KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>5</b> na 5
średnia ocena to: 5 / 5
5
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Modlitwy

2 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem od lat wielbicielką aktorstwa Pani Jandy. Tak, to prawda, była chwila pomyłki, co wybiło z rytmu Panią Jandę i nas słuchających ją. Podobała mi się prostota z jaką zostały odczytane dwie pierwsze modlitwy tak dobrze znane, że nie zastanawiamy się nad ich treścią. Wieczór miał dla mnie wymiar humanitarny."
24 maja 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie poruszające. Odczytanie modlitw/tekstów religijnych, które znamy z kościoła, w innej scenerii pozwoliło docenić ich wartość literacką, spojrzeć na nie jak na teksty, często bardzo piękne. Brak interpretacji aktorskiej nie odebrał im autentyczności."
24 maja 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"rozczarowanie"
24 maja 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny pomysł, doskonałe artystki. szkoda że Pani Janda była taka zmęczona i smutna. Nie miała w sobie tej energii co zawsze. No i nie wzięła okularów i niestety kilkakrotnie się pomyliła. ogólnie miły wieczór."
24 maja 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Bogdan oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjne wydarzenie kulturalne. "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno