KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>5</b> na 5
średnia ocena to: 5 / 5
14
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Wiesław Ochman i jego goście

28 sierpnia 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Urszula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wystawiam opinię o wydatzeniu które było dość odległe w czasie, a jednak wrażenia mam jakby działo się to wczoraj. Pan Ochman to dusza tej imprezy, niesamowity kontakt z publicznoscia. Wspaniała muzyka w pięknym wykonaniu zaproszonych przez pana Ochmana gości. Na pewno pójdę kolejny raz gdy przeczytam lub usłyszę nazwisko: OCHMAN. Dziękuję "
12 lipca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert, atmosfera i ...wszystko super.Wielkie Dziekuje!!!"
12 lipca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert, cudownie się z mężem bawiliśmy."
12 lipca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Teresa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"ŚWIETNY KONCERT, CUDOWNY TENOR I PROWADZĄCY W JEDNEJ OSOBIE, WSPANIALI GOŚCIE I WSPANIAŁY DYRYGENT I NAJWSPANIALSZA KOSZALIŃSKA ORKIESTRA! WIELKIE BRAWA!!!"
11 lipca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Krystian oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilet był prezentem dla matki. Bardzo jej się podobało, po wyjściu z amfiteatru zapowiedziała, że czeka na kolejna taką imprezę:)"
10 lipca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Jakub oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajny koncert"
10 lipca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Irena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały Mistrz Ochman prowadził koncert wspaniale.artyści cudowni.polecam"
10 lipca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Bronisław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"wygodny sposób nabywania biletów, zwłaszcza do osób z terenu."
10 lipca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Janusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Uroczy wieczór z wybitnymi artystami. Maestro Wiesław Ochman niezastąpiony w roli konferansjera i wykonawcy. Spotkanie zakończone brawami na stojąco. Jubilaci: Pan Ochman i Filharmonia Koszalińska mają się świetnie! "
10 lipca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Szulc oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłem przekonany, że idę na ambitny koncert o wysokim poziomie artystycznym z udziałem wybitnego tenora, orkiestry i innych solistów sopran, mezzosopran, baryton, para taneczna... Okazało się jednak, ze tenor zamiast śpiewać opowiadał dowcipy i wesołe wydarzenia z własnej kariery artystycznej. Taki trochę kabaret z muzyką operetkową i neapolitańską. Orkiestra potraktowała koncert poważnie, grała super, a leciwy już Tenor światowych scen poszedł trochę "po bandzie". W moim odczuciu niewypał......"
10 lipca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Teresa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert z Wiesławem Ochmanem na czele, świetny dyrygent Caldi, orkiestra oraz Państwo śpiewający światowe szlagiery operetki. "
10 lipca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert,wspaniali artyści,cudne glosy.Pan Wieslaw Ochman;uroczy artysta,wielki !artysta .Chcialoby sie go sluchac,sluchac....Dla mnie to byla uczta,a rozumiem,ze amfiteatr byl wybrany po to,by pomiescic tłumy.Zdziwilo mnie ,że ich nie bylo..."
10 lipca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
Waldemar oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było przepięknie. Dziękujemy. Gratulacje, wyrazy szacunku i uznania. Artyzm najwyższego stopnia. Jeszcze raz dziękujemy. Waldek z rodziną."
10 lipca 2016
Ocena: 5 na 5

pl
EWA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Witam, Jestem bardzo zadowolona z koncertu. Przepiękny wieczór w otoczeniu "wielkich głosów". Mam nadzieję, że będziemy częściej gościli tak wielkie gwiazdy. Koncert prowadzony przez Wiesława Ochmana zasługuje na największe słowa uznania. Dziękuję."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno