KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.65</b> na 5
średnia ocena to: 4.65 / 5
17
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Nigel Kennedy

17 września 2018
Ocena: 4 na 5

pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspanialy koncert,wspaniala akustyka.Niestety bylo troche problemow z miejscami parkigowymi,brak informaci o dojezdzie do parkingu zastepczego.Nie mniej jednak wspanialy Nigel i jego rowniez wspanialy zespol zniwelowal wszystkie male niedociagniecia."
16 września 2018
Ocena: 3 na 5

pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Beznadziejna organizacja z dojazdem/kłopoty z miejscami parkingowymi/,koncert opóźniony ,sam koncer OK"
7 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert, piękna muzyka.Obiekt odwiedziłam pierwszy raz i nie wywołuje zachwytu.A może za dużo biletów sprzedano i stąd tłok.Ale nic nie jest w stanie posuć wrażen Nigela.Super"
4 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert super, muzycy wszyscy na szóstkę i widowisko fantastyczne, piękna oprawa kolorystyczna. Niestety przy odbiorze niuansów muzycznych na antresoli bardzo przeszkadza klimatyzacja, która bardzo głośno szumi. Dopiero jak dali czadu na koniec nie było z nami "klimy". "
4 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"rewelacyjny koncert :)"
4 kwietnia 2016
Ocena: 3 na 5

pl
Radek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Katastrofa z jakością obiektu, skrzypiące drzwi, wentylacja głośna , a siedzący ludzie się gotowali [ocena branżysty]. Muzyk się obronił, jego wulgarne zajawki już nie."
4 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakupy przebiegły sprawnie. Polecam"
3 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ponad czasowy artysta muzyk. Jego koncert mógł zadowolić nie jedno "podniebienie muzyczne". Do tej pory nie spotkaliśmy się z takiej klasy Artystą aby koncert trwał ponad 3 godziny. Po prostu CZAD.Czekam na kolejny jego przyjazd do Starego Maneża."
3 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Wioleta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mój ulubiony skrzypek"
3 kwietnia 2016
Ocena: 4 na 5

pl
Agata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nigel Kennedy w świetnej formie! koncert zadziwiająco długi - trzy godziny muzyki.Stary Maneż to miejsce z klimatem ale zdecydowany minus za zbyt głośne wentylatory słyszalne dla publiczności w górnych lożach :("
3 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Kazimierz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Warto było pokonać ponad 400 km, żeby uczestniczyć we wspaniałej zabawie na najwyższym poziomie. O wirtuozerii Nigela Kennedego nie ma co się rozpisywać, bo to oczywiste. Bardzo podobało mi się to, że artysta z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru przedstawił współgrających na początku koncertu. Nie szczędził im również pochwał w trakcie. Docenić też trzeba bardzo dobry kontakt z publicznością, której poświęcił prawie trzy godziny. "
3 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Żywioł, pasja, kunszt, hipnotyczna magia, której nie ma się dość....."
3 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert! Nigel jak zawsze, w znakomitej formie - aczkolwiek być może ten sposób interpretacji muzyki klasycznej nie każdemu pasuje. Dla mnie bomba! Z niecierpliwością będę czekać na kolejny jego koncert. Również miejsce koncertu (Stary Maneż w Gdańsku) ma swój klimat, publiczność, mam wrażenie, świetnie się bawiła."
3 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Elzbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wielki artysta,jak zwykle wspaniały koncert,niezapomniane wrażenia!!!Niestety Stary Maneż choć miejsce piękne,to zbyt ciasne,dla takiej ilości widzów.Moje 5 gwiazdek dla samego Nigela,którego niezwykła energia i talent rekompensują niewygody miejsca"
3 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
MARIAN oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Excellent. I appreciate the work he is doing to spread the love for good shit music. Of any kind."
3 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjny koncert, który trwał ponad 3 godziny, Cztery pory roku i nie tylko, w wykonaniu Nigela to uczta dla uszu. Pięć gwiazdek daję również skrzypkom z Cappelli Gedanensis. "
3 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Teresa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Absolutna rewelacja!!! Nigel jak zwykle wspaniały!"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno