KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>5</b> na 5
średnia ocena to: 5 / 5
9
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Śląska Karuzela z Gwiazdami TVS

23 maja 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Halina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Witam. Organizatorom Śląskiej Karuzeli z Gwiazdami TVS i Radia Piekary pięknie dziękujemy za tak wspaniałe przygotowanie koncertu, jak również dla Pana Arkadiusza Rębacza podziękowania, za tak przemiłe poprowadzenie całej Karuzeli. Gorące podziękowania dla Wszystkich Wykonawców i Zespołów, że tak cudownie cała publiczność bawiliście. Super nie zapomniane chwile. Pozdrawiamy Wszystkich serdecznie Halinka ze Szczecinka z Marcinem z Tarnowa Opolskiego. Za rok na pewno się wybierzemy. ;)"
17 maja 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Witam, jesteśmy bardzo zadowoleni :)"
9 maja 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Henryk oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Witam.Znakomity koncert,jesteśmy zachwyceni.Należy promować młodych,nowe twarze ale wielkie gwiazdy powinne dominować. Proponujemy by na następnej karuzeli gwiazdą byli Blue Party albo Gołecki. Rewelacja"
9 maja 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Arkadiusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Specjalnie przyjechałem na koncert z Warszawy. Lubię muzykę śląską oraz niemiecką tzw. Heimat Melodie. Koncert uważam za bardzo udany. Po za małym falstartem wszystko bez uwag. Bardzo fajne miejsce, eleganccy artyści tylko szkoda że muzyka była w większości z przygotowanego wcześniej podkładu a nie na żywo. Sam gram na keebordzie i jeżeli nie widzę ruchu rąk to wiadomo że artysta nie gra na żywo. Jak będzie coś podobnego w przyszłości to chętnie raz jeszcze przyjadę. Pozdrawiam Arek z Warszawy"
8 maja 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Teresa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Witam. Koncert był rewelacyjny, bardzo nam się podobał. Szczególnie zachwycili nas artyści tacy jak Kalaga, Paweł Gołecki, Kiersi, Blu Party i Terenia Werner. Wracając do Bielska - Białej nuciliśmy piosenki tych artystów. Wspominamy też wspaniałego prowadzącego. Wielkie podziękowania za tak wspaniałą karuzelę. Na pewno przyjedziemy w następnym roku na taką Karuzelę. Terenia Gren z osobami towarzyszącymi. "
8 maja 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bylo super wszyscy artysci staneli na wysokosci zadania byla super zabawa a gwiazda wieczoru Tereska byla superrrr!!!!!!!!!!!!!!! .Organizacja super i dla mnie i mojej zony zespol Kiersi z Radzionkowa REWELACJA widze wielka przyszlosc ."
8 maja 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Kazimierz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert zachwycający. Wielkie przeżycie.Ogromna ilość wspaniałych artystów z Teresą Werner i Mariuszem Kalagą na czele. Młodzi artyści tez wielkie talenty"
7 maja 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Krystyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobra impreza polecam "
7 maja 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"rewelacja!!! Wieczór niezwykle udany, wspaniały koncert!"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno