzucenie, zawód miłosny i jak zostało nazwane przez jednego z poetów tego gatunku , Enrico Santos Discepelo , "smutną myślą ,którą się tańczy " jest dramatyczne. Pani Lulka po każdym utworze szeroko się uśmiechała jakby nie rozumiała o czym śpiewa. Za to pokaz taneczny 100% udany!"
4 maja 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Jarek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobry koncert,Dorota Lulka znakomita jak zawsze "
4 maja 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Edyta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Udana impreza, połączenie piosenki z tańcem ilustracyjnym na scenie jest dobrym pomysłem. "
4 maja 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo mi się podobał. Pani Dorota ciekawie poprowadziła ten program, wplatając swój śpiew, tancerze pięknie tańczyli, a muzycy grający na instrumentach...Uczta dla oczu i uszu. "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno