KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.86</b> na 5
średnia ocena to: 4.86 / 5
311
liczba komentarzy
Komentarze dla:

2 Koncert Muzyki Filmowej

17 października 2016
Ocena: 4 na 5

pl
Karolina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Utwory i wykonania piękne :) Zabrakło zapowiedzi do danych utworów oraz interakcji z widzami :) Andrzej Piaseczny się wyłamał za co ogromy PLUS :) Tancerze rewelacyjni, światowy poziom! Prowadzący, Kacper Kuszewski, nieprzygotowany, nie popisał się!"
17 października 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"No cóż. Jestem rozczarowana. Nie samą muzyką, czy wykonaniem poszczególnych utworów, ale całą otoczką. W porównaniu do koncertów Adama Sztaby - niestety bardzo kiepsko. Pan dyrygent, który swoim nazwiskiem firmował concert nie odezwał się ani słowem. Zresztą większość wielkich artystów również nie. Wychodzili, śpiewali i tyle. Faktycznie szacun dla Piaska :) Jako jedyny nie potraktował nas jak prowincjonalnej publiki, której nawet "dobry wieczór" się nie należy. Pan Kuszewski - porażka."
17 października 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Roma oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo piękny koncert! Uczta dla oka i ducha! Dla wokalistów tej rangi zawsze warto przybyć. Niezwykłe wykonania utworów przez Justynę Steczkowską, Mietka Szcześniaka i oczywiście Andrzeja Piaska Piasecznego! Fantastyczni tancerze! Jedyne czego mi zabrakło to obecności Krzysztofa Cugowskiego oraz prowadzących Grażyny Torbickiej i Tomasza Raczka! Koncert gorąco polecam! "
17 października 2016
Ocena: 4 na 5

pl
SEBASTIAN oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert OKI. Orkiestra rewelacja! Szkoda, że zabrakło Pana Cugowskiego. Polecam!""
17 października 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Lucyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sam koncert bardzo udany. Brak Pani Grażyny Torbickiej (czyżby Koszalin to dla niej za niskie progi?). Pan Kacper Kuszewski zabawny :D, choć chyba zaangażowany na ostatnią chwilę... Andrzej Piaseczny to jednak wymiata :-) A największe wrażenie na mnie zrobiła orkiestra."
17 października 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Franciszek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"nagłośnienie jak na koncercie rockowym a nie orkiestry symfonicznej, większość utworów wykrzyczana a nie zaśpiewana, konferansjerka słaba"
17 października 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Ela oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert. Orkiestra na medal, dobór repertuaru doskonały. Steczkowska to wokalistka wysokiej klasy, która nieobecność pozostałych "gwiazd". Muzyka łagodzi obyczaje, a to był wspaniały rarytas dla koszalińskiej publiczności. Bardzo dobre nagłośnienie, świetni tancerze...Ogólnie impreza doskonała...na dwie godziny przeniosłam się w magiczny świat muzyki filmowej. Dziękuje i polecam."
17 października 2016
Ocena: 2 na 5

pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zamysł koncertu był bardzo dobry, niestety wykonanie kiepskie. Przede wszystkim zabrakło konferansjera. Torbicką zastąpił Kuszewski, był nie przygotowany, mylił nazwiska, nie zapowiadał poszczególnych utworów, widzowie byli zdezorientowani. Piaseczny zapowiedział się sam, współczując widzom tego quizu. Steczkowskiej było zdecydowanie zbyt dużo, biedaczka miała kłopot ze słowami, większość wymruczała. Szcześniak, Piaseczny, orkiestra i tancerze - super."
17 października 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo udany koncert-widowisko. Polecam każdemu:)"
17 października 2016
Ocena: 4 na 5

pl
Włodzimierz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert. Wspaniali artyści."
17 października 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert fantastyczny. Orkiestra rewelacja! Szkoda, że zabrakło pani Grażyny Torbickiej i Pana Cugowskiego. Polecam!"
<<<   -   1  2  3  4  5  6  7   -   >>>
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno